DZIŚ JEST:   16   STYCZNIA   2021 r.

Św. Marcelego I, papieża
Św. Honorata, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Od zawsze byłem przeciwnikiem aborcji, od Wielkiej Pokuty, także w pełni duchowo, całym sobą.Nie wiedziałem jak się zachowam, jak problem dotknie mnie.Miałem do czynienia z kobietą , która miała urodzić dziecko bez głowy-bezczaszkowca. Ginekolodzy z podpisaną klauzulą, odsyłali ja "od Annasza do Kajfasza", okno aborcyjne kończyło się -kobieta - uchodźca.Jako administrator szpitala miałem obowiązek znaleźć jej m-ce do dokonania zbrodni. Mimo ,że wiedziałem że pomoc tej kobiecie w dokonaniu aborcji będzie złem.Podjąłem pewne czynności.Na szczęścia ta KOBIETA zdecydowała się urodzić TO Dziecko.Mój przyjaciel ksiądz, mówił, że nie miałem grzechu,ja myślę inaczej.Bóg nie dopuścił abym popełnił grzech.Gdyby prawo, wtedy było inne, nie byłbym narażony na grzech społeczny, który spowoduje mój grzech indywidualny.Inna sprawa, że naprawdę miałem wątpliwości, wtedy, czy usunięcie TAKIEGO CZŁOWIEKA jest grzechem.Ten przypadek pozwolił mi na zrozumienie,że jest.
1 miesiąc temu / mario
 
Wyjątkowy łotr a podobno lekarz. Wszyscy pisowcy klęczą przed terrorystami z lgbt, ukrywając póki co tęczową bieliznę. Zapałkę już przyłożono do lontu przed wami widoczne brzegi Acherontu.
1 miesiąc temu / ren
 
Wyszło jego "nawrócenie".!! Zamordował legion dzieci i teraz wraca do swojej filozofii! A jak jemu przydarzy się być czego nie życzę -niepełnosprawnym, to ma być zgładzony!? Niech jeszcze powie, ze jest katolikiem!! Takich "prawicowców" ma PiS
1 miesiąc temu / Zbyszek
 
o jakim przymusie i heroizmie mówi ten aborcjonista i ile aborcji wykonał?
1 miesiąc temu / ren
 
W Polsce są hospicja, gdzie dzieci urodzone z wadami letalnymi mogą godnie odejść z tego świata. Czy Poseł naprawdę uważa, że dla tych dzieci lepszą śmiercią jest wcześniejsze rozerwanie na strzępy przez urządzenie odsysające lub inne narzędzie? Pan Poseł nie chce zmuszać kobiet do heroizmu..... a co w sytuacji gdy dziecko kilkuletnie ulegnie wypadkowi w ten sposób, że nie będzie w stanie żyć bez opieki? czy wówczas Pan Poseł też podejmie działania, by kobiety nie były zmuszane do heroizmu? A co w sytuacji gdy mąż ulegnie wypadkowi w ten sposób, że nie będzie w stanie żyć bez opieki? czy wówczas Pan Poseł też podejmie działania, by kobiety nie były zmuszane do heroizmu?
2 miesiące temu / ktoś
 
Zatęsknił Pan za ABORCJĄ. Jakoś szybko.Niech Pan zmieni ugrupowanie i nie wypacza konserwatywnych, prawicowych ideałów. Nie Pan będzie decydował, które dziecko ma żyć, a które nie. Wstyd.
2 miesiące temu / Jacek
 
Znowu lewicowy skręt. Czy nie za duzo tego ? PiS nie jest prawicową, ani konserwatywną partią.
2 miesiące temu / Jazzz
 
@JWP błądzisz i do tego mądrzysz się. Jesteś oczadziały tymi bzdurami co je tu wypisałeś. Nie jest postępem medycyny mordować chorego człowieka- to barbażyństwo. Ty tego nie widzisz, zatem dalsza rozmowa jest bez sensu.
2 miesiące temu / Gość
 
Każdy człowiek kiedyś umrze, więc każdy ma wadę letalną, co oznacza wg Piechy, że każdego człowieka można zamordować.
2 miesiące temu / Janek
 
