DZIŚ JEST:   27   LUTY   2020 r.

Św. Gabriela Perdolente
Św. Prokopa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


juz dostali pieniadze premie zostally i dodatki wyplacone
8 miesięcy temu / wkurzona
 
@babcia A no tak to jest możliwe, że jako społeczeństwo nie mamy elementarnej wiedzy prawnej, społecznej, obywatelskiej...to jest przerażające, że nauczyciele nie mają świadomości praw ucznia!, nie rozumieją, że ich strajk łamie niepisane prawo moralne, honor- przez co jest odbierany negatywnie- i słusznie! Rodzice jak najbardziej mogą pozywac szkoły za łamanie praw uczniów!
10 miesięcy temu / Elle
 
Oby młodzi nie musieli zbyt często zmieniać szkół w celu zdobycia wykształcenia a potem krajów gdzie i tak się to później nie liczy. Zatem najlepiej zakończyć jak najszybciej strajki i nie ufać określonym związkom. Dla chrześcijan nie powinien to być problem.
10 miesięcy temu / pl
 
"..miłość oblubieńcza .. oddaniu matki dla dziecka .. lekarza do chorego .. NAUCZYCIELA, który z całym poświeceniem oddaje się urobieniu swego ucznia, czy tez duszpasterz, który z podobnym poświecenie oddaje sie duszy powierzonej jego trosce." kard. Wojtyła - "Miłość i odpowiedzialność". Czy strajkujący NAUCZYCIELE - mają taka miłość? Są zaprzeczeniem! Czy czasem pan Broniarz nie staje sie przywódcą ruchu antymiłości?
10 miesięcy temu / krakowski ks. e
 
I to doskonale pokazuje jak w efekcie działa demokracja. Wybierani są ci, którzy najwięcej obiecają i rozdadzą z pieniędzy podatników a nie ci, którzy są najlepsi dla Polski co w efekcie przynosi sytuację, w której tworzą się kliki poparcia, czyli tzw. żelazny elektorat. Taka Zdanowska w Łodzi dzięki takim bezprawnym i moralnie obrzydliwym ruchom załatwia sobie poparcie na kolejne wybory, bo grupa nauczycieli będzie wiedziała, że w razie kolejnej akcji strajkowo-terrorystycznej mimo, że nie wypełniają swoich obowiązków wobec uczniów i podatników to i tak dostaną pieniądze. Co więcej - najbliżsi członkowie rodzin nauczycieli jako, że czerpią bezpośrednie korzyści z takiej sytuacji, również chętniej zagłosują na "sprawdzoną" dla nich Zdanowską niż porządnego człowieka. I tak właśnie to się "kręci" aż do bankructwa. Miał rację Hoppe twierdząc, że demokracja prowadzi socjalizmu i układów.
10 miesięcy temu / Akwin
 
Już za samą probę obejścia prawa głoszoną jawnie należy ich wsadzić do więzienia.
10 miesięcy temu / DNA
 
Zastanawiam się jak to jest możliwe, że polski podatnik pracodawca płacący nauczycielom pracownikom za naukę swojego dziecka, ma ponosić straty z powodu strajku podwładnego. Mało tego, że straty finansowe, to jeszcze straty w edukacji powierzonych im dzieci.To jakaś paranoja. Sądzę, że czas na POZWY ZBIOROWE rodziców. Może jak ,,nauczyciele" bekną finansowo za samowolne opuszczenie miejsca pracy wywiozą Broniarza na taczkach. Oni strajkują, a komuch Broniarz kasuje miesięcznie 12 tysiaka. Gdyby głupota nauczycieli miała skrzydła, to by ,,fruwała jak gołębica".
10 miesięcy temu / babcia
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.