DZIŚ JEST:   23   LIPCA   2019 r.

Św. Brygidy, patronki Europy
 
 
 
 

Naukowcy na usługach pederastów?

Naukowcy na usługach pederastów?

Prestiżowe do niedawna pismo medyczne „Lancet” uznało, że „homofobia” to ukryta przyczyna 18-krotnie częstszej zapadalności homoseksualistów na AIDS. Artykuł powstał pomimo niezbitych dowodów na to, że osoby żyjące w układach jednopłciowych zapadają na AIDS z powodu ryzykownych zachowań seksualnych i częstej zmiany partnerów.


Chodzi o propagandowy konstrukt, według którego nieschodzący z ekranów telewizorów homoseksualiści poddawani są w społeczeństwie nieustannym prześladowaniom. "Lancet" nawołuje do zaprzestania tego rodzaju dyskryminacji. W cyklu artykułów pt. "HIV u mężczyzn, którzy uprawiają seks z mężczyznami" pismo analizuje rozmaite przyczyny pandemii tego wirusa wśród homoseksualistów, punktując biologiczne, behawioralne i strukturalne ryzyko, na jakie narażone są osoby angażujące się w tego typu kontakty płciowe – informuje „Nasz Dziennik”.


Wnioski wyciągane przez autorów są wewnętrznie sprzeczne. Choć ogłaszają, że głównym podłożem zachorowań na AIDS wśród homoseksualistów jest homofobia, to jednak przytoczone w tekście fakty pokazują, że to ich zachowanie jest przyczyną zachorowalności. Z wyników badań wynika, iż homoseksualiści są aż 18 razy bardziej narażeni na zainfekowanie HIV niż ogół społeczeństwa. W tej grupie także znacznie częściej występują choroby weneryczne, przypadki nadużywania narkotyków lub leków oraz inne szkodliwe czynniki. Homoseksualiści częściej popadają również w depresję.

Wyniki uzyskane w trakcie badań wskazują jednoznacznie, że ilość infekcji stale wzrasta w grupie mężczyzn utrzymujących intymne relacje z innymi mężczyznami. Ryzyko zakażenia HIV podczas stosunku jednopłciowego wynosi 1,4 procent – to bardzo wysoki odsetek. Wynika zarówno z charakteru „związku” jak i faktu że obie strony narażone są na zakażenie. Sytuację pogarsza rozwiązły tryb życia i częste zmiany partnerów charakterystyczne dla tej grupy - czytamy w „Lancet”.


Opublikowane wyniki badań zostały podsumowane nietypowym jak na pismo medyczne esejem. Według autorów tekstu, kluczowym czynnikiem pandemii HIV, zwłaszcza wśród czarnoskórych homoseksualistów, jest… homofobia (sic!). W podsumowaniu brak jest jakichkolwiek danych, które uzasadniałyby tezę o rzekomej winie homofobii za rozprzestrzenianie się śmiercionośnego wirusa.


Mimo absurdalności tej tezy, podpisali się pod nią autorzy z tytułami naukowymi. Zupełnie nie wiedzieć dlaczego, w piśmie stricte medycznym stara się wpoić czytelnikom, że to prawo, kultura i dominująca w społeczeństwie "hegemoniczna męskość" są winne rozprzestrzenianiu się zabójczej choroby. To nie wszystko, co autorzy wymieniają jako powód pandemii HIV. Domyślają się Państwo, co jest głównym czynnikiem? Tak jest – oczywiście tradycja religijna winna jest wzrastającej umieralności na AIDS. Z dnia na dzień przekonujemy się o dwóch sprawach – że kłamstwo gotowe jest przekroczyć granice absurdu dalej niż zdrowy człowiek jest sobie to w stanie wyobrazić, oraz że homoseksualne lobby w USA musi być niezwykle silne.

 


Źródło: „Nasz Dziennik”
kra


DATA: 2012-08-08 10:05
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.