DZIŚ JEST:   27   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Frumencjusza z Aksum
Św. Sabiny, męczennicy
 
 
 
 

Muzułmanie palą samochody. Hollande przeprasza

Muzułmanie palą samochody. Hollande przeprasza
fot. Francois Schnell / commons.wikimedia.org, licencja cc

Jak co roku, z okazji Nowego Roku we Francji zniszczono olbrzymią ilość aut. Ofiarą wandali padły 1193 samochody, większość z nich została spalona. Rannych zostało trzech policjantów i czterech żandarmów a wandalizm z okazji Sylwestra staje się nową tradycją muzułmańskich imigrantów we Francji.


Informacje o skali strat spowodowanych przez wandali ujawnił minister Manuel Valls, równocześnie odmawiając podania danych dotyczących tego zjawiska w roku ubiegłym. Pochwalił za to wynajęcie przez Francuzów olbrzymiej liczby ochroniarzy, dzięki którym straty zostały w pewnym stopniu ograniczone. W akcji zabezpieczania ulic udział wzięło 65 tys. ludzi, w tym 53 tys. policjantów i żandarmów. Aresztowano 339 osób.


„W międzyczasie prezydent Hollande, tak jak wszyscy płaczliwi, lewicowi tchórze podążający śladami Obamy, rozpoczął swoją chwalebną podróż z przeprosinami” – ocenia Daniel Greenfield na łamach frontpagemag.com. W trakcie wizyty w Algierii  Hollande przeprosił za wojnę, obiecując lepsze warunki socjalne algierskim imigrantom we Francji, przepraszając przy tym za cierpienia „wyrządzone przez kolonizatorów ludowi algierskiemu”.Źródło: euroislam.pl

mat


DATA: 2013-01-08 10:38
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Chronologia islamkiej tolerancji i multikulti ------ Około 270.000.000 innowierzących wymordowano w ciągu ostatnich 1400 lat dla chwały islamu.
ponad 7 lat temu / Tiberias
 
Goggle : "ASLIM TASLAM"; "Piraci berberyjscy"; "II wojna berberyjska" ---> Maghreb to dzisiaj kolonie arabskie i to od ponad 1200 lat.
ponad 7 lat temu / Tiberias
 
Obawiam się, że Polacy tego nie rozumieją: przepraszanie za fikcyjne winy prawicy i Francuzów jest najważniejszym zagraniem socjalistów w relacjach z byłymi koloniami.
ponad 7 lat temu / Jaques
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.