DZIŚ JEST:   18   STYCZNIA   2020 r.

Św. Małgorzaty Węgierskiej
Bł. Reginy Protmann
 
 
 
 

Nie będzie legalizacji homozwiązków!

Nie będzie legalizacji homozwiązków!
fot. sejm.gov.pl

Sejm opowiedział się przeciwko procedowaniu projektów ustaw o związkach partnerskich. Propozycje Ruchu Palikota i SLD poparły tylko te partie oraz dwudziestu pięciu posłów PO, w tym marszałek Ewa Kopacz. Platforma obiecała jednak sama przygotować projekt wychodzący naprzeciw żądaniom homolobby. 

 

Marszałek Ewa Kopacz rozpoczęła posiedzenie Sejmu od przekazania posłom informacji, mówiącej o zgłoszonym na Konwencie Seniorów wniosku o nieprocedowanie projektów. Sama Ewa Kopacz, która początkowo nie chciała dopuścić nawet do tego głosowania, ale najwyraźniej przestraszyła się homolobby, głosowała za wprowadzeniem sprzecznych z prawem naturalnym i konstytucją projektów pod obrady Sejmu.

 

Sejm odrzucił wniosek o to, by w porządku obrad znalazły się projekty ustawy o związkach partnerskich zdecydowaną większością głosów. Za wnioskiem było 88 posłów, przeciw – 323.


Za tym, by Sejm zajął się projektami dotyczącymi "związków partnerskich", głosowało 25 posłów PO, m.in. Bartosz Arłukowicz, Cezary Grabarczyk, Joanna Mucha, Bogdan Zdrojewski, Małgorzata Kidawa-Błońska, Ewa Kopacz, Barbara Kudrycka, Iwona Guzowska, Jagna Marczułajtis-Walczak i Agnieszka Pomaska.

 

Poseł PO Artur Dunin zapowiedział, że gotowy jest już projekt ustawy autorstwa jego partii. Polityk tłumaczył na antenie jednej z rozgłośni radiowych, że w projekcie Platforma „chce pokazać jak najwięcej różnic między związkiem małżeńskim a umową o związku partnerskim”. Związek partnerski – którego w owym projekcie legalizacji chce partia rządząca – to "umowa między dwojgiem ludzi, którzy chcą być razem ze sobą, którzy mają odpowiedzialność materialną i mają się wspierać i udostępniać swoje dobra".

 

Pozostaje jedynie wyrazić nadzieję, że obietnice PO dotyczące związków partnerskich będą spełniane tak samo ochoczo, jak te dotyczące obniżania podatków czy budowania autostrad.

 

 

kra 


DATA: 2012-07-24 14:29
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Zastanawiam się kto głosuje na zboczeńców z PRP? Przecież to ugrupowanie chce wprowadzenia przepisów uderzających nas samych: nasze rodziny, dzieci, budżet państwa. Dwóch pederastów jakiejkolwiek płci rodziny nigdy nie stworzy - to mit ale szczególnie do ujemnego przyrostu naturalnego oraz wzrostu zadłużenia państwa cegiełkę dołoży nie małą. Podczas gdy oni będę się kręcić w łóżku próbując "płodzić dzieci" (no ok to żart, zabawiając się) my i nasza młodzież jak woły będziemy harować na ich emerytury. Ta zbieranina oprócz totalnego rozkładu społecznego naszemu społeczeństwu nie może dać dosłownie niczego. Co do adopcji dzieci przez takich ludzi szczególnie ciekawe informacje dostarcza nam nauka: psychologia rozwojowa i rodziny. Przez takie praktyki, co pokazuje przykład państw już to u siebie mających, hoduje się ludzi zagubionych, agresywnych, lękliwych, nie umiejących identyfikować się z własną płcią, samotnych nie potrafiących założyć rodziny - jednym słowem dost
ponad 7 lat temu / Student27
 
Od razu widać, że przebrzydłe masoństwo w imię "wolności" rozpiernicza nam konserwatywne dotąd społeczeństwo. I tak prędzej czy później dojdzie do legalizacji homosiowych związków, ale na razie podają nam tylko subtelne informacje, aby nas powoli do tego przyzwyczajać. Tak swoimi lucyferiańskimi naukami (rodem z biblii szatana)otępili młode społeczeństwo, aby nie umiało odróżniać dobra od zła oraz by pochwalało hedonizm i pychę. Teraz obraza Chrystusa nie jest bluźnierstwem, lecz... sztuką. Na szczęście niezmienny w swych postanowieniach Bóg w końcu odwdzięczy się pięknym za nadobne. :) Pozdrawiam.
ponad 7 lat temu / takie tam młode
 
Zadnemu z lewicy nie wierzę. A jacy zawzięci, jacy...
ponad 7 lat temu / Olek
 
A ruchowcy palikota z pełnym lansem: uśmiechy, kartki z nadrukiem tęczowe flagi, płaczliwe przemówienie posła Biedronia... ktos sie na to pewnie złapie, jak zawsze.
ponad 7 lat temu / Student
 
SPokojne, balon został puszczony. Teraz PO zrobi własny projekt, taki roztropny, umiarkowany, o podobnym zamyśle i konsekwencjach. I ten już wejdzie, głosami lewej strony sejmowej sali.
ponad 7 lat temu / ScepticusMaximus
 
Bójmy się tylko tego PO-wskiego projektu.
ponad 7 lat temu / PO
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.