DZIŚ JEST:   12   SIERPNIA   2020 r.

Św. Joanny Franciszki Frémyot de Chantal
Św. Euzebiusza, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Nie wierzę w skruchę x.Lemańskiego. Kto raz wszedł w umizgi ze złem (z wrogami Kościoła), to już się tak łatwo nie wyplącze. Przenicują mu móżdżek,że sam w końcu uwierzy, że zło jest dobrem, a dobro złem. Ksiądz Lemański chyba już jest na tym etapie. Szkoda człowieka. Jednak dobro Kościoła trzeba przede wszystkim mieć na względzie.
ponad 6 lat temu / Maria
 
->Adam "Gdyby głosił Intronizację Chrystusa Króla Polski to pewnie dostałby z miejsca suspensę. Co się dzieje z Episkopatem?" niestety masz slusznosc, niewielu stac na ewangeliczny radykalizm...
ponad 6 lat temu / razorrr
 
Ksiadz Lemanski prosi - choc posrednio, o oficjalne wykluczenie z Kosciola, ale zwierzchnicy na to nie pozwalaja. Byc moze rozpoznaja prowokacje i pragna uniknac skandalu. Jest to zaniedbanie obowiazkow pasterskich. Kosciol Katolicki jest nie tylko instytucja, ale takze, a moze przede wszystkim - Mistycznym Cialem Chrystusa. Jesli hierarchowie Kosciola nie chca zadbac o jego godnosc jako Ciala Chrystusa, wrog Kosciola Lemanski bedzie je nadal opluwal i niszczyl. Bedzie wprowadzal w blad i na zla droge mlodych ludzi o mozgach wypranych przez system tzw. edukacji i media, zohydzajac przed nimi nauke Kosciola. Kosciol moglby im pomoc, ale odwrocil sie od swojej misji i upiera sie przy bagatelizowaniu gangreny swoich czlonkow. Ignorujac zlo, mnozy je.
ponad 6 lat temu / DM
 
co nas to obchodzi?
ponad 6 lat temu / aa
 
Pierwszorzędnym powołaniem kapłana jest dawanie świadectwa o Jezusie Chrystusie. Świadectwo jest wiarygodne tylko wtedy, jeżeli osoba świadcząca na co dzień obcuje z żywym Jezusem, uznaje Go za swojego Pana i Zbawiciela. Faktyczne życie z Jezusem powoduje, że człowiek jest wewnętrznie przynaglony, by bezzwłocznie wykorzystać każdą okazję do mówienia ludziom: "ZNALAZŁEM Zbawiciela Jezusa !!! Również ty chodź i zobacz Go!" Przykro stwierdzić, ale słowa wypowiedziane przez ks. Lemańskiego do młodych ludzi na Przystanku Woodstock nie miały NIC wspólnego z zadaniem zleconym nam kapłanom przez Jezusa Chrystusa. ks. Adam Kaczor
ponad 6 lat temu / ks. Adam Kaczor
 
@Jaco: uważaj na słowa. Nie znasz szczegółów ani przebiegu rozmowy. Poczekajmy na owoce.
ponad 6 lat temu / rozgarnięty
 
Czyli x. Lemański jest silniejszy niż kuria i przełożony. Smutne czasy.
ponad 6 lat temu / Marta
 
Ale kpina. Czyli potwierdził, ze powiedział, to co zrelacjonowały media. A kuria kupująca "mylne przedstawienie intencji" sama się kompromituje. Pewnie uznali, że lepiej sprawę zamieść pod dywan niż faktycznie zareagować, bo Lemańskiemu przysporzy jeszcze popularności w Gazowni i innych Lisweekach.
ponad 6 lat temu / Jaco
 
Do trzech razy sztuka?
ponad 6 lat temu / John Galt
 
Żeby nie było potem: "O Boże, ta ja stworzyłem tego potwora"
ponad 6 lat temu / ślusarz-spawacz
 
I bardzo dobrze się stało. Może się nawrócił, tak jak gen. Jaruzelski.
ponad 6 lat temu / kvt
 
Gdyby głosił Intronizację Chrystusa Króla Polski to pewnie dostałby z miejsca suspensę. Co się dzieje z episkopatem? Cóż to za dziwne miłosierdzie dla heretyków - recydywistów? Czyżby modernizm już tak daleko zaszedł?
ponad 6 lat temu / Adam
 
Lemański poprosił o wybaczenie.... ;) smiech na sali
ponad 6 lat temu / Antyadolf
 
Skandal ! Kpina ! Katolikom potrzeba nowego Świętego Atanazego !
ponad 6 lat temu / oburzony
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.