DZIŚ JEST:   17   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Niedługo będą ujawnione taśmy rozmów dotyczące zabójstwa prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Po wysłuchaniu przez (...) których już wstępnie można powiedzieć, że udział w nim brał rząd PiS, a w szczególności pan prezes Jarosław Kaczyński. Natomiast zabójstwa pana prezydenta Pawła Adamowicza dokonał nie chory psychicznie Stefan W., ale pan premier Mateusz Morawiecki. W przebraniu i w masce silikonowej zadał te okrutne i śmiertelne ciosy. Szczegółowe informacje dotyczące tego strasznego incydentu będą ujawnione do publicznej wiadomości po naprawie taśm, gdyż zostały lekko uszkodzone i niektóre z nich muszą zostać łączone i podlegają nieznacznej korekcie. Tych prac osobiście podjął się pan Donald Tusk wraz z Grzegorzem Schetyną, od czasu do czasu tylko przy drobnych korektach będzie uczestniczyła była pani premier Ewa Kopacz. Klej do wykonania tych szczegółowych łączeń będzie skądś ściągnięty przez pana Fransa Timmermansa, najprawdopodobniej z Rosji, ponieważ jest on bardzo
8 miesięcy temu / JB
 
Polska POPiS-owska likwiduje pomniki Armii Czerwonej głównie w intecji pozbycia się dowodów na niemiecką okupację Polski 1939-45. To pomoże w realizacji projektu "polscy naziści" i żydowskie odszkodowania. Całkowicie przeniesie winę za wybuch 2WŚ z Niemców na Polaków. Dlaczego Rosja ma oddać wrak jeśli prawda, jakąkolwiek jest, może być przez obecne władze POPiS wykorzystana niezgodnie z faktami?
11 miesięcy temu / hipoteza
 
Nie po to trzymają, żeby oddawać. Obiecali to Tuskowi, choć Miedwiediew chciał komisji międzynarodowej!
11 miesięcy temu / Zbigniew
 
USA, Niemcy, Anglia nigdy nie zrobią krzywdy Rosji. Potrzebują Rosji do koalicji przeciw Chinom. Wszyscy rozgrywają Polaków, a głupi Polacy poszli na ten lep.
11 miesięcy temu / xx
 
Sugerujesz że Putin chodzi na pasku Kaczyńskiego? Ciekawa koncepcja :)
11 miesięcy temu / do Leaf427
 
W takich momentach zastanawiam się czy antyrosyjska polityka PiSu ( szczególnie te akcje z usuwaniem sowieckich pomników - swoją drogą słuszne)nie była nastawiona m. in. na taki rezultat. "Lepiej aby nie oddawali wraku to pogramy nim sobie jeszcze kilka lat."
11 miesięcy temu / Leaf427
 
EU gra w dobrego i złego policjanta
11 miesięcy temu / Nongrata
 
Polska czyli HDiKK, nigdy nie otrzyma wraku samolotu. To było wszystko z góry ukartowane. Obojętnie co się wydarzyło, nikt nie odda dowodu winy. Zresztą kto wchodzi bez obstawy do jaskini lwa ? Dlaczego nie było zabezpieczenia lądowiska ze strony polskiej ?
11 miesięcy temu / Predator
 
A mówiłam nie oddają nigdy tam są dowody że to był zamach.
11 miesięcy temu / Ona
 
Uśmiałam się jak zobaczyłam tytuł artykułu...to jakieś jaja są :) Jakie znaczenie ma nasz "nieszczęśliwy" kraj na arenie świata? Walka z wiatrakami...
11 miesięcy temu / Stefania
 
Dostała najkorzystniejszą Umowę gazową podpisaną przez PawlakaPSL we IX 2010r. na najdroższy gaz dla Polski do 2037r. bo? UE interweniowała
11 miesięcy temu / kitaro
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.