Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   16   STYCZNIA   2019 r.

Św. Marcelego I, papieża
Św. Honorata, biskupa
 
 
 
 

Nagroda dla Jandy za „reprezentowanie Polski”. Skąd pomysł? Odpowiada Tomasz A. Żak


Polski teatr jest w głębokim kryzysie. Zapaść objawia się nie tylko w jednoznacznie lewicowych poglądach większości środowiska, ale również w upadku warsztatu. Tematem nie chce jednak zajmować się Związek Artystów Scen Polskich, który przyznał niedawno nagrodę dla Krystyny Jandy. Refleksjami ze zjazdu ZASP oraz pomysłami na naprawę sytuacji w polskim teatrze dzieli się w programie „Kultura na TAK” Tomasz A. Żak.

 

 

Fotografia na miniaturze: FOT.Krystian Maj/FORUM+PCh24.pl

 

  


DATA: 2018-05-27 07:36:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Brawo! Gratulacje ,wreszcie powstał chrześcijański portal dla inteligencji.W obecnych trudnych czasach, w których nam przyszło żyć jak nigdy dotąd potrzeba nam w pełni wykorzystywania wszystkich darów Ducha świętego.Ale aby dać świadectwo prawdzie o Państwa istnieniu dowiedziałam się z portalu Onet, który niczym" cząstka siły mała zła pragnąc dobro zdziała".
7 miesięcy temu / Gorliwa
 
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma - np. "teatrzyk piątej klepki" - jak ładnie ujął to klasyk;
7 miesięcy temu / JARO
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 85 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.