DZIŚ JEST:   04   GRUDNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Barbary, męczennicy
Św. Jana Damasceńskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Na ratunek - Timmermans. Wiceszef Komisji Europejskiej udzieli wsparcia „Wiośnie” Biedronia

Na ratunek - Timmermans. Wiceszef Komisji Europejskiej udzieli wsparcia „Wiośnie” Biedronia
Frans Timmermans. FOT.REUTERS/Francois Lenoir/FORUM

To już pewne. Frans Timmermans przyjedzie do Warszawy i udzieli wsparcia kandydatom „Wiosny” Roberta Biedronia. Problem w tym, że wiceszef Komisji Europejskiej nie powinien angażować się w polityczną walkę.

 

O wsparciu Timmermansa dla „Wiosny” poinformował Dariusz Standerski, dyrektor programowy tej partii. Wiceszef KE ma przyjechać do Warszawy we wtorek po południu. Przywitają go czołowi działacze „Wiosny” i to politycy tej partii będą towarzyszyli mu w czasie wizyty.

 

Wieczorem zaplanowano „Domówkę z Robertem Biedroniem i Fransem Timmermansem” – spotkanie z przedstawicielami młodego pokolenia, podczas którego politycy będą rozmawiać o „Europie ich marzeń” i namawiać do głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

 

Standerski przyznał wprost, że wizyta ta ma być „mocnym akcentem” ostatnich dni kampanii wyborczej i stanowić „mocne wsparcie” dla kandydatów partii Biedronia. We środę odbędzie się wspólna konferencja Timmermansa i Biedronia. Wśród tematów – relacja państwo-Kościół.

 

Źródło: rmf24.pl

MA


DATA: 2019-05-21 07:56
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Ot mi nowina...
ponad 1 rok temu / Megi
 
Problem w tym, że ileś miejsc w Parlamencie, jest zarezerwowane dla tych lewackich cwaniaczków, tak samo jak w Polsce było zagwarantowanych 100 miejsc dla swoich. Nie wiem jak jest obecnie, ale zawsze dla swoich rezerwują jedynki i dwójki czy trójki, bo to są miejsca z których się wchodzi do parlamentu.
ponad 1 rok temu / taki 1
 
Timmermans jest symbolem upadku Europy.
ponad 1 rok temu / PRPR
 
Czy w EU-parlamencie Soros ma 224 zaufanych przyjaciół w tym Róza Thun za judaszowskie srebrniki by walczyć z resztakami normalności wynikającymi z chrześcijańskich zasad??? Timermans boi się stracic posady by po powrocie do kraju nie został jako stary zutylizowany??
ponad 1 rok temu / Kito
 
@hmm?: Wydaje mi się, że tacy ludzie naprawdę wierzą w te swoje brednie, bo tak zostali ukształtowani przez rewolucję 1968 roku: całe życie kierują się tymi "ideałami", nienawiścią do Kościoła i Tradycji, dlatego nikt nie musi im za to płacić. To bardzo smutne
ponad 1 rok temu / smutny
 
Będą rozmawiać o ?Europie ich marzeń? - jak doprowadzić do strasznej wojny i wszystkich pozabijac! Antychryst się już cieszy!
ponad 1 rok temu / Gosc
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.