DZIŚ JEST:   26   MAJA   2020 r.

Św. Filipa Neri
 
 
 
 

Muzułmańskie Stany Zjednoczone

Muzułmańskie Stany Zjednoczone
#ISLAM    #MUZUŁMANIE    #SZARIAT    #STANY ZJEDNOCZONE    #PRAWO    #STREFA    #PRZEPISY    #NO GO

Już wkrótce – jak prognozuje Martin Mawyer – w Stanach Zjednoczonych powstaną podobne strefy jak w Europie, do których nie-muzułmanie nie będą mieli wstępu. W tzw. strefach „no go” w Europie wyznawcy islamu rządzą się własnymi prawami. Mają swój system sprawiedliwości, oparty na szariacie.


Mawyer wraz z licznymi członkami organizacji Christian Action Network podjęli zdecydowaną walkę z ekspansją radykalnego islamu w USA. Z tego powodu został oskarżony przez muzułmańską organizację Muslims of the Americas, założoną przez Pakistańczyka szejka Mubaraka Ali Gilani, o zniesławienie.


Muzułmanie Amerykańscy domagają się zadośćuczynienia w wysokości 30 mln dol.Wyznawcy islamu poczuli się obrażeni publikacją książki: „Zmierzch Ameryki. Nieopowiedziana historia islamskich obozów szkoleniowych dla terrorystów w Ameryce”.


Mawyer oskarżył w niej organizację Muslims of the Americas o realizowanie wytycznych radykalnych islamistów z Jamaat al-Fuqra. Na podstawie danych zebranych m.in. za pośrednictwem informatora, działającego wewnątrz organizacji napisał, że członkowie społeczności muzułmańskiej są zaangażowani w „rozboje, handel narkotykami, prostytucję, oszustwa i inne przestępstwa w Ameryce”.


Autor książki dodał w programie Fox News, że nie ma wątpliwości, iż w całych Stanach Zjednoczonych radykalni muzułmanie utworzyli obozy szkoleniowe dla terrorystów.


Ze śledztwa przeprowadzonego przez reporterów World Net Daily wynika, że organizacja Muslims of Americas ma tysiące oddanych zwolenników, którzy zaangażowani są w prowadzenie dżihadu w USA.


Analiza przygotowana przez portal WND „Homegrownjihad” eksponuje niebezpieczne związki terrorystyczne i ujawnia po raz pierwszy tajne taśmy szkoleniowe, pokazujące w jaki sposób pozyskiwani są rekruci dla sprawy islamskiej i na czym polegają szkolenia.


Rekruci instruowani są, w jaki sposób przygotować materiały wybuchowe, jak organizować porwania, zabójstwa, jak posługiwać się różnymi rodzajami broni itp.


Wg Mawyera muzułmanie amerykańscy dążą do stworzenia – na wzór europejski stref „no go” na terenie których mają znajdować się obozy szkoleniowe.


W wielu krajach UE istnieją enklawy, gdzie muzułmanie stanowią prawie 100 proc. populacji. Dlatego wewnątrz nich obowiązuje islamskie prawo szariatu. Strefy te zwykle znajdują się poza kontrolę policji. Nie wjeżdżają do nich także straż pożarna i karetki pogotowia.


Mawyer wraz ze swoją organizacją ujawnia miejsca, nad którymi wyłączną kontrolę chcą sprawować muzułmanie. Na przykład Dearborn w stanie Michigan. Policja i władze miejskie już w tej chwili realizują wytyczne społeczności muzułmańskiej. Z tego powodu chrześcijanie stoczyli wiele batalii przed sądami, zarzucając oficjelom dyskryminację.


Zaledwie kilka tygodni temu, szeryf Chuck Jackson z hrabstwa Brooke w Zachodniej Wirginii zaangażował się w akcję przekonywania mieszkańców, że w regionie nie ma żadnego obozu szkoleniowego dla terrorystów islamskich. Twierdził, że odwiedził podejrzaną nieruchomość. Miały tam odbywać się jedynie szkolenia dla myśliwych i zgromadzili się tam przede wszystkim miejscowi mężczyźni. Nie uspokoiło to mieszkańców, ze względu na liczną obecność agentów federalnych.


Organizacja Jamaat ul-Fuqra pod przykrywką Muslims of Americas posiada lub dzierżawi setki hektarów nieruchomości od Nowego Jorku po Kalifornię. Na terenie niektórych z nich prowadzone są szkolenia wojskowe. Amerykańscy rekruci konwertyci uczeni są zasad posługiwania się karabinami AK-47, wyrzutniami rakietowymi itp. Instruowani są, jak przygotować materiały wybuchowe, organizować porwania Amerykanów, jak ich zabijać i jak prowadzić sabotaż oraz działalność wywrotową.


Jamaat ul-Fuqra opracowuje plany ataków na zabytki, strategiczne mosty itp. Wg raportu Departamentu Sprawiedliwości z 2006 r., Jamaat ul-Fuqra „ma ponad 35 podejrzanych gmin i ponad 3 tys. członków rozmieszczonych w Stanach Zjednoczonych”. Ich celem jest walka w imię islamu z zastosowaniem środków przemocy.


W 2002 r. terroryści z Jamaat ul-Fuqra porwali reportera „The Wall StreetJournal” DanielaPearla, który próbował zdobyć materiały na temat lidera Jamaat ul-Fuqra. Dziennikarz został brutalnie zamordowany. Źródło: WND, AS.


DATA: 2013-07-25 12:21
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Katolicy mają za mało o. Rydzyków a za dużo przeinteliktualizowanych bojących się bardziej mediów niż Boga kapłanów.
ponad 6 lat temu / cynik
 
ale organizować to się potrafią. A katolicy?
ponad 6 lat temu / No tak...
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.