Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   10   GRUDNIA   2019 r.

NMP Loretańskiej
Św. Grzegorza III, papieża
Bł. Adolfa Kolpinga
 
 
 
 

Nergal, ubecy, rodzice A i B


Sąd obronił Nergala. Zatem potencjalni profanatorzy mogą spać spokojnie. Genderowa zaraza też ma się dobrze. Zapraszamy na kolejny odcinek autorskiego przeglądu wydarzeń redaktorów PCh24.pl.


DATA: 2013-10-02 10:28:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Postępacka hołota nie zauważa prostej kolei rzeczy: najpierw sala koncertowa okazuje się być eksterytorialna, potem - całe dzielnice wyjęte spod jurysdykcji prawa państwowego. No, sorry, taki mamy klimat prawniczy. Kasta Ludzi Nadzwyczajnych...
ponad 2 lata temu / Waldemar Sobkowiak
 
Do:NadaEs. Czy potrafisz lekką ręką podrzeć banknot o nominale 200 zł?
ponad 4 lata temu / marekb54
 
Co to jest gej?
ponad 5 lat temu / Antyadolf
 
Na litość... jak można być tak krótkowzrocznym i porównywać podarcie książki do morderstwa.... to jest LEKKA przesada, naprawdę. Rozumiem, że komuś się to nie podoba, ale bez przesady. To samo z określeniami "matka" i "ojciec". Mój przyjaciel jest wychowany przez związek gejowski i miał najszczęśliwsze dzieciństwo, jakie mógł sobie wyobrazić, bo się po prostu kochają, a to jest najważniejsze.
ponad 5 lat temu / NadaEs
 
Gosiu - gdyby podarł Koran już by pewnie nie żył...
ponad 6 lat temu / Sulima
 
A gdyby nergal podarł talmud to też by go uniewinnili?
ponad 6 lat temu / gosia701
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.