Do @Gościa - Jak to czasem zideologizowanie pada na mózg... W przypadku aborcji ze względów eugenicznych z zasady nie chodzi o życie "przyjemne", ale normalne. Zaś wady wrodzone w przygniatającej większości nie obciążają rodziców, chyba że są ze zdegenerowanego marginesu. Błędy genetyczne to zwykle sprawa statystyki, czasem się zdarzają. Nikt nie zdecydowałby się na rodzicielstwo wiedząc, że urodzi się nieuleczalnie chory kaleka. Więc z jakiej racji ktoś ma dożywotnio ponosić skutki tego, że miał pecha w życiowym totolotku? To nie my urządziliśmy ten świat tak, że zdecydowanie lepiej być pięknym, bogatym i zdrowym niż brzydkim, biednym i chorym! Ale widzę, że ortografię poprawiłeś - brawo!!!
2 miesiące temu / JWP
 
Pan chcesz być bogiem?! Pan uwazasz, że 9 miesiecy życia dziecka w łonie matki to za dlugo i trzeba je skrócić mordem dziecka?! To jest pana zdaniem tragedia nosić dziecko pod sercem i pozwolić mu żyć tyle czasu ile Bog mu przeznaczył?! Kim pan jesteś żeby decydować o dlugosci życia czlowieka?
2 miesiące temu / Małgorzata Ann
 
Do @JWP- zatem według twojej chorej ideologii człowiek żyje po to by w imię przyjemnego życia i ucieczki od podjęcia odpowiedzialności za własne czyny usprawiedliwiał mordowanie własnych, nie narodzonych jeszcze dzieci? Żenujące.
2 miesiące temu / Gość
 
@Gościu, najpierw popraw ortografię, następnie czytanie ze zrozumieniem, a potem możesz się wypowiadać, byle z namysłem. Tylko przedtem jeszcze sprawdź sobie, o ile cię to intelektualnie nie przerasta, do czego tak naprawdę sprowadzają się pisane dzieje gatunku ludzkiego. Także przez ostatnie 2000 lat. Mała podpowiedź: nie stworzono nas jako gatunek ascetów i masochistów!
2 miesiące temu / JWP
 
Piecha mordował własnoręcznie tysiące dzieci i brał za to pieniądze. To morderca i podły człowiek. Takich w PiS jest wielu, a poseł Suski mówił o dobrych ludziach z PiS którzy głosują za ustawą futerkową.
2 miesiące temu / No Aborter
 
Do @poprostu- co za komformistyczny bełkot, w imię przyjemnego życia i unikania cierpienia usprawiedliwiasz zamordowanie bezbronnego człowieka. Żygać się chce.
2 miesiące temu / Gość
 
@Cyraniuszu - nie widzisz, jak mocno zmieniło się życie przez minione 100, a zwłaszcza ostatnie 50 lat? Dziś świat ma nam do zaoferowania dużo więcej niż kiedyś. Że to bezwartościowe błyskotki na tle "odwiecznych wartości"? Polemizowałbym. Przede wszystkim jest teraz na świecie o parę miliardów ludzi /zwykle zbędnych/ więcej, a poza tym ugruntowało się pojęcie "jakości życia", bardzo nielubiane przez ortodoksów. To właśnie dążenie do poprawy tej jakości życia napędza cały postęp w technice i medycynie! Z tych osiągnięć wszyscy chętnie korzystamy i słusznie mamy poczucie krzywdy, gdy są dla nas niedostępne. Może kiedyś normalne było zachowanie dziś określane jako heroiczne, ale te czasy minęły i - mam nadzieję - nie wrócą. Bo cierpienie jest złem i go nie akceptujemy! Wizja nagrody czy kary wiekuistej już na ludzi nie działa. Za to wyobrażalne dla człowieka niebo i piekło spotykamy często tu i teraz. I pierwszego pożądamy, drugiego unikamy. Za wszelką cenę!
2 miesiące temu / Po prostu
 
Do @beznerwow- jesteś koleś naiwny jeśli myślisz że tu chodzi o procenty! Jak ktoś ma szatana w sercu to popełni zbrodnię tak czy siak ALE niech nie uznaje tego za coś dobrego oraz niech nie robi tego za pieniądze podatnika a więc również moje! Tu się rozchodzi o nazwanie zła złem, to was tak swędzi nieprzyjemnie w miejscu zwanym sumieniem!!!
2 miesiące temu / Gość
 
Należałoby dyscyplinarnie wyrzucić go z PISu
2 miesiące temu / DNA
 
Facet, który osobiście wykonał ponad 1000 aborcji , może uchodzić za autorytet! Belzebub już czeka z niecierpliwością na powrót takiego fachowca po wykonanym zadaniu!
2 miesiące temu / gość
 
