Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   22   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Salome
Św. Jana Pawła II
 
 
 
 

Myszojeleń, Sasin czy Kudrycka, czyli kto stoi za sukcesem Igi Świątek? || BEZ ŻADNEGO TRYBU #5


Odtwórz w YouTube
 

Cała Polska świętuje zwycięstwo Igi Świątek w tenisowym turnieju French Open, a kolejne osoby przypominają o swoim „współudziale” w tym sukcesie. Kto ma rację? Prowadzący programu „Bez żadnego trybu” apelują, by nie umniejszać roli myszojelenia w triumfie polskiej zawodniczki! Zapraszamy!

 


Na miniaturze wykorzystano zdjęcia: Peter Menzel,CC BY-SA 2.0(https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0),via Wikimedia Commons + Uspn (Bjørn Christian Tørrissen).,CC BY-SA 3.0(https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0),via Wikimedia Commons

 

  


DATA: 2020-10-17 14:01:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Gatunkowizm: politycznie niepoprawna postawa kota wobec myszy!
2 dni temu / Kazimierz
 
Ciekawi mnie czemu tak się wszyscy bezlitośnie obśmiewają z panów Dudy, Morawieckiego i Sasina. Domyślam się dlaczego. Zemsta postkomuny. Pierwszy i trzeci byli ministrami w kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego świeć Panie nad jego duszą i można powiedzieć, że był on ich mistrzem. Drugi natomiast jest synem Kornela Morawieckiego świeć Panie nad jego duszą, który również był dla niego wzorem. Ale najłatwiej znaleźć sobie worek treningowy i w niego uderzać ile się da zamiast zająć się pracą dla Polski. A totalna opozycja tylko na to czeka.
4 dni temu / Myślcie!
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 160 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.