DZIŚ JEST:   14   GRUDNIA   2019 r.

Św. Jana od Krzyża, Doktora Kościoła
Św. Wenancjusza Fortunata
 
 
 
 

Naukowcy na usługach pederastów?

Naukowcy na usługach pederastów?

Prestiżowe do niedawna pismo medyczne „Lancet” uznało, że „homofobia” to ukryta przyczyna 18-krotnie częstszej zapadalności homoseksualistów na AIDS. Artykuł powstał pomimo niezbitych dowodów na to, że osoby żyjące w układach jednopłciowych zapadają na AIDS z powodu ryzykownych zachowań seksualnych i częstej zmiany partnerów.


Chodzi o propagandowy konstrukt, według którego nieschodzący z ekranów telewizorów homoseksualiści poddawani są w społeczeństwie nieustannym prześladowaniom. "Lancet" nawołuje do zaprzestania tego rodzaju dyskryminacji. W cyklu artykułów pt. "HIV u mężczyzn, którzy uprawiają seks z mężczyznami" pismo analizuje rozmaite przyczyny pandemii tego wirusa wśród homoseksualistów, punktując biologiczne, behawioralne i strukturalne ryzyko, na jakie narażone są osoby angażujące się w tego typu kontakty płciowe – informuje „Nasz Dziennik”.


Wnioski wyciągane przez autorów są wewnętrznie sprzeczne. Choć ogłaszają, że głównym podłożem zachorowań na AIDS wśród homoseksualistów jest homofobia, to jednak przytoczone w tekście fakty pokazują, że to ich zachowanie jest przyczyną zachorowalności. Z wyników badań wynika, iż homoseksualiści są aż 18 razy bardziej narażeni na zainfekowanie HIV niż ogół społeczeństwa. W tej grupie także znacznie częściej występują choroby weneryczne, przypadki nadużywania narkotyków lub leków oraz inne szkodliwe czynniki. Homoseksualiści częściej popadają również w depresję.

Wyniki uzyskane w trakcie badań wskazują jednoznacznie, że ilość infekcji stale wzrasta w grupie mężczyzn utrzymujących intymne relacje z innymi mężczyznami. Ryzyko zakażenia HIV podczas stosunku jednopłciowego wynosi 1,4 procent – to bardzo wysoki odsetek. Wynika zarówno z charakteru „związku” jak i faktu że obie strony narażone są na zakażenie. Sytuację pogarsza rozwiązły tryb życia i częste zmiany partnerów charakterystyczne dla tej grupy - czytamy w „Lancet”.


Opublikowane wyniki badań zostały podsumowane nietypowym jak na pismo medyczne esejem. Według autorów tekstu, kluczowym czynnikiem pandemii HIV, zwłaszcza wśród czarnoskórych homoseksualistów, jest… homofobia (sic!). W podsumowaniu brak jest jakichkolwiek danych, które uzasadniałyby tezę o rzekomej winie homofobii za rozprzestrzenianie się śmiercionośnego wirusa.


Mimo absurdalności tej tezy, podpisali się pod nią autorzy z tytułami naukowymi. Zupełnie nie wiedzieć dlaczego, w piśmie stricte medycznym stara się wpoić czytelnikom, że to prawo, kultura i dominująca w społeczeństwie "hegemoniczna męskość" są winne rozprzestrzenianiu się zabójczej choroby. To nie wszystko, co autorzy wymieniają jako powód pandemii HIV. Domyślają się Państwo, co jest głównym czynnikiem? Tak jest – oczywiście tradycja religijna winna jest wzrastającej umieralności na AIDS. Z dnia na dzień przekonujemy się o dwóch sprawach – że kłamstwo gotowe jest przekroczyć granice absurdu dalej niż zdrowy człowiek jest sobie to w stanie wyobrazić, oraz że homoseksualne lobby w USA musi być niezwykle silne.

 


Źródło: „Nasz Dziennik”
kra


DATA: 2012-08-08 10:05
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.