Mój drogi @gzk - rzeczą posła jest służyć obywatelom, a zwłaszcza swym wyborcom. Służbę Bogu zostawmy kapłanom, z których wielu i tak nie bardzo sobie radzi w tej roli, o czym głośno od dłuższego czasu. Więc daruj sobie te puste pogróżki. Sytuacja obiektywnie jest taka, że za zaostrzeniem prawa aborcyjnego jest może 10-15% społeczeństwa, za jego liberalizacją - jakieś 20-25%, a reszta wolałaby, aby pozostało tak, jak było. I rzeczą parlamentu jest tę "wolę ludu" w rozsądny sposób realizować! W końcu przymusu aborcyjnego nie było i nadal nie ma, więc osoby gotowe na heroiczne wybory maja otwarta drogę do świętości! A inni... no cóż, jest też coś takiego, jak przyrodzona człowiekowi wolna wola, prawda?
2 miesiące temu / Bez nerwów
 
Normalność przez lewaka nazywana jest heroizmem. Kiedyś tchórzostwo było piętnowane publicznie, dzisiaj dominuje stwierdzenie "nie wiem jakbym się zachował", jest społeczne przyzwolenie na tchórzostwo a ono zawsze prowadzi do zła moralnego popełnianego ze strachu. Ze strachu przed obowiązkami i utratą partycypacji w hedonistycznej rozrywce, która zamiast szczęścia napędza jedynie klientek gabinetom psychologicznym.
2 miesiące temu / Cyraniusz
 
Czy współczesna nauka nie jest w stanie pomóc przyszłym rodzicom określić ryzyko wystąpienia problemów genetycznych u potencjalnego potomstwa? Czy badania genetyczne rodziców nie byłby pomocne? Z drugiej strony czy rodzice obarczeni problemami genetycznymi powinny dążyć do rodzicielstwa? Nie tak dawno ciąża była radością i dobrą nadzieją. Teraz zaszczepiono potencjalnym rodzicom gen strachu. Nie spotkałem się z profesjonalnymi działaniami, np. ministerstwa propagującymi zdrowy tryb życia mający za cel sukces prokreacyjny. Pozostają do dyspozycji młodych podejrzane portale internetowe... Dlaczego z większości przychodni lekarskich poznikały gabinety ginekologiczne? Jest już tak dobrze?
2 miesiące temu / tom
 
Ja Ci dam "działania"! Bogu służysz czy Lucyferowi?
2 miesiące temu / gzk
 
Judasz
2 miesiące temu / J
 
Zwróćcie uwagę na to hasło: "nie można zmuszać kobiet do heroizmu". Powtórzył je m.in. red. Łukasz Adamski z portalu wPolityce.pl - nawrócony ateista oraz - co oczywiste - Szymon Hołownia - zlewaczały katolik, pod którego wypowiedzią na YT pokazały się niemal same pozytywne komentarze, np. typu - nareszcie właściwa osoba na prezydenta RP, bo nie dzieli obywateli...
2 miesiące temu / jac
 
Panie Piecha, czy to wiek odbiera już Panu zdolność realnego myślenia? Jeżeli urodzi się dziecko bez mózgu czy nerek, ono z wysokim prawdopodobieństwem i tak zakończy w pierwszych godzinach swoje życie. Dlaczego Pan chce je zabijać pod sercem matki, w miejscu, w którym powinno czuć się najbezpieczniejsze? Dlaczego odmawia Pan takiemu dziecku prawo do pochówku, a rodzinie prawo do grobu takiego dziecka? Jak Pan znalazł się w PiSie, w partii, której jednym z zadań powinno być chronienie życia od poczęcia do naturalnej smierci!
2 miesiące temu / Mela
 
"Dotychczas funkcjonującą przesłankę prawdopodobnej wady dziecka, należy zamienić na pewność wady letalnej. Taki zapis sprawi, że kobiety nie będą skazane na donoszenie dzieci, które nie mają szans na życie poza organizmem matki, lub których życie będzie krótkie i pełne cierpienia" - napisał na Facebooku poseł Konfederacji Artur Dziambor.
2 miesiące temu / Za Interia
 
Panie Piecha nich pan złoży mandat.Jeżeli się boisz to nie przeskadzaj
2 miesiące temu / marek
 
do tego, co obrażał ludzi w poprzednim artykule - radzę poczytać powyższy
2 miesiące temu / @Darius
 
