DZIŚ JEST:   20   LISTOPADA   2019 r.

Św. Rafała Kalinowskiego
Św. Feliksa Walezjusza
 
 
 
 

Nauczycielki-lesbijki wyrzucone za seks w szkole. Sąd nie widzi nic zdrożnego

Nauczycielki-lesbijki wyrzucone za seks w szkole. Sąd nie widzi nic zdrożnego

Pięciu przysięgłych sądu apelacyjnego w Nowym Jorku orzekło, że nawiązanie relacji intymnej w szkole publicznej nie może być przyczyną zwolnienia nauczycieli. Na tej podstawie nakazał władzom jednej ze szkół średnich przywrócić do pracy dwie lesbijki, które w klasie dopuściły się lubieżności.

 

W styczniu 2011 dwie lesbijki Cindy Mauro (38-letnia nauczycielka języka francuskiego) i Alini Brito (34-letnia nauczycielka hiszpańskiego) zjawiły się w szkole, by obejrzeć konkurs śpiewu. Po chwili opuściły jednak salę, w której odbywał się konkurs i udały się do pustej klasy. Tam woźny nakrył je na czynnościach seksualnych. W rezultacie obie kobiety zostały zwolnione z pracy.

 

Lesbijki zaprzeczyły jednak, by ich zachowanie było naganne. Nic nagannego w ich zachowaniu nie widzieli też przysięgli na sali sądowej, gdzie rozstrzygano, czy władze szkoły postąpiły właściwie. – Kara zwolnienia jest nieadekwatna do zachowania obu pań – ocenili. Przyznali jednak, że lesbijki złamały reguły etyki zawodowej.

 

Przysięgli usprawiedliwiali skandaliczne zachowanie nauczycielek oceniając, że obecność na konkursie śpiewu nie należało do ich obowiązków zawodowych, a więc do kontaktu seksualnego doszło poza czasem wykonywania zawodu nauczyciela. – Obie nauczycielki dobrze wykonywały swoją pracę – pochwalił z kolei nauczycielki ich prawnik.

 

 

Źródło: lifesitenews.com

Marcin Rak


DATA: 2014-03-27 09:01
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

to ich prawnik chodzi do tej szkoły na lekcje francuskiego i hiszpańskiego? no bo jak można przyjąć za prawdziwe słowa kogoś, kto nie bierze udziału - tu w lekcjach języków obcych, tylko gada to co usłyszał od innych, że dobrze wykonywały swoją pracę - jak mogli przyjąć to jako pewnik te ichnie przysięgli bez bezpośredniego wysłuchania pod przysięgą świadków? widocznie taki ci to sąd jak z koziej itd.
ponad 5 lat temu / jaro
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.