Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   30   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Apostoła
Bł. Jana z Vercelli
 
 
 
 

Nawróćmy zwolenników aborcji! Polscy katolicy przepraszali Boga za bluźnierstwa „czarnych parasolek”


Odtwórz w YouTube
 

Relacja z publicznego różańca, jaki odbył się 28 października przed kościołem pod wezwaniem Świętego Wojciecha. Katolicy modlili się o nawrócenie zwolenników aborcji oraz w intencji wynagrodzenia Panu Bogu bluźnierstw, jakich dopuszczają się zwolennicy dzieciobójstwa w łonach matek. Modlitwę zorganizowali przedstawiciele Fundacji Pro Prawo do Życia.


DATA: 2020-10-30 07:57:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Proszę o Nowennę Pompejańską w intencji: By zawrócili ze swej drogi złoczyńcy, zdrajcy i oszuści przez doświadczenie na sobie tego co czynią/uczynili innym i zrozumieli ból, cierpienie, rozpacz. Chirurg tnie by ratować pacjenta życie i in.
30 dni temu / Remek
 
Myślicie że Bogu to potrzebne.
30 dni temu / racjonalista
 
ktoś w komentarzach napisał by wystawić telebimy i pokazywać w miejscach protestów jak wygląda aborcja na prawdę, bardzo mocna scena jest w filmie Nieplanowane- to doskonały pomysł, jeśli jakaś organizacja to przygotuje chętnie wesprę i pewnie nie tylko ja,środkami finansowymi, ,.
1 miesiąc temu / Kpt. Żbik
 
Odpowiedź rządu powinna być prosta - wprowadzenie stanu wyjątkowego i aresztowanie uczestników bluźnierczych manifestacji. Zakaz aborcji, który wywołał zamieszki - powinien być tylko pierwszym krokiem - my Polacy jako naród - wymieramy. Poza aborcją powinny być zakazane rozwody i praktyki homoseksualne. W konstytucji musi znaleźć się zapis nakładający na rodaków obowiązek zakładania rodzin i posiadania potomstwa. Rozważmy też pozostawienie pełnie praw wyborczych tylko praktykującym katolikom.
1 miesiąc temu / Izydor Oracz
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.