DZIŚ JEST:   01   CZERWCA   2020 r.

NMP Matki Kościoła
Św. Justyna, męczennika
Św. Pauli
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Antyruska propaganda to fobia zdegenerowanych liberalnych demokratow. Rozkrasc Rosje to ich cel tak jak to zrobili w Polsce.
ponad 3 lata temu / Gratuluje glupoty
 
Jak wam drodzy przyjaciele ten Putin przeszkadza. Wróg ludzkości nr 1. A może byśmy porozmawiali na temat propagandy w naszym kraju, w tym ekstremalnie antyruskiej i skrajnie ukrainofilskiej? Co prawda nikt u nas jeszcze pieśni na cześć Prezesa nie układa, ale i kultura u nas trochę inna. Moskale zawsze mieli cara, jak nie z bożej łaski, to z nadania "proletariatu" i sami drodzy państwo dobrze wiecie, że Rosjanom taki ustrój w to graj. Owszem, można to obśmiewać, ale co z tego wynika? Rośnie nam ego? Jak ministru Macierewiczu, wiecznie straszącemu wojną w Moskalami i snującemu plany mocarstwowej Polski? Z Panem Bogiem.
ponad 3 lata temu / Stefan
 
Żaden katolik nie zazdrości wam Putina. Tak samo jak nie zazdrościliśmy wam nigdy Lenina i Stalina.
ponad 3 lata temu / do mysia
 
@Pokręć. Ciekawa uwaga i bardzo celna obserwacja. Obserwację potwierdzam - jak ruska kobieta zauważy te cechy u mężczyzny to ciężko się pozbyć natarczywości starań takiej osobniczki. (nie jestem szowinistą, moje dobre znajome są, no i św. Paweł chyba tyz był ;) ). Panie Pokręć - masz Pan u mnie nalewkę z pędów sosny na miodzie za moją przyjemność przeczytania takiego zdroworozsądkowego wpisu (do red pch24. To nie propagacja alkoholizmu, nalewka ta jest od wieków uważana za naturalny środek leczniczy). ... (nie obiecuję wiele, bo lekarsto się zużywa jakościk tak szybko ... ;).
ponad 3 lata temu / Stroke
 
Swoją drogą, jeśli rosyjskie kobiety mają tylko marzenia o tym, żeby ich mężczyzna nie pił (za dużo), szanował je, miał jaką taką sprawność fizyczną i nie uciekł na koniec, to świadczy tylko o jednym. O stanie moralności w Rosji.
ponad 3 lata temu / Pokręć
 
@Mateusz: zakłamanie i fałsz to właśnie sugerowanie jakoby PCh24 kiedykolwiek prezentowała wizerunek Amerykanów dzielnie ratujących świat.
ponad 3 lata temu / antysowiet
 
U Pana Autora durny niesmak. Zazdrosc. Nie ma w Polsce i w calej Europie lidera podobnego Putinowi. Niestety
ponad 3 lata temu / mysle
 
Widać że nie rozumiesz znaczenia słowa "rozumiem", bo Rosjanie wcale nie muszą wyśpiewywać peanów na rzecz banderowskiej Ukrainy dlatego bo ci się uroiło że w Polsce źle o nich wypowiadać się już nie można. I takich peanów na szczęście nie wyśpiewują.
ponad 3 lata temu / do Anna
 
Wielkie mecyje. Na każdym filmie o tematyce wojennej wychodzącym z USA dzielni Amerykanie ratują świat, a jak Rosjanin śpiewa dobrze o Rosji i władzy rosyjskiej - to już jest totalitaryzm. To jest zakłamanie i fałsz właśnie.
ponad 3 lata temu / Mateusz
 
Pan Wałach napisze coś o Hollywood. Bo ci jak pokazały niedawne wybory zdurnieli zupełnie. Rozumiem, że Rosjanie muszą wyśpiewywać peany na rzecz banderowskiej Ukrainy?! Bo w Polsce źle o nich wypowiadać się już nie można....
ponad 3 lata temu / Anna
 
To nie jest CAŁA prawda o rosyjskim pop-je niech pan posłucha np. Leningradu
ponad 3 lata temu / Gryfon
 
Tak, Rosja zmierza w kierunku Korei Północnej.
ponad 3 lata temu / hehehe
 
Czyli tam wszystko po staremu zakłamanie, fałsz i propaganda.
ponad 3 lata temu / Tadeusz
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.