DZIŚ JEST:   14   GRUDNIA   2019 r.

Św. Jana od Krzyża, Doktora Kościoła
Św. Wenancjusza Fortunata
 
 
 
 

Nie będzie LGBT pluć nam w twarz. Przyjdź na Marsz dla Życia i Rodziny!

Nie będzie LGBT pluć nam w twarz. Przyjdź na Marsz dla Życia i Rodziny!
Fot. Mateusz Wlodarczyk/FORUM

Dość! Czas pokazać mrocznym siłom dla niepoznaki przebranym w jaskrawe barwy, że tutaj kończy się ich wpływ. Że tutaj w Polsce kochamy życie, dzieci, rodzinę, wiarę. Że Chrystus wraz z Jego Matką to realne osoby, a nie jeden z konstruktów myślowych i propozycji intelektualnych. Podczas gdy przez całą Polskę maszerują zastępy przeciwników wolności i prawdziwej Miłości, pokażmy, że nas jest o wiele więcej! I nie ugniemy się przed naporem politycznie poprawnego dyktatu LGBT+. Przyjdź na Marsz dla Życia i Rodziny! Stań w obronie najmłodszych!

 

Co jeszcze musi się stać abyś ruszył się z wygodnego fotela i powiedział „nie pozwalam”? Gdy Twoje bezbronne dziecko przyjdzie ze szkoły i opowie o dewiacjach jakich uczyła pani „seksedukator”? Wtedy się obudzisz? Będzie już za późno! Ustawa przegłosowana, prawo obowiązuje...; trzeba było protestować kiedy był na to czas…vA może nadal jesteś zwolennikiem tolerancji? Może przykłady bluźnierstw i profanacji jakich dopuszczają się tęczowe środowiska nadal Cię nie przekonują? Nadal uważasz, że wystarczy „siedzieć cicho” a sprawa sama się wyjaśni? Otóż nie wyjaśni się. Ponieważ nie mamy do czynienia jedynie z grupą lobbingową postulującą legalizację tzw. związków partnerskich i adopcji dzieci przez osoby tej samej płci. Oni nie zatrzymają się po spełnieniu swoich postulatów.

 

Rewolucja jest jak rower – jeżeli nie jedzie – przewraca się. Dzisiaj mamy do czynienia z prawdziwym zderzeniem cywilizacji. Ideologią pragnącą wywrócić do góry nogami fundamenty i zasady na jakich żyło każde społeczeństwo. Przyjemność seksualna zamiast miłości, edukacja seksualna zamiast wychowania do życia w rodzinie, przygodne związki zamiast rodziny, konstrukt społeczny zamiast płci, światopogląd zamiast wiary, śmierć zamiast życia. Oto postulaty cywilizacji z jaką przychodzi nam się zmierzyć.

 

Odkąd w Warszawie przegłosowano wprowadzenie karty LGBT+, na szkoły w stolicy padł prawdziwy cień. Karta oprócz promocji zboczenia i grzechu zawiera wprowadzenie edukacji seksualnej w myśl standardów WHO, mających – oprócz pro-pedofilskich konotacji – zniszczyć wrażliwość dziecka w najbardziej intymnej sferze własnego życia. A dzieci, które od najmłodszych lat zostaną poddane seksedukacyjnej propagandzie – bo żadne badania nie wskazują, że dziecko przeżywa swoją seksualność w taki sposób w jaki sugerują standardy WHO – staną się trybikami napędzającymi wielką antykoncepcyjno-aborcyjną machinę, której najmniej zależy na psychicznym i fizycznym zdrowiu klientów, nie mówiąc o trosce o ich zbawienie.

 

Ideologia LGBT to nie walka o „prawa mniejszości seksualnych”. To uderzenie w tradycyjną rodzinę. Im prędzej zdamy sobie z tego sprawę, tym lepiej. Mówią nam o tym sami promotorzy niemoralnej agendy stwierdzają wprost, że „homoseksualistom” nie zależy na sformalizowaniu monogamicznych związków, ale na prawie do nieskrępowanego ulegania swoim pożądaniom, bez negatywnej oceny społeczeństwa. Im więcej tego typu tendencji w społeczeństwie, tym mniej ludzi pragnących poświęcić życie jednej osobie i wychowaniu dzieci. A to już równia pochyła do zniszczenia rodziny jako takiej.

 

Tymczasem zwolennicy tolerancji coraz mocniej swoim zachowaniem dowodzą, że zanim zaczną domagać się jej od innych, powinni poszukać jej najpierw u siebie. I to bardzo dokładnie. Bo tu nie chodzi tylko o same wylgarne wypowiedzi sugerujące, że „dopóki nie wymrą” (...) osoby głosujące na PiS, to „nic się w tym kraju nie zmieni”. Chodzi też o dokonywane akty profanacji i bluźnierstwa, o  satanistyczne rytuały mające parodiować Najświętszą Ofiarę. To owoce ich własnej „wyobraźni”. A może ktoś im takie pomysły podsunął?

