DZIŚ JEST:   17   STYCZNIA   2021 r.

II Niedziela zwykła
Św. Antoniego, opata
Św. Sulpicjusza II
 
 
 
 

Neobolszewicka banda wciąż grasuje po Polsce

Neobolszewicka banda wciąż grasuje po Polsce
fot.ebelchatow.pl

W rocznicę napaści Armii Czerwonej na Polskę został zniszczony mural poświęcony żołnierzom Armii Krajowej  i Narodowych Sił Zbrojnych w Bełchatowie. Mural poświęcony niepodległościowemu podziemiu powstał pierwszego sierpnia tego roku.

 

Na muralu przedstawiającym lokalnych bohaterów lewicowcy napisali: "NSZ pod sąd a nie na pomniki". Oblali też czerwoną farbą Krzyż NSZ-u przedstawiający Orła Białego wpisanego w krzyż na tle Szczerbca. Niżej wandale narysowali również 3 strzałki - symbol lewicowo-żydowskich bojówek terrorystycznych działających przed wojną w Polsce oraz Republice Weimarskiej – donosi portal narodowcy.net.

 

Pierwszego sierpnia 2013 r. trzech lokalnych artystów rozpoczęło malowanie muralu w pobliżu Muzeum Regionalnego w Bełchatowie. Praca trwała kilka dni, dzieło poświęcone zostało „żołnierzom wyklętym”. Do zniszczenia malunku doszło w nocy z 17 na 18 września. Na wizerunku niezłomnych żołnierzy niepodległościowego podziemia napisano farbą m.in. "NSZ pod sąd, a nie na pomniki".

 

To nie pierwszy atak na pomniki pamięci o Żołnierzach Wyklętych. Kilka miesięcy temu doszło do zniszczenia popiersia Danuty Siedzikówny, ps. „Inka” . W lutym wandale oblali farbą popiersie i postument pomnika sanitariuszki AK w Krakowie.

 

Źródło: narodowcy. net

kra


DATA: 2013-09-18 13:07
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Oczywiście sprawcy nieznani ,bo to pewnie dzieci żydokomuny ,piąte pokolenie UBeków ,którzy nadal są na świeczniku.
ponad 7 lat temu / Konstanty
 
Robią, co chcą, bo im na to pozwalamy!
ponad 7 lat temu / John Galt
 
Oczywiście byli to nieznani sprawcy i policja prowadzi intensywne dochodzenie i pościg. Oczywiście policja dobrze WIE kto to zrobił ale ma rozkaz nie schwytać obmierzłych i obrzydliwych drani. Przecież lewacki koleś nie będzie ścigał innego lewaka. Co na to, tak podobno patriotycznie nastawieni kibice GKS Bełchatów? Nie wiedzą, ze po ich terenie grasują lewackie bojówki?
ponad 7 lat temu / oczywiście
 
Owoce "grubej kreski" Tadeusza Mazowieckiego wciąż gniją a ich fetor po kraju rozlewa się.
ponad 7 lat temu / start
 
Niszczenie patriotycznych murali lub pomników - dobrze. Niszczenie bolszewickich monumentów symbolizujących zniewolenie Ojczyzny - źle. Jak można kierować się taką logiką, skąd ci ludzie się biorą?
ponad 7 lat temu / jastrzębiec
 
Badna?
ponad 7 lat temu / Sienki
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.