DZIŚ JEST:   25   CZERWCA   2019 r.

Św. Wilhelma Opata
Bł. Doroty z Mątowów
 
 
 
 

Nagonka na nauczycielkę za napisanie prawdy o LGBT. Czy to pokłosie „Tęczowego piątku”?

Nagonka na nauczycielkę za napisanie prawdy o LGBT. Czy to pokłosie „Tęczowego piątku”?
źródło: pixabay.com

„Jakiekolwiek propagowanie tych zachowań (homoseksualizmu i biseksualizmu – red.), marsze równości czy, nie daj Boże, chęć adoptowania dzieci przez takie pary powinna być szeroko negowana i zabraniana! ! Stanowcze "nie" upublicznianiu wizerunku takich osób. Jak chcą się kochać, to niech nie robią tego na forum publicznym. I tyle w tym temacie!” – napisała na swoim profilu na Facebooku jedna z nauczycielek pracująca w kieleckim liceum. Wpis ten nie spodobał się uczniom szkoły, którzy złożyli stosowny donos do Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

 

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych stwierdził, że tego typu wpisem nauczycielka mogła urazić „uczniów nieheteronormatywnych”.

 

„Uczniowie są oburzeni. Jak mają się czuć wychowankowie pani Sabat, którzy nie są heteronormatywni? Dopiero przy okazji Tęczowego Piątku mówiono głośno o depresji i próbach samobójczych młodzieży niemogącej poradzić sobie z brakiem akceptacji społecznej dla ich orientacji. Co na to pani nauczycielka? „Trudno” – odpowiada. Brak kompetencji moralnych nauczycielki, podstawowej wrażliwości – to jedno. Po drugie przeraża brak kompetencji naukowych. Ona uczy BIOLOGII, powinna więc znać naukowe podstawy współczesnej medycyny. Jeśli nie zna to znaczy, że pomyliła wykonywany zawód” – czytamy na Facebooku Ośrodka.

 

„Oświadczenie na temat wpisu nauczycielki wydała też już dyrekcja i nauczyciele IV Liceum Ogólnokształcącego w Kielcach”, informuje portal wpolityce.pl.

 

„Wypowiedź godzi w dobro, społeczny status i godność wykonywanego zawodu nauczyciela. (…) Jako nauczyciele uczymy tolerancji i szacunku dla każdego człowieka. Uważamy, że wolność słowa to prawo do wypowiadania własnych opinii, ale w granicach prawa innych ludzi”, podkreślono w specjalnym piśmie.

 

„Nauczycielka potępiona, nagonka w internecie trwa”, podkreśla redakcja wpolityce.pl, która zastanawia się, jaki będzie kolejny etap „terroru politycznej poprawności, czyli niszczenia normalności”.

 

„Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zasłynął cenzurą polskiego internetu. W lipcu 2017 r. z Facebooka zniknęło około 300 prawicowych i patriotycznych fanpejdży. Z sieci zniknęły również fanpejdże o tematyce historycznej poświęconej Żołnierzom Wyklętym czy husarii”, przypomina na zakończenie portal wpolityce.pl.

 

Źródło: Facebook / wpolityce.pl

TK


DATA: 2018-12-31 12:16
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
8
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

szacun dla pani takich potrzeba bedzie wiecej w walce partyzanckiej narazie a potem w otwartej z ideologia a za granicy w obronie naszych granic i wartosvi przed nowa wiara i satanizmem czy anarchia nadchodzaca z za granicy a tam juz od pokolen zaszczepiana i wprowadzana przez konsympcjonizm przesadny i sexizm oraz nastawienie tylko na kase a nie na kraj i rodzine- w kierunku intermarium puki czas - Braun Winnicki Bosak Helcyk Rola Gadowski dr Krajski Miedlar i jeszce paru do przodu-
5 miesięcy temu / nea
 
Brawo dla wspaniałego pedagoga!!!!! Odważna nauczycielka głosząca prawdę o zboczeniach seksualnych !!!!!!
5 miesięcy temu / amka
 
Szacunek dla Pani nauczycielki. Nie można się ugiąć pod naciskiem lewicowej propagandy zwyrodnień typu homo
5 miesięcy temu / Thorns
 
Samo się narzuca, pomoc musi powstać, ale jak? Ordo Juris już jest, więc na początek fundusz wspierania Ordo Juris, ale tak by nic nie działo się automatycznie - licho nie śpi! I tu widzimy "plusy ujemne" internetu: nikt nikogo nie zna, nikt nikomu nie może zaufać!!! Matrix w galopie, i jego pierwowzór "pies Pawłowa" - wiemy; chcemy możemy - nie mamy realnych możliwości!!! Doświadczenie nam ryczy do ucha: to już było, tam porażka - a roztropność szepcze: cierpliwie do celu, kropla drąży każdy kamień! AK i NSZ mogły to robić bo - nie było internetu! - dzisiaj każdy musi odpowiadać za swoje decyzje, znikąd pomocy . . . ale nadprzyrodzona POMOC czeka na wezwanie! - róbmy to, a nie każdy "co chceta" może ta jego orkiestra wreszcie zacznie dawać dobre owoce? - gdy ją totalnie: zdemaskujemy; zbojkotujemy; z uśmiechem nad kaleką potraktujemy!? Może Wy - PCh24, podejmiecie trud tego szaleńczego przedsięwzięcia?! Jeszcze jest czas, a gdy Bóg z nami . . .
5 miesięcy temu / Andrzej BR
 
Ładne słowa - poprawność polityczna. Nikt nie umie nazwać tego jak kiedyś. To się nazywało CENZURA i było to obrzydlistwo powszechnie wyśmiewane "rozmowy kontrolowane". Cenzura działa zgodnie z prawem Europejskich "autorytetów". Dlataego mamy instytucję pozarządową: Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Bezstronny najwyższy autorytet stwierdza: nauczycielka mogła urazić ?uczniów nieheteronormatywnych?. Takim stwierdzeniem uraża się wszystkich zdrowych ludzi. Dyrekcja i pewnie jeszcze wyższa instancja zapomniała o tym czego uczyła się z psychologii rozwojowej dziecka i o zabużeniach psychicznych. Co to znaczy brak kompetencji naukowych nauczycielki. Ci aktywiści - "wolontariusze" z fundacji wydali werdykt, bo sami nie mają pojęcia na czym polega praca nauczyciela. Prawda jest jedna obiektywna. Ta Pani Nauczycielka z biologii poprostu napisała prawdę, a prawda nas wyzwoli.
5 miesięcy temu / Robi
 
Brawa dla nauczycielki :-) To się nazywa odwaga. Uczniowie jak donosiciele z Orwel'owskiej powieści.
5 miesięcy temu / qwert
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "65148"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.