Pan "dr" Piecha przyznał swego czasu, że dokonał osobiście ok. 3000 aborcji. Potem nawrócił się i zrezygnował z uprawiania tego morderczego procederu.Jednak lata przyzwyczajeń i naciski środowiska robią swoje. Trzeba teraz bacznie obserwować poczynania kierownictwa PiS, które będzie chciało wyciszyć protesty środowisk proaborcyjnych różnymi dziwnymi decyzjami.
2 miesiące temu / obserwator
 
wreszcie okazało się, że to nawrócenie z abortera na obrońcę życia było tylko koniunkturalne, na potrzebę kariery politycznej,
2 miesiące temu / xyz
 
A nie można tym dzieciom dać umrzeć po ludzku? Humanitarniej jest im odrywać kończyny i główkę? Niech rodzice pożegnają się ze swoim dzieckiem jak należy a nie po barbarzyńsku...
2 miesiące temu / Just
 
Jesteśmy tym zdziwieni? Nie pamiętacie słów Lecha Kaczyńskiego, który mówił że kompromisu aborcyjnego pod żadnym pozorem nie można ruszać?
2 miesiące temu / Staszek
 
Panie Piecha poczuł się pan na fali. Wstyd.
2 miesiące temu / Jacek
 
Zadaj sobie pytanie jaki chór nie zaśpiewa, jakie nie powstanie oratorium i nagrania orkiestr symfonicznych ......... bo po tym świecie złapał piecha.
2 miesiące temu / observer
 
Już zaczyna się rozmywanie wyroku TK przez rządowych polityków, pod naciskiem lewicowych korporacji medialnych. Gdyby PiS miał choć połowę determinacji w walce o życie i rodzinę, jaką ma w walce o stołki.
2 miesiące temu / Husarzowy
 
Panie Piecha jak pisze na Wikipedii przyznał sie pan do dokonania ok 1000 aborcji koszmar! i zamiany poglądów na rzecz życia. Proszę już nie wracać do tech koszmarnych działań i ich nie popierać. Nie dobijajmy chorego ani na drodze, ani na łóżku anie w łonie matki.
2 miesiące temu / Ks. Wróbel
 
Różni ludzie są w PiS. Zarówno dobrzy, jak i tacy jak Piecha. Dlatego było tak ciężko ograniczyć aborcje. Zostało mu kilka lat do spotkania z Bogiem i nie widzi czynionego zła. O czym to świadczy? Tylko głupota, czy opętanie?
2 miesiące temu / WojtekP
 
"Koń trojański" sie pojawił. Diabeł znalazł sojusznika?
2 miesiące temu / mgr teologii
 
Tyle dzieci juz namordowal i jeszcze gębę otwiera, etyk z koziej dy.
2 miesiące temu / Linkc
 
@Dawid i tu się mylisz, bo skoro aborcja okazała się niezgodna z konstytucją to ustawa ją wprowadzająca też będzie niezgodna. Musieliby zmienić konstytucję. @Quo Vadis Polsk masz stuprocentową rację.
2 miesiące temu / Polka
 
Co do zasady się z nim nie zgadzam. Jest zakłamany i nie wspomina nic o wielkim dziele, jakie robią dla dzieci chorych letalnie hospicja perinatalne. Jest de facto za eugeniką, ale przecież to stary aborcjonista. Coś w nim pozostało. Prawda jest taka, że PiS miał mnóstwo czasu, aby doprecyzować przepisy aborcyjne, co jest a co nie jest wadą letalną. Ale nie chciał się tym zająć. Zwalił ciężar odpowiedzialności na TK a teraz chce podważać sam jego orzeczenie. Za późno...lepiej milcz człowieku.
2 miesiące temu / Agnieszka
 
kolejny mięczak pisu, wiadomo, że są takie przypadki, ale jeśli zrobim się dziurę w prawie, to przez nią zostanie wepchnięte każde "niechciane" dziecko - OBŁUDA PISU!!!
2 miesiące temu / jou
 
Urodzenie chorego dziecka nie jest żadnym "heroizmem". Byłoby nim np. oddanie swojego życia za życie dziecka, jak to zrobiła św. Joanna Beretta Mola, nie decydując się na leczenie, które ubocznie prowadziłoby do poronienia. W tym przypadku, o którym tu mowa, kobiecie przecież nic nie zagraża. Wymaga człowieczeństwa natomiast, by nie przypisać sobie prawa do uśmiercania swojego dziecka.Nie mówimy przecież o potencjalnym życiu ale o aktualnym, konkretnym, które już się poczęło. A nawet jeśli chcą mówić o heroizmie, to jest to taki jego rodzaj, do którego każdy jest wzywany, kiedy musi zmierzyć się z trudnościami tego życia, jak śmierć bliskich, poważne choroby czy wypadki. Tu też nie ma się wyboru, a życie po tym fakcie może być o wiele bardziej wymagające. Spójrzcie, jak są zaciemnione umysły, jeśli w ogóle ktoś dopuszcza zabicie kogoś jako rozwiązanie. Stąd dobry pierwszy krok, zmiana tych niesprawiedliwych praw, gdyż prawa kształtują postawy i świadomość.
2 miesiące temu / j. s.
 
