DZIŚ JEST:   08   SIERPNIA   2020 r.

Św. Dominika Guzmana
Św. Emiliana, biskupa
Św. Zefiryna z Malii
 
 
 
 

Nadchodzi Conchita Wurst 2.0. Dlaczego mamy za to płacić?

Nadchodzi Conchita Wurst 2.0. Dlaczego mamy za to płacić?
Fot. MAXPPP/Forum

To najwyższa pora by finansowana z publicznych pieniędzy Telewizja Polska zrezygnowała z transmitowania koncertów Eurowizji, która w coraz większym stopniu, zamiast wydarzeniem artystycznym, staje się miejscem ideologicznych manifestacji lewicy.

 

W ramach kolejnej edycji festiwalu Francja zafundowała jego widzom kandydata „idealnego”. Kraj ten reprezentował będzie bowiem młody człowiek ucieleśniający wszelkie postulaty nowoczesnej lewicy. Bilal Hassani to emigrant (pochodzący z Maroka), a przy tym homoseksualista przebierający się za kobietę i od czasu do czasu używający w odniesieniu do samego siebie żeńskich określeń.

 

Hassani z utworem „Roi” wygrał krajowe eliminacje do Eurowizji 2019. Zamierza pójść w ślady podziwianego przez siebie rzekomego transwestyty Thomasa Neuwirtha, który pod pseudonimem Conchita Wurst wygrał wspomniany festiwal pięć lat temu. Hassani, uwielbiany przez uczestników francuskich ruchów homoseksualnych, stwierdził, że czuje się mężczyzną, jednak od dzieciństwa przebierał się za żeńskie postacie.

 

 

Źródło: rmf24.pl

RoM


DATA: 2019-01-29 08:13
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Zamiast biadolić należy żądać zaprzestania finansowania jakiejkolwiek telewizji z publicznych pieniędzy i problem z głowy. Kto chce to oglądać niech płaci. No, ale ludkowie mają wypalony we łbach slogan "socjalizm Tak, wypaczenia Nie".
ponad 1 rok temu / agricola
 
patologiczna francja
ponad 1 rok temu / Zainteresowany
 
@szpulas11: Mnie nie pytaj, bo ja się posługuję prostą logiką i tego nie ogarniam. Trzeba jakiejś specjalnej logiki (np. uczonych w ichnim piśmie) aby objaśnić jakim cudem państwo leżące, zarówno fizycznie jak i mentalnie, w Azji, bierze udział w imprezie z nazwy europejskiej.
ponad 1 rok temu / Bondaree
 
Chyba jedynym rozwiązaniem jest kasacja domowego telewizora albo choćby abonamentu. Ta choroba niedorzecznej wolności nie przestanie, sama z siebie, nas zalewać. Kecharitomene, broń nas przed tym złem, błagamy Ciebie!
ponad 1 rok temu / magis
 
Fatalnie że jest biały, to zakrawa na rasizm.
ponad 1 rok temu / Piotr
 
@ Bondaree :)no ale jak to??? Przecież Izrael jest państwem azjatyckim, to skąd eurowizja???To nie mają swojej azjowizji???
ponad 1 rok temu / szpulas11
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.