DZIŚ JEST:   27   MAJA   2019 r.

Św. Augustyna z Canterbury
Św. Fryderyka, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


I znowu ta gęba...litości!
3 miesiące temu / agricola
 
Dzięki takim decyzjom Polska naprawdę się rozwija. Wg mnie dużo osób na tym skorzysta więc myślę, że zmierzamy w dobrym kierunku.
3 miesiące temu / Przemo
 
bardzo dobrze panie Morawiecki, oby tak dalej z polskim rządem
3 miesiące temu / Aga
 
Popieram w stu procentach - coraz lepiej się żyje w naszym kraju. Wsparcie pracujących powinno być głównym zadaniem rządu. Jeśli ludzie będą czuli się docenieni za ciężką pracę to będą ją lepiej i uczciwiej wykonywali.
3 miesiące temu / Brajan
 
Ja uważam, że to dobra decyzja. Ludzie zasługują na niższe podatki. Poprzednie rządy tylko je podwyższały, a najbogatsi mieli ulgi. Pora skończyć z tym systemem i wyciągnąć rękę do ludzi.
3 miesiące temu / Heniek
 
Krok w bardzo dobrą stronę. Wcześniej zapewniono pomoc biedniejszym, teraz rozwoj.
3 miesiące temu / Klara
 
Propagandy ciąg dalszy. I tak juz od 1989 roku te brednie wciskają otępiałemu ludowi.
3 miesiące temu / Wojciech
 
Ciągle patrzycie przez pryzmat portfela. Co za różnica, czy będziecie mieć kwotę wolną 8 czy 3 tyś jeśli duszę stracicie. Przez 3 lata PIS walczył z sądami i ta walka jest nie skończona. Czarne protesty pokazały siłę przeciwnika. Alternatywy nie ma. Potknięcie PISu i Stary porządek wróci. Panowie z Norodowcow dostaną max 3%. Pan Giertych też wydawał się inną osobą, a teraz. Szkoda powtarzać.
3 miesiące temu / Sec
 
?W PiS panuje przekonanie, że socjalnych bonusów już wystarczy. Teraz trzeba wyciągnąć rękę do pracujących? Radziłabym wyciągnąć rękę do tych, którym PiS obiecał w kampanii wyborczej "2015" podniesienie kwoty wolnej od podatku i wtedy nie mówił, że dotyczy to tylko osób o najniższych dochodach! Obiecywał to wszystkim obywatelom! Nie dotrzymał także obietnicy w kwestii abonamentu RTV! To tylko dwa przykłady z brzegu. Osobiście czuję się "oszukana"! Zresztą nie pierwszy raz!
3 miesiące temu / Poznanianka
 
Ja też wiem dlaczego boicie się żydów. Bo oni aż do absurdu sprawdzali wszystko. Wszystko musiało być według pism. Tak sprawdzali, że nie poznali kiedy zapowiadany Mesjasz przyszedł. Wy natomiast macie za nic słowa Chrystusa, bo chcecie sami sądzić i rządzić. Nie ważne z że coś się nie zgadza z pismami. Ważne, że ludzie w to wierzą.
3 miesiące temu / Sec
 
@Sec : Nie interesuje mnie los PiS. Interesuje mnie los Polski. Dzięki PiS Polski już nie ma. To PiS utrzymuje przy życiu politycznym Schetyna i Biedronia. Nie boimy się twoich żydowskich obsesji. Żegnaj.
3 miesiące temu / fela
 
Jeżeli PIS dostanie tylko 30% to nawet koalicji nie zawra. Do gry wchodzi wtedy Pan Schetyna i Pan Biedroń. Proszę o przemyślenie tego.
3 miesiące temu / Sec
 
:)żeby zrobić coś dobrze, to trzeba zrobić to dobrze. Zatrudnienie tłumacza węgiersko-polskiego i kupno paru węgierskich gazet to dobry początek?
3 miesiące temu / szpulas11
 
Morawiecki podnosi vat na wodę z kranu do 23%. Mamy przestać się myć i przestać pić..
3 miesiące temu / przeciek
 
Praca zawsze przynosi dochody,bezrobocie nigdy.
3 miesiące temu / Grażyna
 
Najniższa pensja bardzo marna, emerytury jeszcze mizerniejsze. Nie zdążyli, niech się ludzie męczą, trudno.
3 miesiące temu / M
 
Niech się wypchają,za co nędzarze będą żyć?W końcu każdy może zostać bezrobotny i bezdomny.
3 miesiące temu / Grażyna
 
myślę, że już nie zdąrzą.
3 miesiące temu / Gość
 
To Platforma i PSL od 2011r. podniosła podatek VAT na 1-2 lata. Brakło im czasu do 2015r. na obniżenie. Nie było 500+ a dziura/"deficyt" w budżecie była... skąd? Zabrali od X 2011r. przyznane emerytury w ramach ratowania budżetu.Podnieśli wiek emerytalny pod pozorem ...wyższych emerytur z wypracowanych do 65 i 67 kat.
3 miesiące temu / Tebary
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.