 

I tutaj przechodzimy do kolejnego punktu, czyli ataku na chrześcijaństwo, a w szczególności Kościół. To właśnie Nasza Matka ma być ich zdaniem odpowiedzialna za ustanowienie opresyjnego systemu, który tłumił „naturalne instynkty” i „wolną miłość” przez całe wieki. To właśnie chrześcijanie mają być współwinni cierpieniu jakiego doznają osoby nieheteronormatywne. Ale przecież chrześcijanie nie wymyślili swojej wiary. Została nam objawiona przez Boga – i to jego usiłują zniszczyć. Wymazać go z edukacji, życia publicznego, domu, przekonań, a w końcu i z kościołów; albo podstępnie zranić – przemycając – często nieświadomych – koryfeuszy swojej rewolucji w szeregi Kościoła, by sprzeczne z Bożym Objawieniem tendencje – jak truciznę – sączyć w życiodajne soki Naszej Wiary.

 

Ale na pierwszy rzut oka rzuca się nienawiść. Nienawiść do wszystkiego co dobre, piękne i prawdziwe. Nienawiść do pięknej Miłości opartej na zaufaniu Chrystusowi i podtrzymywanej życiodajną mocą Sakramentów. Nienawiść do dobra jakim taka miłość napełnia świat. W końcu nienawiść do Prawdy, bo tylko Prawda jest w stanie jak ostry miecz przeciąć zwały ideologii, przekonań i zranień dostając się do samego serca człowieka, ukazując go takim jakim jest w rzeczywistości.

 

Dlatego musimy wyjść i krzyczeć. Krzyczeć z całej siły dość! Dla dobra naszych dzieci, ale też ludzi stojących dzisiaj po drugiej stronie barykady. Bo rozmywanie problemu i udawanie, że nic się nie dzieje jest dzisiaj najgorszym rozwiązaniem.

 

Dlatego przyjdź i bądź razem z nami! Pokaż, że dobro rodziny, dzieci i Ojczyzny leży Ci dzisiaj na sercu!

 

Zapraszamy na krakowski Marsz dla Życia i Rodziny - 16 czerwca 2019 roku, start godz. 10.00 na Placu Matejki.

 

 

Ideologia LGBT deprawuje dzieci. Raport PCh24.pl

 

Zakaz pedofilii jest homofobią? Historia taktyki „zawodowych rewolucjonistów

 

TAK dla Bożego Porządku, NIE dla mrocznej ideologii LGBT+! Przyjdź i wyraź to!

Polscy biskupi przeciw Karcie LGBT. „Alternatywne wizje człowieka nie liczą się z prawdą o ludzkiej naturze”

 

Katoliccy intelektualiści przeciwni postulatom LGBT. „Ograniczą wolność słowa i nauczania”

 

Ks. prof. Dariusz Oko na temat ideologów LGBT i ateistów: są wulkanami nienawiści

 

Akcja Katolicka o Karcie LGBT: wprowadza zamęt i atakuje najmłodszych

 

Związek Dużych Rodzin bardzo krytycznie o warszawskiej deklaracji LGBT+

Liczne profanacje podczas manifestacji ruchu LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

 

Skandal w warszawskiej szkole. Homoseksualiści zorganizowali turniej siatkówki LGBT

 

PR


DATA: 2019-06-14 14:28
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Patologia to co się w Polsce dzieje
5 miesięcy temu / ?
 
Przecież wystarczy jedna ustwa państwowa, by to wszystko zatrzymać. Za tak zwanej komuny tego nie było, a obecny rząd otrzymał plaacet i błogosławieństwo od samego Ojca Dyrektora.
5 miesięcy temu / Ryś
 
Owszem, dweiacja jest rzeczą straszną i nie można pozwalać na jej promocję. To ona rozregulowuje sumienia młodych. Taki 20-parolatek myśli sobie "Jestem, hetero, jestem normalny, jestem ok" ale nie kwapi się do zakładania rodziny i posiadania potomstwa. Takich ludzi jest coraz więcej. Ich odstetek przekroczył dawno 30%. Oni nie chodzą ani w marszach dewiantów, ani do kościoła, ani też na pikiniki rodzinne. Popijają piwo w samotności. To oni, a nie lbgt są winni zapaści demograficznej narodu. Przez nich Polacy wymierają. Nie bójmy się pójść krok dalej, nie tylko zakaz praktyk lbgt, ale i totalna krytyka "kultury singli", jeżeli to wogóle kulturą nazwać można. Państwo musi upomnieć się o swoje, nakładając na lekceważących obowiązek rodzicielski dodatkowe podatki, czy powołując do prac publicznych.
5 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
"Rewolucja jest jak rower..." Aż chce się dodać, że potrzebuje pewnych części od roweru.
5 miesięcy temu / aaa
 
Zakryjemy czapkami całe to zboczenie LGBT
5 miesięcy temu / kolo
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.