DZIŚ JEST:   21   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Urszuli i Towarzyszek
Bł. Jakuba Strzemię
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


A tak na marginesie, to jak we Francji Macrona policja lała aż gwizdało to była pełna demokracja. A u nas postęp na drodze do demokracji maseczkowej to też mogą nam tylko pozazdrościć.
2 miesiące temu / Johnny
 
Większość Polaków po latach oglądania różnych telawizji typu TV-debil i tak nie rozumie o co i komu tam chodzi.
2 miesiące temu / Johnny
 
A dziwimy sie, że dla władzy Herod Betlejem wybił małych chłopców do lat 2. Żądza władzy jest ogłupiająca, upadlająca.
2 miesiące temu / ks. Bogusław
 
@ Cgubv Kto jest gwarantem niepodległości Polski?
2 miesiące temu / Ryś
 
Panie Prezydencie wolnego kraju Białoruś,,,zycze dużo zdrowia....a Białorusinom moge tylko pozazdrościć takiego włodarza jekim jest Szanowny Pan Łukaszenka
2 miesiące temu / Roman
 
uważajcie na prowokacje, zarówno jeden Rosja, jak i drugi USA wilk, chcą tu coś ugrać, na ćwiczeniach defender 2020 ćwiczono warianty wojny z Rosją, czy konfliktu przygranicznego, zwracam też uwagę, że nawet media ćwiczyły te warianty np w BBC w czasie próby defender ćwiczono podawanie informacji o agresji przy granicznej Estonii z Rosją, a w Warszawie miała być zastosowany atak radioelektroniczny unieszkodliwiający wszelką działalność nadawczą i komunikacyjną, te warianty były ćwiczone. Łukaszenko bądź co bądź dyktator jest jedynym gwarantem bezpieczeństwa obecnie, nawet przy jakimś tam procencie sfałszowanych wyborów, jeśli dojdzie do konfliktu, to amerykanie zamienią Łukaszenkę na dyktaturę LGBT, to widać po działalności TVN i GW, jeśli Rosja ma coś w planach, a ma, to stosuje te same techniki co USA, tu aż kipi od dezinformacji, manipulacji i prowokacji.
2 miesiące temu / axe
 
Dla Polski korzystnie. Nie będzie destabilizacji regionu, przynajmniej na razie. MFW, EBC, ONZ Bank Światowy muszą się obejść smakiem. Muszą jeszcze trochę poczekać na grabież
2 miesiące temu / prawy
 
Dobrze, że coraz więcej Białorusinów ma dość życia w sowieckim kołchozie. Łukaszenka nie jest gwarantem ani niepodległości ani normalności
2 miesiące temu / Cgubv
 
Brawo Łukaszenka. On jest gwarantem normalności dla tego kraju. Gdyby wybory wygrała ta paniusia to zrobiliby ten sam zgniły syf co na Zachodzie. A tak Łukaszenka trzyma wszystkich twardą ręką. Cieszę się, że wygrał.
2 miesiące temu / Alan
 
@Aha napisał: ''Jestem za SLD, nie za pisem'' --- Jaka to różnica?
2 miesiące temu / eee
 
Łukaszenka to gwarant stabilności, normalnego rozwoju gospodarczego i NIEPODLEGŁOŚCI Białorusi. Powinniśmy go wspierać a nie zwalczać. Jak u wschodnich sąsiadów dochodzi do władzy opozycja to Polska oraz Polacy tam mieszkający mają problem. Opozycja która tam dochodzi do władzy tzw. proeuropejska zaczyna swoje rządy od dyskryminacji Polaków tak jest na Ukrainie jak i Litwie. Ponadto opozycja ta jest genderowa tzn. taka jak nasza zdradziecka, wysługująca się interesom przeważnie niemieckim lub izraelskim a wroga wobec własnej Ojczyzny co przecież widzimy z działalności naszych europosłów np. Miller, Cimoszewicz, Spurek, Biedroń, Sikorski itd.
2 miesiące temu / Czesław
 
Można się tylko cieszyć z takiego obrotu sprawy. A Białorusini to przecież nasi najbliżsi pobratymcy i ludzie nam, z wzajemnością, życzliwi!
2 miesiące temu / Jan
 
@bon ton- obrzucasz błotem innych to może masz co nieco odwagi i pochwalisz sie jakie siły madrosci i postepu ty popierasz? Cuchniesz korwinowską rusofilią z bredniami o wspólnm słowiańskim interesie- ze slowianami z którymi od X wieku toczymy walkę o wolność
2 miesiące temu / Ironia
 
Naród przebrany ma apetyt na kolejny kraj.
2 miesiące temu / Johnny
 
Bez zmian, a więc dalszy upadek Białorusi i jej wchłanianie przez Rosję....
2 miesiące temu / reehaethe
 
Aj waj! Jak to tak? Na zachód nie chcieć, gdzie wolność, demokracja, człowieka prawa? No nie mądre jest.
2 miesiące temu / Nielubiebetonu
 
Jestem w stanie jakoś prześledzić logikę tych, którzy popierają Franco czy Salazara, ale serio, tego komucha i ateistę, przesladujacego katolików i Polaków? To dlaczego nie popieracie Erdogana?
2 miesiące temu / Asdf
 
Wszyscy którzy cieszycie się z ludzkiej krzywdy i popieracie krwawą dyktaturę mówię, że popelniacie ciężki grzech. Proście Boga o wybaczenie
2 miesiące temu / Aha
 
@Aha: PiS mówi to samo. Okrągły stół to było porozumienie obecnego SLD i POPiS. Jak jesteś za SLD to tak jakbyś był za PiS. Bez różnicy, chodzi wam o to samo czyli nwo.
2 miesiące temu / bon ton
 
No to przynajmniej na Białorusi będzie normalność i porządek.
2 miesiące temu / 123
 
A bałem się że demokracja może czasami nie zwyciężyć, WIWAT PANE ŁUKASZENKA MOJ GRATULACJE!
2 miesiące temu / SATURN-75
 
Jestem za SLD, nie za pisem. Jeśli Bogu dziękujesz za dyktatora dreczącego miliony ludzi to nie nazywaj się katolikiem
2 miesiące temu / Aha
 
Bogu dzięki , na kolejne kilka lat potwór tzw demonokracji i z piekła rodem tęczowego postępu musi obejść się smakiem .
2 miesiące temu / Wojtek
 
Bogu dzięki. Aha, Majdanu nie będzie Pisowski lewaku.
2 miesiące temu / bon ton
 
Złapanie najemnikow pomogło mu wygrać bo ludzie się wystraszyli że byłoby po Białorusi gdyby Łukaszenka przegrał. Rosja by oderwała kawał kraju z rosjanami jak Donbas
2 miesiące temu / Filip
 
Białorusini jednak mają szczęście. Chociaż trudno Łukaszenkę uważać za idealnego przywódcę. Gdyby do władzy dorwali się kolesie Michnika i sprawę załatwili jak tak jak w Magdalence przy wódce, to cały kraj zostałby rozszabrowany, tak jak Polska.
2 miesiące temu / ot co
 
Czekamy na Majdan 2
2 miesiące temu / Aha
 
te swiatełka na wiecach Cichanouskiej takie jak w Budapeszcie i warszawie, czyli srebrniki sorosa i ciaciacia!!! a jej wielce profesjonalna kampania za co??? pewnie victoria nuland niedługo powie!
2 miesiące temu / majdan zaraz!
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.