DZIŚ JEST:   21   LISTOPADA   2019 r.

Ofiarowanie NMP
Św. Gelazego I, papieża
Św. Alberta, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


,O trudnej sytuacji chrześcijan informuje m.in. arabski Czerwony Półksiężyc" Jaka trudna sytuacja? Tam trwa holokaust chrześcijan. Tysiącami są mordowani w okrutny sposób. Ich odcięte od tułowia głowy zatykane są gdzie popadnie.Na miłość Boga kiedy zobaczy to świat i ruszy z pomocą.
ponad 5 lat temu / bestie
 
W sprawie irackich chrzścijan świat milczy,ale niechby jakiemuś gejowi działa się krzywda,to od razu hałas na cały glob........Więcej tolerancji i poprawności politycznej! Cała władza w ręce islamskich fanatyków! A bedzie super! Róbta co chceta!
ponad 5 lat temu / Najemnik
 
milczą bo europa zdziczała i stała się ateistyczna.dlatego zamiast katolicyzmu niedługo będą mieli islam i szariat,wtedy szybko zatęsknią za chrzescijanizmem,to przez głupi zachód który wyzbył się świętosci w imie chorej samodestrukcyjnej tolerancji dla religii terroru i zabijania...
ponad 5 lat temu / robert
 
Prawdziwy pokój może być oparty jedynie na prawdzie a ta z natury rzeczy jest jedna i niezmienna.
ponad 5 lat temu / Jacek
 
@klara Z ludźmi można walczyć, albo ich przekonać. Wirus dezintegracji wartości dotyka zarówno muzułmanów, katolików jak i niewierzących. Wszyscy prą do wojny, podczas gdy trzeba pokoju opartego na wartościach. Ten wirus głęboko tkwi w głowach ludzi zachodu. Ale próbować rozwiązać to wszystko pokojowo trzeba. Co pani innego zaproponuje wobec państwa islamskiego uzbrojonego w broń nuklearną: Pakistan, Iran, a niebawem Francja? Uderzenie prewencyjne? IIIWW? Litości...
ponad 5 lat temu / 0987
 
@ElDesmadre Czeka nas to samo: przejście na islam albo śmierć. Oczywiście nie teraz, prognozy te są na razie odległe. Od tego zamieszania oddzielają nas Kurdowie, Turcja, Morze Czarne, Krym i Ukraina. Chyba, że przy głębszym kryzysie mniejszość muzułmańska na zachodzie się zbuntuje i zrobi rewoltę najpierw tam a potem u nas.
ponad 5 lat temu / 0987
 
Jeszcze więcej zaproszeń mułłow do Watykanu na modlitwy, jeszcze więcej nawoływań do oddawania uchodźcom z Afryki Półn. pustych klasztorów! Widocznie tych gestów było za mało. Wtedy może ci wspaniali wyznawcy religii pokoju, wzruszeni tymi \'gestami", zaprzestaną prześladowań.
ponad 5 lat temu / klara
 
Polski Episkopat jak również Watykan tez powinni wywierac prasje na miedzynarodow spolecznosc o ochrone chrześcijan w Iraku !, dlaczego unia jewropejska jeszcze takiej uchwały nie przyjela ?
ponad 5 lat temu / gdzie jest prasja na organizacje miedzynarodowe ?
 
Najpierw rozbijaja panstrwa, gdzie mimo innej religii chrzescijanie nie sa dyskryminowani. Chrzescijanskie panstwa milcza co dzieje sie kiedy Fanatyczni Islamisci morduja chrzescjan. Cala paronoja to to, ze Rosja ktora sie nawrocila po dlugoletnie wladzy komunizmu obecnie staje sie atakowana przez media zachodnie jak i polskie za tzw wtracanie sie do wewnetrznej polityki Ukariny albo inaczej wspiera wschodnich buntownikow. Juz wczesniej podkreslalem, se tzw speratysci walcza oszersza autonomie czego wladze w Kijowie nie chca tolerowac a wrecz przeciwnie napuszczaj i juz zrobili werbunek armii ukrainskie, ktora nie patrzy czy sa kobiety czy dzieci a wszysko zro0wnuje z zimia. Innym Panstwom zachgodnim wolna sie wtraczas w wewnetrzne sprawy kraju. Np konflikt pomiedzy Izaraelem albo Paletyna trwa od momentu powstania Izraela.Panstwa Nato atakowaly Libie wspierajac wszystkich w kraju kto chcial obalic Kadafiego. Irak zniszczony Husejn obalony a obecnie chaos i za co?
ponad 5 lat temu / dime
 
Jeśli można zamieść link: http://shoebat.com/2014/07/09/isis-crucifies-young-men-leaving-islam/
ponad 5 lat temu / Kargul
 
Serce się kraja. A to są chyba ostatni prawdziwie wierzący chrześcijanie, gotowi zginąć za swoją wiarę. Zakładając że może być to kara za jakieś grzechy, to aż strach pomyśleć jaka kara czeka na nas.
ponad 5 lat temu / ElDesmadre
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.