Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   06   GRUDNIA   2019 r.

Pierwszy Piątek
Św. Mikołaja z Miry
Św. Marii Carmen Sallés y Barangueras
 
 
 
 

Naznaczony stygmatami. Poznaj historię niezwykłego daru św. Ojca Pio [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Ojciec Pio, od najmłodszych lat, był zapatrzony w Chrystusa Ukrzyżowanego i chciał, tak jak On, cierpieć fizycznie. Stąd też podejmował posty, wyznaczał sobie pokuty. Czynił to nie w swojej intencji, ale dla innych ludzi. Chciał bowiem podążać drogą Jezusa Chrystusa. Z czasem o. Pio otrzymał dar stygmatów... O życiu i duchowości świętego Stygmatyka opowiada br. Mateusz Magiera z Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w rozmowie z Marcinem Austynem.

 

Przeczytaj więcej w niezwykłej książce „Ojciec Pio. Droga do świętości”.
Publikację możesz zamówić na www.ojciec-pio.pl - kliknij tutaj, aby przejść do strony.

 

 

 


DATA: 2019-08-21 13:46:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 119 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.