DZIŚ JEST:   24   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Tran An Dung i towarzyszy
 
 
 
 

Natalia Nitek-Płażyńska może trafić do aresztu, bo nie przeprosi „mobbera gloryfikującego Hitlera”

Natalia Nitek-Płażyńska może trafić do aresztu, bo nie przeprosi „mobbera gloryfikującego Hitlera”
fot. YouTube

Natalia Nitek-Płażyńska może trafić do aresztu. Jak napisała na facebooku, grozi jej taka właśnie kara, bo nie zamierza przepraszać Niemca Hansa G., który „krzyczał, że jest hitlerowcem i udawał odgłos strzelania z karabinu będąc kilkanaście kilometrów od Lasu Piaśnickiego, gdzie jego rodacy naprawdę strzelali do Polaków, mordując tysiące przedstawicieli mieszkańców Pomorza”.

 

„Szanowni Państwo, może się tak zdarzyć, że niebawem trafię do aresztu” - napisała na swoim profilu facebookowym Natalia Nitek-Płażyńska, prywatnie żona byłego kandydata na prezydenta Gdańska, Kacpra Płażyńskiego. „Taka kara grozi mi w związku z faktem, że nie zamierzam przepraszać mojego prześladowcy - publicznie pochwalającego nazizm Niemca Hansa G. Sąd właśnie odrzucił mój wniosek o zawieszenie wykonania wyroku do czasu rozpatrzenia przez Sąd Najwyższy złożonej przeze mnie skargi kasacyjnej” - dodała.

 

Jak przypomniała Nitek-Płażyńska, Sąd Apelacyjny nakazał jej przeprosić Hansa G., bo naruszyła jakoby jego dobra, gdy upubliczniła nagranie z nim jako jej pracodawcą. Jak napisała, na nagraniu Hans G. „grozi mi, wykrzykuje, że chciałby zabić wszystkich Polaków, określa się mianem hitlerowca i gloryfikuje nazizm”.

 

Według Nitek-Płażyńskiej wyrok sądu jest zniewagą dla wszystkich Polaków.

 

„Hans G. Popełnił przestępstwo, co sąd w postępowaniu karnym stwierdził prawomocnym wyrokiem.  Wyrok ten jest nie tylko podeptaniem podstawowych norm logiki i przyzwoitości (jak mogłam bezspornie udowodnić przestępstwo, nie nagrywając jego słów?), ale też siarczystym policzkiem wymierzonym nam wszystkim. Okazało się bowiem, że polski sąd wyżej ceni komfort psychiczny mobbera gloryfikującego Hitlera i popierającego mordowanie Polaków, niż dobra osobiste znieważanej Polki” - stwierdziła.

 

Zgodnie z sądowym wyrokiem Nitek-Płażyńska miałaby nie tylko przeprosić Hansa G., ale również wpłacić pieniądze na wskazany przezeń cel społeczny. Kobieta deklaruje jednak, że przeprosin nie będzie. „Nie zamierzam przepraszać za to, że uważam, iż goszczący u nas Niemcy nie mają prawa nas obrażać. Nie będę przepraszać Hansa G., który krzyczał, że jest hitlerowcem i udawał odgłos strzelania z karabinu będąc kilkanaście kilometrów od Lasu Piaśnickiego, gdzie jego rodacy naprawdę strzelali do Polaków, mordując tysiące przedstawicieli mieszkańców Pomorza” - napisała.

 

Jak dodała, sąd ma teraz prawo nakładać na nią grzywny (do wysokości miliona złotych) oraz zamienić je na areszt. Jak dodała, sąd nie uwzględnił wniosku o zawieszenie wyroku do czasu rozpatrzenia przez Sąd Najwyższy skargi kasacyjnej.

 

„Proszę, bądźcie nadal ze mną; to dla mnie bardzo ważne. Postaram się Was nie zawieść, zrobię wszystko, by doprowadzić sprawę do końca i wywalczyć sprawiedliwość” - zaapelowała na koniec Nitek-Płażyńska.

 

Źródło: facebook

 

Pach


DATA: 2020-09-03 11:09
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
16
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

----wszystko idzie na opak ----cnota jest ścigana---występek sławiony----prawdy nie ma, kłamstwo ma 3 języki ---księgi są bez mędrców a mędrcy bez ksiąg ----zwierzęta udają ludzi a ludzie zwierzęta ...... proroctwo zapisane w wiekach średnich ŚWIAT DOJRZAŁ DO KARY.
2 miesiące temu / adam
 
Czy zapomnieliście już Drodzy Państwo jak sędziowie biegali do niemieckiej ambasady na operatywki ?
2 miesiące temu / tak tylko
 
Ci "sedziowie" powinni byc dyscyplinarnie wywaleni i poniesc kare,pokazuje to tez ze ławy przysiegłe na wzór Usa sa konieczne bo za duzo jest śmieci u nas w togach. Protest powinien byc zorganizowany jak najszybciej
2 miesiące temu / Polka
 
Zróbmy zbiórkę na grzywnę dla Tej Dzielnej Kobiety!!!
2 miesiące temu / ac
 
Nie zapomnij też o Konfederacji
2 miesiące temu / @Krzysztof
 
Sąd był w freie Stadt Danzig? Jeżeli tak to nie ma co się dziwić.
2 miesiące temu / Pb
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.