DZIŚ JEST:   24   LUTY   2020 r.

Św. Etelberta, króla
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Wyrażam szacunek dla kapłana Stanisława Małkowskiego za wypowiedź publiczną wobec desakralizacji kościoła pod wezwaniem Świętego Augustyna w Warszawie. Uratował Ksiądz w tym wypadku honor kapłanów rzymskokatolickich w całej diecezji i w Polsce. Ave Maria.
ponad 6 lat temu / Leo
 
to tylko dla Ciebie PCh24. http://forumdlazycia.wordpress.com/2013/11/07/nowa-ewangelizacja-pokaz-mody-w-kosciele-sw-floriana-w-naroku-diecezja-opolska-to-nie-jest-zart/ warto o tym pisać aby się opamiętali.
ponad 6 lat temu / Leo
 
Jak w kosciele w ktorym jest prawdziwy Jezus Chrystus,ks.proboszcz mogl,organizowac cokolwiek,co nie daje uwielbienia i czci Bogu? Czy to naprawde ten proboszcs jest katolikiem? Gdzie byli parafianie i reszta ksiezy z tego Kosciola ? Dla mnie to jest dalszy ciag wystawienia Polakow na probe jak daleko,tak mozna obrazac i osmieszac Nasz Kosciol Katolicki i to w dodatku przez osobe duchowna.? Polska jest silna w wierze,wiec zadne zamysly zlego nie umniejsza Boga.Wiec Polsko oglos Jezusa Krolem Polski tak jak R. Celakowna przekazala prosbe Pana Jezusa. Czy ktos wie kiedy sluga Boza Rozalia Celakowna bedzie wyniesiona na oltarze Polacy nie ustawajmy na modlitwie z rozancem w rece,tak jak Ci chlopcy z Krocjaty we Wroclawiu.
ponad 6 lat temu / Hania
 
Kościół jest nie tylko sprofanowany ale uległ ciężkiej niesprawiedliwości. Nabożeństwo Przebłagalne pd przewodnictwem sprawcy? W tej chwili to nie kościół ale budowla z szacowną przeszłością.Co robić.Zamknięcie na około minimum 1 miesiąc. Wcześniej należy godnie przenieść Najświętszy Sakrament do sąsiadującego kościoła. Po miesiącu Misje Święte. Zebranie parafii i rekonsekracja przez Biskupa. Ekspiacja obowiązuje wszystkich kapłanów diecezji(każdy odprawi Mszę świętą z intencją przebłagalną)Świeccy min droga Krzyżowa i Suplikacje "Święty Boże". Przy tej parafii obradował i obraduje dla niewtajemniczonych"mózg"zmian takich jak: jak wprowadzić praktycznie Komunię Św. na rękę, likwidacja praktyk postnych, terror w seminariach i postulatach zakonnych( jeżeli klękasz ,jesteś nieposłuszny, rozbijasz i ranisz Kościół). Wydawało się że są nietykalni i mogą robić co chcą. Z Warszawy usunięto wielu wartościowych duchownych którzy nie akceptowali tego co się tam dziej
ponad 6 lat temu / Leo
 
"Panu" proboszczowi blizej jest do zysku niz do uwielbieniu Jezusa... Sprawa wyglada tak, ze ryba psuje sie zawsze od glowy! Jaki arcybiskup tacy "panowie" proboszczowie!!!
ponad 6 lat temu / okirex
 
A kto wpuścił tych ludzi do kościoła i dlaczego nikt ich nie nadzorował i nie przeszkodził w bluźnierczym pokazie.
ponad 6 lat temu / ja
 
Czy w związku z nabożeństwem przebłagalnym ,rzeczony x proboszcz abdykował?!Jeśli nie to powtóżmy spektakl,może tym razem sie uda,będą pokazywać stroje slubne.Przepraszam za pytanie ale kim z wykształcenia jest proboszcz?Psychologiem,marketingowcem?Czy to w ogóle mogło się zdarzyć?Owszem!!Zdarzają się w polsce b.często:koncerty rockowe na mszy,koncerty muzyki pseudoreligijnej poza mszą,rockowe gorzkie żale,teatry młodzieżowe w wykonaniu KSM,msze neokatechumanalne itp.Jakaż różnica zrobić pokaz mody,dopiero jak coś przejdzie oczekiwania to wielkie nabożeństwo przebłagalne i ...jedziemy dalej.Kiedy xx proboszczowie uświadomią sobie że nie są marketingowcami ani psychologami tylko kapłanami a ich głowny kierunek wykształcenia to teologia?Kiedy zajmą się duszpasterstwem i rozpoczną powszechne nabożeństwa przebłagalne za grzechy publiczne-sodomię,powszechną nieczystość,zgorszenia głoszone z trybun,w szkołach,przedszkolach a nawet właśnie w kościołach...jest szansa?
ponad 6 lat temu / Hugon de Payns
 
Żadne tłumaczenia nic nie zmienią ani naprawią. Miejmy nadzieję że ten czyn wpłynie na dalsze poczynania księży tam pracujących i Pan Bóg wyprowadzi dobre owoce z tej zgnilizny.
ponad 6 lat temu / Soplica
 
Co za różnica czy odbył się tam pokaz mody odzieży roboczej ślubnej erotycznej ciążowej czy sakralnej???? Sam fakt że odbył się tam jakikolwiek pokaz mody jest profanacją Świętego miejsca jakim jest dom Pana!!!
ponad 6 lat temu / Jan
 
To x.proboszcz zapomniał , że z diabłami się w układy nie wchodzi , bo zawsze oszukają i okłamią.
ponad 6 lat temu / cynik
 
Nawet jeżeli proboszcza zapewniano że w kościele odbędzie się pokaz strojów ślubnych, to i tak nie powinien w żadnym razie zgadzać się na coś takiego! Pokaz mody to pokaz mody. Czy po to stawia się świątynie żeby pokazy mody się w nich odbywały? Nie, kościół służy do całkiem innych celów i ten proboszcz powinien to wiedzieć. I jeszcze jedno. Jeżeli proboszcz otrzymał jakąś zapłatę od organizatorów tego "pokazu", to powinien bezzwłocznie zwrócić im te pieniądze, inaczej jaki sens będzie miało to jego wezwanie do nabożeństwa przebłagalnego? Żeby wszyscy kapłani byli tacy jak ten Święty proboszcz z Ars...
ponad 6 lat temu / Paweł
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected]h24.pl. Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.