DZIŚ JEST:   19   LIPCA   2019 r.

Św. Symmacha, papieża
Św. Jana Plessingtona
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Jednostronne spojrzenie na 2,4 razy większy potencjał czołgów Niemiec do Polski, myślę, nie oddaje całościowo potencjału militarnego. Wszak nie tylko Polska ma ilościowo mniej. Pozostałe kraje środkowej Europy mają jeszcze mniej. Moim zdaniem Tramp nie na darmo skłaniał Polskę w kierunku porozumienia krajów trójmorza. Razem te kraje stanowią znaczący balans ekonomiczny i militarny i po wymianie sprzętu militarnego stanowić będzie realna siłę. Oby to się udało. Myślę, że w tym wszystkim chodzi o przewagę ekonomiczną Rosji i Niemiec nad resztą krajów europejskich, co zresztą jest faktem, jak chodzi o Niemcy. Nie sądzę, ze dążenie do wojny to dobre rozwiązanie przy obecnych potencjałach wojennych głównych graczy. My Polacy róbmy swoje a rząd niech rozwija gospodarkę i w ramach Traktatu dozbraja wojsko. To jest mój punk widzenia.
4 miesiące temu / cgt
 
Reflektowanie poczynań ruskiej agentury w pookrągłostołowych rządach w Polsce, towarzyszy Geremka nazwanego "prawie TW", Rossatiego TW "Buyer" i Krzysztofa Skubiszewskiego TW "Kosk", i obciążanie za to Polski, Polaków, USA i NATO to jakieś nieporozumienie panie Jankowski. Porównywanie zaś traktatu z ententą tzn. z Francją i NieWielką Brytanią do członkowstwa w amerykańskim NATO to czysta kpina i złośliwość. Czas zrozumieć panie Jankowski, że i w USA działa ruska agentura, ale także, że zawsze tam byli i będą ludzie jasnomyślący jak Reagan, gen.Patton i inni antykomuniści! Czas zrozumieć, że USA nie ma alternatywy do Polski, a Polska do USA. Pan oskarża jednostronność polskiej polityki. To nie jest jednostronność. To jest jedyna alternatywa dla Polski WOLNEJ. Trzeba jednak brać pod uwagę, że psują ten sojusz ruskie kmioty z Berlina, Paryża i Warszawy. W USA mają swoją agenturę w formie wpływowej partii demokratów. Wojna błędów Rosjii Fatima toczy się wszędzie!
4 miesiące temu / Janusz z Koloni
 
Panie Ksewery , zglosil Pan tu kilka problemow , ktore sa znane . Omowil je Pan i co z tego ? Jakie ma Pan wnioski koncowe ? Bo napisac , ze jest zle to nie taka wielka sztuka . Ma Pan jakies dobre propozycje ? Co powinnismy zrobic uwzgledniajac realia polityczne ? Co nam sie marzy , a co jest realne .... dzieli przepasc . Jakie mamy inne alternatywne rozwiazania , ktore mozna wdrozyc ? W jakim sojuszu powinnismy realizowac swoje cele strategiczne ? Jesli tak zle jest nam w obecnejj sytuacji to jaki inny wybor stoi przed nami ? Moze ma Pan jakies dobre propozycje w tym zakresie .
4 miesiące temu / Piper
 
I ten horendalnie drogi amerykański sprzęt nad którym nie panujemy
4 miesiące temu / Też iluzja
 
Ogólna rada dla wszystkich - uzbrójmy się w Różańce Święte. Rada numer dwa - zakupmy broń czarnoprochową, zwłaszcza Remingtony 1858 w kalibrze .44", bo są najskuteczniejsze spośród tych najbardziej znanych rewolwerów czarnoprochowych. Koniecznie w wersji z lufą ośmiocalową, lub dłuższą, bo bywają też skrócone. Króluj nam Chryste w Gdańsku i wszędzie!
4 miesiące temu / Wacław Burzyń
 
Już dawno jeden mądry pisarz stwierdził, że nie odzwierciedla prawdy powiedzenie: "Mądry Polak po szkodzie" ,lecz raczej, "że i przed szkodą i po szkodzie głupi".
4 miesiące temu / Złote myśli
 
Mamy jeszcze inne możliwości , ale trzeba by wymienić jednego zmurszałego starca..
4 miesiące temu / Ada
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.