DZIŚ JEST:   18   LISTOPADA   2019 r.

Bł. Karoliny Kózkówny
Św. Odona, opat
 
 
 
 

„National Geographic” w służbie gender. W roli głównej skrzywdzone przez postępowców dziecko

„National Geographic” w służbie gender. W roli głównej skrzywdzone przez postępowców dziecko
Fot. mzacha/sxc.hu

Styczniowy numer pisma „National Geographic” poświęcony zostanie „rewolucji gender”. „Najlepszą rzeczą w byciu dziewczyną jest to, że nie muszę udawać, iż jestem chłopakiem” – czytamy na okładce przedstawiającej kilkuletniego „transpłciowca”.

 

Redaktor naczelna „National Geographic” Susan Goldberg opisuje nadchodzący numer pisma jako „wyjątkowy” i „historyczny”. Będzie można przeczytać w nim wywiady z dziećmi (sic!), które opowiadają o swoich problemach tożsamościowych, najwyraźniej udowadniając w ten sposób we własnym i pisma mniemaniu słuszność założeń ideologii gender.

 

Na okładce pisma przedstawiono 9-letniego Avery Jacksona, chłopca, który rzekomo „z własnej woli” ubiera się jak dziewczyna i twierdzi, że jest kobietą. Chłopak opisuje trudności, z jakimi borykał się „przekształcając się” w dziewczynę. Ubolewa, że w szkole stracił kolegów i koleżanki – ich rodzice nie chcieli, by ich pociechy przyjaźniły się z „transpłciowcem”. Jak zapewnia „National Geographic”, Avery już w wieku pięciu żył jako dziewczynka.

 

„Nasze styczniowe wydanie skupia się przede wszystkim na młodych ludziach i tym, jaką rolę odgrywa dziś gender na świecie. Dla potrzeb jednej z naszych historii, którą opracowaliśmy także w formie serii filmów, pojechaliśmy do ośmiu krajów i sporządziliśmy portrety 80 dziewięciolatków, którzy rozmawiali z nami odważnie i szczerze o tym, jak gender wpłynęło na ich życie” - wyjaśnia redakcja założenia nowego numeru.

 

Redakcja przekonuje, że wszystkie portrety nieletnich „transpłciowców” przedstawione w numerze są „piękne”, ale wyprostowana i dumna postać Avery wydała się najlepiej odzwierciedlać założenia „rewolucji gender”. Wyjaśniając, dlaczego w ogóle podjęto ten temat, „National Geographic”, tłumaczy, że określanie dziecka mianem dziewczynki lub chłopca to jedna z najtrwalszych „łatek”, jakie społeczeństwo mu przyszywa. Pismo chce zastanowić się, jak daleko świat zaszedł już na drodze zmiany podejścia do seksualności… i jak daleko musi jeszcze pójść.


Źródła: katholisches.info, nationalgeographic.com

Pach


DATA: 2016-12-27 07:56
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Skandal! Zamiast zajmować się prawdziwą nauką oddają się służbie lewackiej ideologii i przyklaskują dewiacjom. Czy wśród redaktorów pisma \'National Geographic\' są sami lewacy z przekonania czy też ktoś im za to płaci ?
ponad 2 lata temu / Michał
 
W przedszkolu była ankieta wśród 3-latków. Dzieci miały odpowiedzieć na pytanie:Chciałbyś być Panem czy Panią?
ponad 2 lata temu / maria
 
Redaktor naczelna ?National Geographic? Susan Goldberg" Jak przystało na rewolucjonistę nazwisko zdradza z kim mamy do czynienia, Goldberg, Rockefeller i inni od NWO...
ponad 2 lata temu / Goldbergo i Rocefeller
 
Na szczęście wszystko na tym świecie ma swój koniec, więc NG też się prędzej, czy później skończy, wraz z tendencyjnymi bezeceństwami, które podaje.
ponad 2 lata temu / wmo
 
Prenumerowłem Na do chwili jak wypuścili kłamliwe film o katastrofie Smoleńskiej - jak się okazuje to była trafna decyzja.
ponad 2 lata temu / Mariusz
 
między innymi dla takich postępowych artykułów w tym "podróżniczo-przyrodniczym" pisemku przestałem do niego zaglądać; ładne zdjęcia można bez problemu wyszukać w internecie;
ponad 2 lata temu / JARO
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.