DZIŚ JEST:   10   SIERPNIA   2020 r.

Św. Wawrzyńca, męczennika
Św. Amadeusza Portugalskiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Tego nie musisz mu wypominac. Polacy nie narzucaja Francuzom obcej kultury. Artykul odwoluje sie do szerszego problemu.
ponad 2 lata temu / @margeritta
 
@IzajaszGB: Twój syn też nim nie jest, więc w czym problem? Czy inni "nierodowici Francuzi" są gorsi od Polaków na emigracji?
ponad 2 lata temu / margeritta
 
Jakże trafna wypowiedź użytkownika Predator - nic dodać nic ująć. Skoro my widzimy taką zależność to dlaczego do rządzących jakby to nie dociera? (pyt. retoryczne). /// Większa dzietność nie jest gwarantem zdrowego społeczeństwa. Pisząc brutalnie i w szerokiej (i OBECNEJ!) perspektywie - jest ona tylko namnażaniem choroby. Zdrowe społeczeństwo nie potrzebuje zachęt socjalnych (np: 500+) by się rozmnażać. (1)
ponad 2 lata temu / Stroke
 
Mieszkam we Francji, u mojego syna w tym roku w klasie nie ma ani jednego rodowitego Francuza:-(((
ponad 2 lata temu / IzajaszGB
 
Po co w obecnej sytuacji mieć dzieci? Aby przeszły na islam i trafiły do piekła? Nikt tego swoim dzieciom nie będzie życzył.
ponad 2 lata temu / do matematyk
 
I przypomnijmy jeszcze jedno bo nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę - program 500+ reklamowany jako inwestycja w polską demografię został tak przez PiS skonstruowany aby Ukraińcy też się na niego załapywali.
ponad 2 lata temu / abc
 
To może zamiast śmiać się z Austrii zobaczymy jak się ma u nas sprawa z umiłowanymi Ukraińcami? To tak samo element obcy naszej kulturze, a do tego dużo trudniejszy do odróżnienia na ulicy niż jacyś Arabowie. PiS naściągał tego mnóstwo i oni pełnią u nas dokładnie taką samą rolę jak muzułmanie na Zachodzie. A polonizacja tego elementu to kompletna fikcja - wystarczy się przyjrzeć co reprezentują Ukraińcy zasiedziali u nas od lat, choćby ze Związku Ukraińców.
ponad 2 lata temu / abc
 
Bedzie multikulti. Taki jest plan. Ile dzieci ma przecietnie Niemka, Francuska ? A ile macie Wy, szanowni komentujacy ?
ponad 2 lata temu / matematyk
 
Winni są politycy i systemy socjalny , który za darmo rozdaje pieniądze podatników. Systemy socjalne przyciągają masy i ogromne ilości roszczeniowych nierobow
ponad 2 lata temu / Predator
 
Potem wystawią kilka muzułmańskich dywizji SS i nas pobiją. Koniec Świata pilnie potrzebny.
ponad 2 lata temu / AM
 
Skoro wybrańcy, z szeregów PiS, chcą pięciu milionów Ukraińców w Polsce to zaakceptują i osiem. A w chwili obecnej ok 2 700 000 ludzi z tamtych terenów (i nie Polaków) przebywa w Polsce. Oznacza to, że ciągle na mapie naszego kraju mogą być miejsca, gdzie ich nie uświadczysz, ale w innych, lokalnie, może być ich już więcej niż Polaków. Nie będę wielce zdziwiony jak za jakiś czas Polska będzie miała ukraińskiego prezydenta i ukrainofilski rząd (akurat to drugie już mamy). (1)
ponad 2 lata temu / Stroke
 
"W ciągu 10 lat większość dużych miast niemieckich czy francuskich to będą miasta islamskie" - a u nas w ciągu 20 lat. Żadne pińćset plus tego nie powstrzyma.
ponad 2 lata temu / hehehe
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.