Trochę lewackiego jazgotu a już ten politykier "trzęsie gaciami".
2 miesiące temu / t
 
Robi1 - Lekarze już od lat nie skłądają przysięgi Hipokratesa, zatem jaka przysięga? Mówił o tym Witold Gadowski.
2 miesiące temu / Robert
 
trzeba się modlić na sędziów bo jak możemy przeczytać są atakowani z rożnych stron trzeba udzielać tym sędziom poparcia za ich odwagę.
2 miesiące temu / qwe
 
Tzw. "Dobra zmiana" skończyła się w momencie objęcia stanowiska premiera przez Morawieckiego, to po tym zaczęło się podlizywanie UE, całej tej piekielnej zgraji i ostry skret w lewo i płynięcie z nurtem...i ku zatraceniu. W związku z tym, czy dziwi taka wypowiedź jednego z nich?
2 miesiące temu / Quo Vadis Polsk
 
Marzenia scietej glowy naiwniaku
2 miesiące temu / @dawid
 
Następny. Co wchodzi w rolę Pana Boga. Od tego jest lekarz i jego przysięga a nie prawnicy, urzędnicy, policja i media z kreaturami mody. Najważniejsze jest życie. Tworzenie wyłomu otwiera tamę.
2 miesiące temu / Robi1
 
A co ten cwaniaczek ma do powiedzenia... o swojej schizofrenii chyba?
2 miesiące temu / DNA
 
Nie wiem, czy Pan Poseł nie ma np. jakiejś wady wrodzonej. Może wprowadźmy aborcję z odroczeniem, żeby można było uśmiercić również i Pana Posła w jakimś "szczególnym przypadku", który na pewno się znajdzie? Bo cóż może nas powstrzymać, byśmy się wzajemnie nie pozabijali, jeśli zgadzamy się, by się mordować najbardziej niewinnych z nas?
2 miesiące temu / sp
 
Kolaboruje ze złem.
2 miesiące temu / DNA
 
obecna ustawa jest przemyślanym kompromisem ,katoliczki mają przykazanie które powinno wystarczyć
2 miesiące temu / wert
 
oto ten ktury dokonal tysionc aborcji zabiera glos posel pisu w sprawie orzeczenia TK, to jest partia roznorodna.
2 miesiące temu / trojden
 
Ha! głupio się im zrobiło i kompleks "europejski" się ujawnia. W barbażyńskiej Francji uważają że PiS to skrajna katolicka prawica a PiSmaki chcieliby sobie z nimi na salonach pić z dziubków. Stare postPRLowskie sakompleksione durnie.
2 miesiące temu / Krzysiek
 
Kolejny OTUA w akcji. Istnieje PODEJRZENIE, bo przecież rzadko pewność, i on już bierze się za prawne dopuszczanie zabójstwa/morderstwa. Poczuł moc Złego i chce na tej fali popływać. XXI w. a żadnego pojęcia o godności i wartości ludzkiego życia. Heroizm jest wpisany w nasze życie kiedy musimy znosić takie polityczne, gadające głowy jak ten tam OTUA.
2 miesiące temu / magis
 
Prymitywne myślenie osoby nie wierzącej. Jemu się wydaje, że Boga może poprawiać. A jeśli jutro zachoruje i mu zaproponują zabicie jego samego?
2 miesiące temu / Jerzy
 
Już uruchomiono arkusz kalkulacyjny i zaczęto sprawdzać słupki poparcia w poszczególnych grupach/środowiskach? To chyba jest główny motyw/powód działań większości polityków?
2 miesiące temu / anonim_galeon
 
Obłudnik! Pewnie udaje wierzącego katolika.
2 miesiące temu / Zagubiona owiec
 
Zdaje się, że kiedyś się kajał z powodu przeprowadzania aborcji? Czyżby agent szatana w "dobrej zmianie"? Te protesty, to kara za wtrącanie się do Białorusi i popieranie tamtejszej zgrai ichniego lewactwa.
2 miesiące temu / już
 
