DZIŚ JEST:   12   LISTOPADA   2019 r.

Św. Jozafata Kuncewicza, męczennika
 
 
 
 

Muzyk rockowy: marihuana to furtka do narkotyków twardych

Muzyk rockowy: marihuana to furtka do narkotyków twardych
#APTEKA    #KODYMOWSKI    #NOWELIZACJA    #PROJEKT    #KUKIZ    #TRAWKA    #LEGALIZACJA    #NARKOTYKI    #MARIHUANA

Może nawet ci, którzy dzisiaj walczą o legalizację medycznej marihuany nie zdają sobie sprawy, że będą siły, które będą wykorzystywać fakt zalegalizowania marihuany, żeby zalegalizować następne substancje – powiedział Jędrzej Kodymowski, trójmiejski muzyk rockowy.


Lider grupy Apteka odniósł się w ten sposób do złożonego w poniedziałek przez Klub Poselski Kukiz’15 projektu nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Zmiana miałaby polegać na umożliwieniu używania konopii indyjskich w celach medycznych. Zezwoleń na ich uprawę udzielałaby Państwowa Inspekcja Farmaceutyczna.


Jędrzej Kodymowski stwierdził w czwartek w porannej audycji Radia Wnet:  - Mam na co dzień styczność ze środowiskiem, które w pewnym sensie jest najbardziej narażone na kontakt ze środkami psychoaktywnymi. Z mojego trzydziestoletniego doświadczenia muszę powiedzieć, że nie poznałem ani jednej osoby w tym całym tłumie tysięcy ludzi, których spotkałem na swojej drodze, którym marihuana miałaby w czymkolwiek pomóc. Z reguły jest to furtka do narkotyków twardych.


Zdaniem wokalisty, po ewentualnym zalegalizowaniu marihuany w kolejce ustawiliby się zwolennicy „uwolnienia” liści kokainy, a następnie opiatów.

 

RoM

Źródło: Radio Wnet


DATA: 2016-09-08 11:46
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

To horror Jędrzeju co piszesz. Narkotyki są w medycynie już od tysięcy lat.Nie ma znaczenia czy legalny czy też nie. Wszystko to umowa społeczna i jeżeli mądrzejsi bardziej widząc całość problemu mogą tak stworzyć prawo że bezpiecznie i pod kontrolą będzie się leczyć ludzi narkotykami. To jest lekarstwem i tylko od Nas zależy jak będzie stosowany i dystrybuowany.Czenu ludzie mają cierpieć przez ignorancję decydentów?Można by pomyśleć że w polskim grajdole nic się nie da zrobić.Czy Polacy są naprawdę tacy złośliwi i widzą tylko problem we wszystkich dziedzinach życia?
ponad 3 lata temu / zwis 94
 
Furtką do wszelkich narkotyków jest alkohol etylowy.
ponad 3 lata temu / 123
 
Istnieli i nadal istnieją ludzie, którzy ćpają morfinę. Czy to znaczy, że należy zakazać jej używania w trakcie leczenia? Argument jest po prostu głupi. Zakażmy picia alkoholu bo są ludzie, którzy się uzależniają i zapijają na śmierć.
ponad 3 lata temu / matylda
 
narkotyki to szybka droga do destrukcji społeczeństwa ! Do duchowej degeneracji ! Ale przecież o to chodzi społecznym inżynierom, zasada jest jedna i ta sama, wszędzie i zawsze ! Po troszeczku ! Po troszeczku wprowadzać zmiany, ktore ostatecznie doprowadzą do ruiny ! To wiedzą wszyscy którzy interesują się społecznymi inżynierami !
ponad 3 lata temu / Narkotyki to etap !
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.