Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   01   KWIETNIA   2020 r.

Św. Hugona, biskupa
 
 
 
 

Nie dajcie się oszukać tęczowej ideologii! Poruszające świadectwo Żanety Majcher [ZWIASTUN]


Odtwórz w YouTube
 
#GENDER    #IDEOLOGIA    #LGBT+    #TANIEC    #ARTYŚCI    #SZTUKA    #MIŁOŚĆ    #FAŁSZ    #ŻANETA MAJCHER    #YOU CAN DANCE

Nie dajcie się oszukać tęczowej ideologii. Wolność, miłość, tolerancja? To FAŁSZ! Już 9 marca na kanale PCh24 TV poruszające świadectwo Żanety Majcher - nauczyciel tańca, choreograf.


DATA: 2020-03-12 22:09:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Proste pytanie - kiedy doczekamy się referendum, w którym Polacy będą mogli się wypowiedzieć w sprawie karalności prpogandy i praktyk lgbt?
19 dni temu / Izydor Oracz
 
@ Murem; Twoje wywody o pożądaniu, męskim instynkcie, który jest zaledwie kontrolowany i wybucha przy byle spojrzeniu na nieskromną kobietę są jednym z twardych argumentów za powszechną, uczciwą i profesjonalną edukacją seksualną. Od najmłodszych lat i na odpowiednim poziomie dla każdego etapu rozwojowego!
21 dni temu / Jerry
 
@Cygan 2/2 Za namową obejrzałem materiał. Pani Żaneta opisuje chory, brudny świat, którego była częścią, a który za środek ekpresji oraz wywierania wpływu, np. na młodzież, dziewczęta, wybrał sobie m.in. taniec. Czy to nie znamienne? Nie ma tu miejsca, żeby opisać wszystkie aspekty tańca, ale taniec jako taki generuje: 1. poruszenie, 2. euforię, 3. namiętność, na podobieństwo dotyku, który generuje bodźce. Taniec nie istnieje w oderwaniu od tych wielostopniowych efektów. Choć inne poruszenie powoduje spontaniczny pierwotny taniec małych dzieci, a inne wysublimowany taniec młodych kobiet. Porównanie słów do tańca jest nieadekwatne. Nie ma też tańca bez ciała, ekspozycja samego ruchu jest iluzoryczna, nie uchroni ani tańczących młodych kobiet, ani widzów, od możliwych zgubnych efektów. Złudne jest przekonanie, że np. subtelny dotyk nie wywoła w końcu w kimś wybuchu namiętności. Proszę pozdrowić Panią Żanetę, niech się trzyma dzielnie wiary katolickiej.
23 dni temu / Murem
 
@Cygan 1/2 Do osoby Pani Żanety odniosłem się w jednym jedynym zdaniu, że jest młoda. Ponadto w moim pierwszym komentarzu nie pisałem o ruchach ciała jako takich, lecz o NIEBEZPIECZEŃSTWIE jakie taniec stanowi dla młodych kobiet. Pośród wielu złych mód, także moda na taniec, ze względu na właściwości tańca, jest próbą zwabienia i omamienia młodych kobiet, które stopniowo są odzierane z naturalnej kobiecej skromności, co niełatwo potem przywrócić. Naturalna skromność nie pozwala kobiecie np. dać się filmować w dziwacznych pozach i wygibasach, w byle łachmanach, w których prawdopodobnie wstydziłaby się pokazać na ulicy. Aby kobieta mogła pozwolić się tak oglądać, pozbawia się jej naturalnej ochronnej bariery wstydu. Tym się zajmuje m.in. przemysł rozrywkowy, wykorzystując do tego KOBIECĄ PRÓŻNOŚĆ, przedstawiając kobiecie taniec jako rodzaj sztuki ekspresji, która w połączeniu ze swobodnym ubiorem ma przynieść tańczącej kobiecie i widzom rodzaj wyzwolenia.
23 dni temu / Murem
 
@Tede Widzę, że trzeba Ci przypomnieć, że żadna kobieta nie ma prawa utrudniać mężczyznie panowania nad sobą przez noszenie niegodnego stroju, niegodne zachowanie czy mowę. Współczesni wyznają zasadę odwrotną - kobieta ma prawo robić co jej się podoba. Mężczyzna posiada instynkt, którego nie może się naturalnie pozbyć, a jedynie kontrolować, podobnie jak kobieta podlega np. krwiawieniu miesięcznemu, którego nie może naturalnie zatrzymać ani rozkazać swoim hormonom, aby nie miały na nią wpływu. Mężczyzna musi panować nad swoim instynktem, ale kobiecie nie wolno mu utrudniać, wręcz przeciwnie, powinna mu pomagać. Jeśli więc mówisz, że w oglądającym jest problem, to poniekąd masz rację, bo mężczyzna nie może schować swojego instynktu do kieszeni i udawać, że widok tańczącej młodej kobiety jest mu obojętny. Lecz także kobieta nie ma prawa pobudzać do grzechu, nawet nieświadomie. Jeśli kobieta tańczy przed kamerą musi się liczyć z odpowiedzialnością moralną.
23 dni temu / Murem
 
@murem nie ocenia się książki po okładce, człowieka po pierwszym spojrzeniu ani przesłania tej młodej kobiety po jedno minutowym zwiastunie. Znam tą osobę osobiście i jest to kobieta pełna skromności która się wydostała z nieprzyzwoitości komercyjnego tańca a teraz promuje czystość i moralne przesłania tańcem. Jej tancerki noszą luźne ubrania aby nie ciało było wyeksponowane ale ruch. To że nie które osoby używają mowy aby przeklinać to nie znaczy że wszyscy ludzie mają przestać rozmawiać. To samo jest z tańcem. Taniec czysty i przyzwoity może być na chwałę Pana albo jak pan sugeruje narzędziem do seksualizacji. Niech pan jutro posłucha całego wywiadu, warto. Pozdrawiam
24 dni temu / Cygan
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 133 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.