Pan poseł igra z wiecznością. Jego tłumaczenie pokazuje, że jak ewangeliczny bogacz nie boi się Boga. Ale przyjdzie taki czas, że będzie się bał za słowa, które obecnie mowi, gdy stanie przed Majestatem Boga w wieczności...
2 miesiące temu / Krakusik
 
To jest kretynizm. Zwierzątka futerkowe to nie mogą cierpieć, ale człowieka można mordować. Piecha stary koryciarz ma w nosie życie ludzkie bo 100 idiotów i UE rzucają się w amoku
2 miesiące temu / BialyNos
 
Ważne, że dzieci z zespołem Downa będą mpgły się urodzić. Długo na to czekaliśmy.
2 miesiące temu / Michu.
 
Vox populi, vox Dei, a że głos ludu z dnia na dzień przybiera na sile i protesty zaczynają realnie zagrażać ciągłości władzy, PiS musi ustąpić w przeciwnym razie może dojść do dymisji rządu.
2 miesiące temu / Janek
 
Przestraszyli się własnej odwagi. D... pki A poseł lansował się ostatnio z koronawirusem.
2 miesiące temu / Pb
 
jeśli dziecko ma śmiertelną chorobę to umrze wcześnie ale spokojnie a nie w męczarniach rozrywane na kawałki podczas aborcji- jesli Piecha tego nie rozumie kompromituje się jako lekarz
2 miesiące temu / ell
 
Nie mamy prawa bawić się w Boga i decydować kto ma żyć. Każdy ma prawo się urodzić. Zasmuciła mnie ta opinia. Myślałam, że nawrócenie Pana Ministra było dogłębne.
2 miesiące temu / ED
 
niech spada na palme
2 miesiące temu / AAby
 
Hańba! Były aborter znowu poczuł ciągoty do starych praktyk?
2 miesiące temu / piotr
 
To nic nie da. Ten gabinet poleci, a następcy wprowadzą aborcję na życzenie do 3 miesiąca. Dziękuję za uwagę.
2 miesiące temu / Dawid
 
obudził się faryzeusz. kiedyś niby katolik i jeden z pierwszych posłów, który walczył za życiem. Dziś jest niby tak niby nie czyli Tak i Mason?
2 miesiące temu / synda
 
Demokracja to rak
2 miesiące temu / M.
 
PiS już nie ukrywa jakie ma poglądy to typowa lewacka partia,przed wyborami obiecywali wszystko jacy to oni są chrześcijanie non stop w radiu Maryja ,TV trwam po wyborach,sami widzicie,ja już nie mam tego problemu bo od dobrej zmiany,to już nie moja partia,przypomnę tylko wypowiedź p pr Kaczynskiego na temat aborcji eugenicznej,nasz elektorat nie życzy sobie zmian w tym temacie,jak widzicie po tym wyroku,PiS nie jest to bardzo na rękę,przecież gdyby chcieli to mogli tę sprawę załatwić wiele lat temu mieli przecież pełną władzę włącznie z prezydentem,ale p pr też nie do końca zalerzalo,oni tylko pięknie mówią tylko z tego nic nie wynika,robią co chcą,żeby się przypadkiem za bardzo nie narazić przede wszystkim UE,naszym elektoratem to się bardzo nie przejmują,bo sami mówią że tak na nich zagłosujemy,tu trzeba powiedzieć mają rację,bo coby nie zrobili głosujemy na nich,teraz mają 3lata,więc się wogole nie przejmują np ustawa o zwierzatkach
2 miesiące temu / Kazikierz
 
Juz sie wycofujecie? Bo garstka czarnych parasolek wyszla na ulice? Tak jak 4 lata temu stchorzycie?
2 miesiące temu / Odwagi
 
Osieł plecie co plecie, taka jego dola. Po pierwsze wykazanie iż przesłanka eugeniczna jest niezgodna z konstytucją to NIE JEST zasługa pisuarów tylko środowisk pro-life które to w Polsce są oskarżane o wszystko co najgorsze włącznie z działaniami na rzecz ruskich wywiadów. Wiadomo gdzie stoi szatańskie zomo - po drugiej strony barykady.
2 miesiące temu / Gość
 
pisowskie lewaki
2 miesiące temu / ww
 
ZDRADA!
2 miesiące temu / Rose
 
PiS-ie, nigdy już na was nie zagłosuję!
2 miesiące temu / Katolik
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.