DZIŚ JEST:   12   SIERPNIA   2020 r.

Św. Joanny Franciszki Frémyot de Chantal
Św. Euzebiusza, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@JARO: chciałem umieścić link, ale widocznie Redakcja, uznając mnie za seryjnego gwałciciela zasad, nie przepuściła. Nie wiem, kim jest autor, ale na stronie Ośrodka Analiz Strategicznych jest artykuł o ISIL oraz Rosji, moim zdaniem, rzeczowy. Owszem, nie mając pełni informacji możemy jedynie zgadywać i budować teorie. Napotkałem informację, że Rosja wycofała z wielką pompą... aż dwa strategiczne bombowce. W ostatnim zaś reportażu wizyty Szojgu do Syrii kamera uchwyciła bomby zapalające kasetowe podwieszone do bombowca. Potem materiał ten cenzurowano ale nadal krąży w internecie. Tobie dziękuję, że posługujesz się argumentami, a nie obelgami, jak co niektórzy.
ponad 4 lata temu / voxclamantis
 
@voxclamantis - dzięki chłopie za wyjaśnienie; ale mam pewne wątpliwości czy udzielona odpowiedź-podpowiedź odpowiada prawdzie; mianowicie po wycofaniu się Rosjan (a przynajmniej po zmniejszeniu nalotów przez nich) ISIS przystąpiło do kontrofensywy; a jeszcze te dwie książki traktujące o tym temacie (w dużej części) - F. William Engdahl "Absolutna dominacja - totalitarna demokracja w nowym porządku świata" i "Nieświęta wojna - grzech pierworodny Ameryki"; coś tu nie pasuje do Twojej teorii - wyraźnie rozjeżdża się to co mówisz z tym co obserwujemy; no i ten skrót ISIS - Israeli Secret Inteligent Servises (w rozwinięciu możliwe, że zrobiłem literówkę ale sens został zachowany w 100%); temat bardzo trudny; pytanie czy ktoś, kiedyś wyjaśni to szczegółowo do końca; ba, czy będzie komu to zrobić jak tak dalej pójdzie z tą demokracją totalitarną na świecie;
ponad 4 lata temu / JARO
 
Olku, doczytaj w wolnej chwili o legitymizacji tudzież delegitymizacji władzy, czyli - językiem prostym - co czyni władzę w kraju legalną i co tę legalność jej odbiera, a się dowiesz, czym są teraz rządy garstki Alawitów dla Syrii.
ponad 4 lata temu / voxclamantis
 
Czegoś ty się biedaku naćpał? Czy to może propaganda ci mózg wyżarła? Odejdź od tv i neta. Facet nie znasz nawet podstawowych faktów ,a się wypowiadasz. Przecież gdybyś znał to byś choć jeden podał
ponad 4 lata temu / do hcf
 
Dokładnie, voxclamantis pisze głupoty do kwadratu, ISIS stworzyły USA, Turcja i Izrael, by obalić legalny rząd Syrii, Al-Kaida to tez dzieło satanistów z masońskiego amerykańskiego państwa
ponad 4 lata temu / Olek
 
voxclamatis. Czegoś ty się biedaku naćpał? Czy to może propaganda ci mózg wyżarła? Odejdź od tv i neta. Facet nie znasz nawet podstawowych faktów ,a się wypowiadasz.
ponad 4 lata temu / hcf
 
@ JARO: Ruscy nie bombardują ISIS tylko cywilów antyasadowskich. Ruscy przyczynili się do powstania ISIS i - o dziwo - jak tylko Zachód przykręca kurek dla Rosji, nagle gorzej się zaczyna powodzić islamistom. Dodaje się - jak mawia pan Kolonko.
ponad 4 lata temu / voxclamantis
 
zaraz, zaraz, przecież przeciwko Assadowi walczy ISIS, który bombardowany jest przez Ruskich; z ISIS walczy również Ameryka; to kto tu w końcu z kim walczy? kogo popiera Ameryka? bo u Ruskich to jest przynajmniej wiadomo;
ponad 4 lata temu / JARO
 
dobrze jest !
ponad 4 lata temu / brawo Rosja
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.