DZIŚ JEST:   06   LIPCA   2020 r.

Św. Marii Goretti, męczennicy
Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Ale przecież już czytają lekcje i śpiewają z ambony. A księża im dziękują za przygotowanie liturgii sic!,więc głoszenie kazań to naturalna konsekwencja. Protestantyzacja postępuje.
11 miesięcy temu / marco
 
Jezuici - obok Dominikanów kroczą na cele "postępu" w Kościele. Zanadto uczeni...
11 miesięcy temu / Zbigniew
 
Kopernik? ...kobieta!..jak w filmie Seksmisja, z tym wyjatkiem, ze to nie bawi juz to jest straszne!!
11 miesięcy temu / Alessandra
 
cyt"Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, 10 ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego"-określono tu pewna grupę ,pasuje jak ulał
11 miesięcy temu / chichot
 
Kto niby miałby o. Martina wyrzucić, skoro generał jego zakonu sam nie jest pewien Chrystusowej nauki, która z przyczyn obiektywnych nie została nagrana na dyktafon?! Jak mądrze powiedział pewien rumuński Żyd: głowa psuje się od góry.
11 miesięcy temu / Marcin
 
Tobten od katolikow LGBT najlepszy przyjaciel biskupa Rzymu?
11 miesięcy temu / Trep
 
@Neptun Swieta racja, wszystko, o czym Pan napisal, zgadzam sie w 100%. Dokladnie tak samo jest w Polsce. Niektorych ksiezy usuwa i ucisza sie w mig, a z innymi no nie mozna po prostu nic zrobic np. z panem ks. Sowa, Lemanskim itp. Ja takze uwazam, ze to, co wydaje nam sie wrecz niewiarygodne, co mie mogloby miec miejsca za poprzednich papiezy, za tego pontyfikatu swietnie prosperuje. Przypadek? Nie sadze. Modlmy sie o swietego papieza! A tak patrzac na to zdjecie, wcale nie zdziwilby mnie za jakis czas comimg out, podobnie jak w przypadku Krzysztofa Charamsy.
11 miesięcy temu / Krakowianka
 
@ Neptun: Nic dodać - nic ująć!
11 miesięcy temu / Karol
 
Drodzy forumowicze, wielu z Was słusznie zauważa, że ten cały Martin powinien z kapłaństwa po prostu wylecieć. Rzeczywistość jest jednak bardziej złożona. Czy nie uważacie, że te wszystkie głupoty tego pajaca mają poparcie u jego przełożonych i wygląda na to, że również na najwyższych stanowiskach w Kościele. Gdyby chcieli, to już by go uciszyli, a on, mimo, że każdy wie jakie ma poglądy, nie tylko jest zapraszany przez Watykan jako mówca na światowy Kongres Rodzin co za ponury żart ale jest również oficjalnym doradcą Watykanu do spraw medialnych. Mimo, że jest jawnym zwolennikiem lawendowej mafii w Kościele, to za tego pontyfikatu robi karierę. Kościół zmierza, moim zdaniem w bardzo niebezpiecznym kierunku, a ludzie tacy jak Martin są w nim promowani. I chyba taka jest strategia, wiadomo kogo. Ostatnio nikt inny tylko sam Martin, wołał do LGBT, żeby mieli nadzieję, bo papież mianuje przyjaznych im biskupów. Módlmy się o nowego świętego papieża.
11 miesięcy temu / Neptun
 
Za swoją parafię przed Bogiem odpowiadają księża. To im Pan powierzył misję pasterską względem konkretnych ludzi. Kobiet chętnie słucham /lub czytam/ natomiast np. w internecie /w prasie, książce/, gdy ewangelizują mądrze. Na wszystko, co dobre jest miejsce w Kościele, lecz odwrotne twierdzenie już nie jest prawdą: nie każde miejsce jest na wszystko...
11 miesięcy temu / sp
 
@Me - Sąsiadka wygłasza mi codziennie kazania/ elaboraty na temat pożycia małżeńskiego w ogóle i w szczególe. Bardzo dobrze orientuje się w temacie, ale na ambonie w kościele raczej nie chciałabym jej widzieć i słyszeć. Pzdr.
11 miesięcy temu / myszka
 
Jeśli Kościół ma takich kapłanów to znaczy że wrogów już nie potrzebuje.
11 miesięcy temu / justus
 
To akurat moim zdaniem nie jest sprzeczne z wiarą. Czasem zakonnice gloszac rekolekcje, mowia np. O szkaplerzu. Nauki księży o małżeństwie bywaja beznadziejne, na pewno ktos z mądrych małżonków lepiej sie orientuje w temacie.
11 miesięcy temu / Me
 
W czyim imieniu wypowiada się o. Martin ? , jakiego jest ducha ? , według mnie to jest kąkol i nagrodę kąkola odbierze jeśli trał będzie w wymyślonej swojej Ewangelii . TO NIE JEST GŁOS PASTERZA OWIEC . Biblia Warszawska - Ewangelia św. Jana 10 10,1 Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam, kto nie wchodzi przez drzwi do owczarni, lecz w inny sposób się tam dostaje, ten jest złodziejem i zbójcą. 10,7 Wtedy Jezus znowu powiedział: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam, Ja jestem drzwiami dla owiec. 10,8 Wszyscy, ilu przede mną przyszło, to złodzieje i zbójcy, lecz owce nie słuchały ich. 10,9 Ja jestem drzwiami; jeśli kto przeze mnie wejdzie, zbawiony będzie i wejdzie, i wyjdzie, i pastwisko znajdzie. 10,10 Złodziej przychodzi tylko po to, by kraść, zarzynać i wytracać. Ja przyszedłem, aby miały życie i obfitowały. 10,11 Ja jestem dobry pasterz. Dobry pasterz życie swoje kładzie za owce. 10,12 Najemnik, który nie jest pasterzem, do którego owce nie należą, widząc wilka nadchodzącego, porzuca owce i uciek
11 miesięcy temu / krzysztof
 
Poza tym powinien wylecieć z "posady" i zakonu za notoryczne i nieustanne sianie zgorszenia.
11 miesięcy temu / DNA
 
Czego można się spodziewać po człowieku, który jest podadządzany o herezję?
11 miesięcy temu / Krakusik
 
Przecież on powinien natychmiast wylecieć z hukiem ze stanu kapłańskiego. Gdzie jest jego biskup?
11 miesięcy temu / A.G.
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.