DZIŚ JEST:   22   STYCZNIA   2020 r.

Dzień Dziadka
Św. Wincentego Pallottiego
Św. Wincentego, męczennika
 
 
 
 

Na Płocku się nie skończy! Homoaktywiści zapowiadają kolejne przemarsze przez polskie miasta

Na Płocku się nie skończy! Homoaktywiści zapowiadają kolejne przemarsze przez polskie miasta

Kalisz, Gniezno, Płock – to tylko niektóre z polskich miast, w których w roku 2019 po raz pierwszy przeszedł tzw. Marsz Równości, czyli parada osób uważających dewiacje za normalność. Za niemal każdym razem schemat tego typu „imprez” jest taki sam: kilkudziesięciu, w porywach kilkuset osób reprezentujących tzw. subkulturę LGBT z danego miasta i drugie tyle, albo i więcej przyjezdnych „zawodowych rewolucjonistów”, którzy nie mają skrupułów, aby obrażać katolików i plugawić ich świętości.

 

Idealnym przykładem strategii ideologów LGBT dla Polski jest Płock, gdzie homoparada przeszła w minioną sobotę. W wydarzeniu wzięło udział około tysiąca osób, głównie przyjezdnych, a honorowym patronatem objął je prezydent miasta Andrzej Nowakowski z Platformy Obywatelskiej.

 

Warto zwrócić uwagę, że w niemal każdej tzw. Paradzie Równości biorą udział najważniejsi przedstawiciele opozycji oraz politycy z zagranicy. W Płocku pojawili się m.in. Robert Biedroń, Rasmus Andresen z Niemiec i Julie Ward z Wielkiej Brytanii, a także przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty.

 

Przed rozpoczęciem sobotniego marszu w Płocku odbyło się spotkanie europosłów z przedstawicielami polskich organizacji LGBT. Tematem – jak poinformowali organizatorzy – było m.in. „wsparcie, jakiego Parlament Europejski mógłby udzielić w przeciwdziałaniu nienawiści i przemocy wobec osób LGBT w Polsce”. Na czym miałaby polegać ta „nienawiść i przemoc”, tego jednak nie sprecyzowano.

 

Tak jak w przypadku poprzednich tego typu pochodów tak i w Płocku nie zabrało drwin z wiary katolickiej oraz m.in. Matki Bożej. „Tęczowi rewolucjoniści” zapowiedzieli, że to dopiero początek ich „walki o normalność”, za co uważają deprawowanie dzieci w przedszkolach, legalizację tzw. homomałżeństw i możliwość adopcji dzieci przez pary sodomickie. Dlatego też do końca października będą organizować kolejne homoparady w największych polskich miastach, m.in. Gorzowie Wielkopolskim, Toruniu, Wrocławiu, Kaliszu, Szczecinie i Katowicach.

 

Źródło: niezalezna.pl

TK


DATA: 2019-08-12 11:24
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Proponuję ewakuacje ludności tych miast na czas owych parad żeby nie dochodziło do skandalicznych aktów nietolerancji- !!!
5 miesięcy temu / Orhard
 
Całą winę za ten stan rzeczy ponoszą politycy, którzy znaleźli sobie tutaj łatwe źródło utrzymania i od prawie 30 lat żerują na naszym naiwnym narodzie. Rok w rok pozwalamy się rozgrywać jak dzieci.Chcę zauważyć, że nikt inny tylko oni przehandlowali prawie cały nasz majątek narodowy, sprawili że zalały nas zagraniczne banki, sieci handlowe, korporacje i media. Wystarczy spojrzeć na licznik długu publicznego, jeśli wciąż rośnie znaczy to tylko, że rząd wydaje ponad stan, a to oznacza, że okrada własne społeczeństwo, w praktyce taka władza w demokratycznym kraju powinna zostać przepędzona na cztery wiatry i tak było i jest ze wszystkimi ekipami rządzącymi po okrągłym stole do dnia dzisiejszego. Nasze dzieci i ich dzieci będą niewolnikami zagranicznych banków i korporacji. A teraz jeszcze jakby tego było mało mamy rewolucję obyczajową na siłę wtłaczaną tu z zagranicy i nakręcaną przez obce, wrogie media, które są najzwyklejszą agenturą. Polski narodzie obudź się !
5 miesięcy temu / tak tylko
 
Tak im nie przeszkadza mała ilość jeśli chodzi tylko o to żeby był odpowiedni rozgłos na takim poziomie jakby już cała armia wkroczyła do Polski jak za Stalina czy Hitlera.
5 miesięcy temu / U
 
Zdaje się że we wszystkich miastach w których przeszły parady sodomitów są siedziby biskupie. Czy hierarchowie stanęli na wysokości zadania i przygotowali katechezę do parafian informującą o grzechu wołającym o pomstę do nieba? Akurat w tej sytuacji taka krótka katecheza-nawet list - byłyby wskazane. Czy biskupi stanęli w drzwiach kościołów z różańcami w rękach razem ze swieckimi katolikami? Milczenie biskupów, proboszczów, szeregowych kapłanów sprawia, że katolicy szczególnie młodzież są zdezorientowani, jak podchodzić do tzw. "parad równości".
5 miesięcy temu / tradycja
 
Gdyby ludzie nie szli oglądać tych biegającyh z piórami w czterech literach, to te przedstawienia straciły by sens. Ale jak gawiedź idzie i z rozdziawionymi ustami gapi się na te marsze, to dla nich jest to woda na młyn
5 miesięcy temu / Syk
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.