Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   26   STYCZNIA   2021 r.

Św. Tymoteusza, biskupa
Św. Tytusa, biskupa
 
 
 
 

Nabożeństwo Gorzkich Żali - w przepięknej oprawie muzycznej zespołu Cappella Gedanensis


Odtwórz w YouTube
 

Zyskująca ogromną popularność tradycyjna interpretacja nabożeństwa Gorzkich Żali w wykonaniu zespołu Cappella Gedanensis teraz dostępna dla każdego! Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi zaprasza do słuchania i rozważań.

 

Wystarczy wejść na specjalnie przygotowaną dla Państwa stronę klikając TUTAJ, aby na dowolnym urządzeniu i o każdej porze wsłuchiwać się w „Rozmowę duszy z Matką Bolesną”, czy też w „Lament duszy nad cierpiącym Jezusem”.

 

Utwory, które Państwu udostępnia Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi dotąd ukazały się w formie broszury z płytą CD i trafiły już do 274 tysięcy Polaków.

 

Teraz to arcypolskie nabożeństwo Gorzkich Żali jest dostępne ONLINE. Ufamy, że taka forma, w dobie pandemii, pomoże Państwu we właściwym przygotowaniu się do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

 

Wysłuchaj ONLINE:

 

Zamów broszurę z płytą CD:

 

 

Zobacz także:


DATA: 2020-05-06 17:52:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Kilka lat temu kupiłem płytę wraz z broszurką - piękne są te Gorzkie Żale! Jedna mała uwaga: ostatni wers Lamentu wyśpiewany w części drugiej zabłąkał się z trzeciej części.
9 miesięcy temu / Owca i
 
Z całego serca dziękuję!
9 miesięcy temu / Grzegorz
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.