DZIŚ JEST:   23   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Ojca Pio z Pietrelciny
Św. Tekli, męczennicy
 
 
 
 

Muzealny nudyzm staje się plagą. Belgia i Austrii już kopiują paryskie trendy

Muzealny nudyzm staje się plagą. Belgia i Austrii już kopiują paryskie trendy
źródło: pixabay.com
#REWOLUCJA SEKSALNA    #NUDYZM    #MAJ 68    #PERWERSJA    #UBRANIE    #MUZEUM    #NAGOŚĆ    #PLACÓWKA    #FRANCJA    #AUSTRIA    #BELGIA

Perwersja i głupota stają się „normą” w muzeach państw europejskich, które coraz chętniej zapraszają na swoje wystawy… nudystów. I to w „pełnej krasie” właśnie.

 

Jeszcze w maju 2018 roku informowaliśmy o pomyśle paryskiego muzeum, które stworzyło – darmową – ofertę dla nudystów. Okazuje się, że pomysł już podchwyciły kolejne placówki.

 

Pierwszą z nich jest muzeum Leopold w Austrii. Jego śladem zaś poszło muzeum fotografii w belgijskim Anvers. Francuska telewizja RTL Info poinformowała, że muzeum rezerwuje dwa dni w tygodniu dla nudystów, by mogli obejrzeć wystawę zdjęć irlandzkiego fotografa Paula Kooikera zatytułowaną „nagość”.

 

Pokazano reportaż, w którym nadzy mężczyźni chwalą tę inicjatywę, mówiąc o „równości”, „swobodzie” i „wolności”. Zdaniem stacji, chętnych do obejrzenia ekspozycji było tak dużo, że muzeum zdecydowało zorganizować dodatkowe dni dla nudystów pod koniec sierpnia.

 

FLC


DATA: 2018-07-25 16:03
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Co Redakcja uważa za niestosowne w moim poprzednim komentarzu z wczoraj? Nie został opublikowany. Czy przytoczenie nazwiska Piero Manzoni i jego "dzieła" (sic!) dla zobrazowania trwającego od dziesięcioleci niszczenia sztuki, kultury, a przez to i człowieka jest sprzeczne z regulaminem?! To, co się dzieje obecnie w tzw. środowisku artystycznym nie jest niczym nowym. A będzie jeszcze gorzej, bo to środowisko jest przesiąknięte marksizmem.
ponad 2 lata temu / sisi
 
@Baggins Miałem na myśli głupota jako odrzucenie Boga, jako zaprzeczeniu zasady przyczynowo-skutkowej. "Przemyślany" plan, też jest głupotą, bo nie ma czynów bez konsekwencji. Jeżeli ktoś świadomie pędzi do piekła to czy nie można nazwać go głupcem? Co zatem powiedzieć o tych nieświadomych...
ponad 2 lata temu / Robert
 
Poza tym ofensywa nudyzmu jest po prostu niesmaczna, już choćby z tego powodu, że odsłania nie tylko narządy płciowe, ale i WYDALNICZE. Z całym dobrodziejstwem inwentarza. Nudyzm to smród, fizjologia i w dłuższej perspektywie znieczulenie na nagość, skutkujące impotencją.
ponad 2 lata temu / aaa
 
To nie głupota, proszę państwa, ani nie "zwykła" nienormalność. To element cynicznego, przemyślanego planu uczynienia ze społeczeństw bezwolnej swołoczy, kierującej się odruchami i namiętnościami rodem z chlewa. Ta transformacja społeczności ludzi w stado, w "rój" trwa od stuleci, postępuje. Demon nie odpuszcza, demon nie ma skrupułów. Nie łudźmy się. Ocalić nas może Maryja z Fatimy, Różaniec i wypełnienie Jej zaleceń. Tyle.
ponad 2 lata temu / Baggins
 
Pogłupieli do reszty.Aż chce się zacytować Ferdynanda K."... się poprzewracało z tego dobrobytu"
ponad 2 lata temu / D
 
Zawsze staram się zadawać pytanie: dlaczego, po co? Głupota ludzka nie ma granic i niektórym się we łbie nie mieści tak że wypływa nosem i uszami.
ponad 2 lata temu / Robert
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.