DZIŚ JEST:   19   CZERWCA   2019 r.

Św. Gerwazego i Protazego
Św. Romualda, opata
 
 
 
 

Najnowsze badania nie pozostawiają złudzeń: „homorodzice” szkodzą dzieciom

Najnowsze badania nie pozostawiają złudzeń: „homorodzice” szkodzą dzieciom
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com

„Dzieci wychowywane przez pary homoseksualne są częściej niestabilne psychiczne i mają problemy z własną seksualnością” – wynika z badań przeprowadzonych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

 

Zwolennicy ideologii gender przekonują społeczeństwo, że para homoseksualistów wychowujących dziecko to normalna rodzina. Dwóch mężczyzn lub dwie matki mieliby jakoby stwarzać tak samo dobre warunki wychowawcze jak prawdziwi małżonkowie. W 2005 roku Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne (APA) stwierdziło wręcz, że „nie istnieje choćby jedno badanie” wskazujące, że dzieciom wychowywanym przez homoseksualistów wiedzie się gorzej, niż ich rówieśnikom z normalnych domów. Okazuje się, że to całkowicie zakłamana propaganda.

 

Badania oparte na danych ze Stanów Zjednoczonych i Kanady dowdzą, że tak naprawdę dzieci wychowywane przez homoseksualistów częściej niż ich rówieśnicy z normalnych domów cierpią na zaburzenia psychiczne; mają też duże problemy w zbudowaniu właściwego podejścia do swojej seksualności.

 

Ten stan rzeczy opisano na łamach tomu „No Differences? How Children in Same-Sex Household fare” („Żadnych różnić? Jak wiedzie się dzieciom w jednopłciowych domach”). Książka to zbiór sześciu artykułów publikowanych wcześniej w renomowanych czasopismach naukowych. Jej wydawcą jest Instytut Witherspoon z siedzibą w Princeton w New Jersey.

 

Instytut wsławił się między innymi sfinansowaniem badań prof. Marka Regnerusa.

 

Według autorów pracy czynniki wpływające negatywnie na dzieci w homoseksualnych domach są liczne. To przede wszystkim brak stabilności, świadomość utraty przynajmniej jednego biologicznego rodzica oraz brak równowagi w dostarczaniu wzorców płciowych.

 

Krytycy publikacji twierdzą, że jej celem jest obrona katolickich wartości i próba odebrania „praw obywatelskich” homoseksualistom.

 

 

Źródła: die-tagespost.com / winst.org

Pach

 

 

ZOBACZ TAKŻE:

Paweł Rabiej ujawnia cele środowisk homoseksualnych: najpierw związki partnerskie, na końcu adopcja

 

 


DATA: 2019-03-15 14:49
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

"Według autorów pracy czynniki wpływające negatywnie na dzieci w homoseksualnych domach są liczne. To przede wszystkim brak stabilności, świadomość utraty przynajmniej jednego biologicznego rodzica oraz brak równowagi w dostarczaniu wzorców płciowych." To prawda. Powstało nawet stowarzyszenie dorosłych osób co było wychowywane w związkach homoseksualnych. Pewien profesor, który był wychowywany przez lesbijki mówił, że mimo to, ze był dobrze traktowany to brakowało mu ojca. Dokładnie tak samo jest u rodzica samotnie wychowującego dziecko.
3 miesiące temu / trooper
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "66871"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.