DZIŚ JEST:   11   GRUDNIA   2019 r.

Św. Damazego I, papieża
Św. Daniela, pustelnika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Sama jestem i rodzice akceptuja mnie tako reszta rodziny tez . I glupota jest dla mnie gdy ktoś jest przeciwny lgbt - dlatego że czy oni nie chcą czy chcą to i tak orientacji ludzi nie zmienia ..
3 miesiące temu / Lesbijka
 
homoseksualizm to cos co jest sprawa prywatna , jednak narzucanie sie, obnoszenie ba - afiszowanie, podkreslanie i zaznaczanie w KAZDEJ sytuacji swojej odmiennosci uwazam za niesmaczne! dwoch calujacych sie w miejscu publicznym panow.. na oczach cheteroseksualnej mnie... mam prawo poczuc sie zniesmaczona! mam! z czysto estetycznego powodu! ale jak zwroce panom uwage to mnie pozwa do sadu!a czemu by nie! za ksenofobie i przesladowanie!! heteroseksualnej wiekszosci narzuca sie przyzwalanie by w szkolach uczyc, ze chlopiec moze dotykac kolege czule i namietnie a dziewczynka calowac w usta kolezanke.. jak sie tego bedzie uczyc to dzieci beda tego probowac - tak jak bawily sie od zawsze w 'doktora' a kto obroni zszokowango chlopca po takim czulym czyms.. kiedy zglosic tego bedzie sie bal a koledzy beda go tym bardziej molestowac czym bardziej bedzie zgorszony - bo taka jest mlodziez: bezmyslna i okrutna KTO OBRONI CHETEROSEKSUALNYCH chlopcow? Brawo Pani Zofio
3 miesiące temu / Yti 81
 
Inni, wobec swojej opcji, niech żyją gdzie INDZIEJ!!! Czy równie aktywnie bronisz złodziei gdy okradli twoje konto?! Zboczenie jest tragiczna formą degradacji człowieczeństwa, a degradacja to upadek, upadek to tragedia, tragedia zawsze degeneruje! Co dobrego wniesie do Społeczeństwa: morderca; złodziej; malwersant; polityk; szubrawiec; dywersant; manipulant; kanciarz; bluźnierca; dewiant; ignorant; prześmiewca!? INNY to albo chory, albo bydlak, bo inność to nic innego jak publiczna manifestacja niezgody z Prawem Bożym! - cóż bezbożnik zbudować może? - nic, tylko piekło! Ignorancja to najmocniejsza broń demoniczna!
5 miesięcy temu / Andrzej BR
 
Jestem rodzicem dziecka o odmiennej orientacji. Legitymizuje Pani ruch ktory pietnuje takie dzieci jak moje.Pani kolegów sportowców także. Nikt nie każe Pani i ludziom którzy maja problem z tolerancją dla takcih osób, utrzymywac z nimi kontakty. Ale mówienie o ideologii ...ta cała nagonka. Pani jest matką. Ja też. Nie wie Pani, jakie będzie Pani dziecko. Tolerancja i miłosc, szacunek dla inncyh ludzi, także tych " innych" jest piekna cecha człowieka. Człowieczeństwo to akceptacje. Tacy ludzie nie krzwdzą innych. Oni tylko sa inni niż Wy. Przykro mi, że nawołuje Pani - do nienawiści. Wykazując się niską wiedzą, i spora arogancją.
5 miesięcy temu / AN
 
Gratuluję odwagi Pani Zofio dość dyktatury poprawnośći dość deprawacji naszych dzieci dość tęczowyego marksizmu Jesteśmy z pani dumni i stoimi za Panią murem. Bo wygląda na to że istotnie stoimy pod murem.
5 miesięcy temu / Maxymilian
 
LGBT bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!!
5 miesięcy temu / Edu
 
"wladze" ministerialne srtu" wpisuja sie tak, jak kazde inne w promocje dewiacji i zboczen. Nie oczekujmy od tych zdegenerowanych kreatur staniecia w obronie moralnosci i ludzi duchowo zwiazanymi z wiara w Boga i traktujacymi Boze Przykazania na serio.
5 miesięcy temu / piotr78
 
Szyc teraz jest wielkim obrońcą homoseksualistów, a kilka lat temu słyszałam, jak w programie chyba u Wojewódzkiego wyśmiewał się z jednego ze znanych gejów, podał jego nazwisko, nie przebierając w słowach, zdradził, iż widział go w najmożliwiej jednoznacznej sytuacji z innym. Choć nie jestem "postępowa", od tego momentu nie oglądam żadnych filmów z Szycem, bo to, jak się wtedy zachował, było ohydne, oślizłe i podłe.Nie ma znaczenia, czy potraktował tak człowieka homo, czy heteroseksualnego.
5 miesięcy temu / ?
 
"deklaracja lgbt +" więc wyjaśniam: ten 'plus' kpiący z rządowych prorodzinnych projektów to tylko wynik testów na wirusa hiv u jej autorów. Good Luck!
5 miesięcy temu / Gabriel
 
Najważniejsza jest stanowczość i konsekwencja w działaniu. Polscy aktywiści LGBT wycofali się spod klasztoru na Jasnej Górze w Częstochowie :
5 miesięcy temu / Maksymilian
 
A niech się pomocnicy szatana, słudzy bestii wściekają i tak nie zmuszą nas do milczenia. Prawdę trzeba głosić wszędzie, w porę i nie w porę. Bardzo pani dziękuję.
5 miesięcy temu / Anna Pruska Wis
 
Co do norm etycznych MKOl. 1. Kwestia "opcji seksualnych" to mówiąc precyzyjniej m. in. kwestia tzw. parafilii seksualnych, czyli mówiąc prosto rozstrzygnięcia na podstawie naukowych argumentów, które spośród skłonności seksualnych są patologiczne. I tu sama zmienność nauki rozstrzygnięć nakazują ostrożność. Do tego dochodzą błędy i celowe fałszerstwa. No i wreszcie: negatywny wpływ ideologii, wszystkich. Zob. o patologiach w psychologii bliskiej seksuologii: T.Witkowski "Zakazana psychologia" t.1-2. Szerokie i porządnie udokumentowane, może tu znane książczysko B. Wieczorek "Homoseksulizm.. .", szerzej o metodologii i filozofii np. śp. ks. Józef Majka. 2. Jeśli szanując godność KAŻDEGO człowieka, to ochrona osób homoseksualnych skłonności i homoseksualistów czyny to jedno, a propagowanie ideologii LGBT itd. to drugie. Sami homoseksualiści bywają zniesmaczeni, czy wrodzy tej ideologii. Są w Stanach Zjednoczonych homoseksualiści popierajacy prawicę, a nawet tzw. Alt Right, wkurzający
5 miesięcy temu / Pontivus
 
Wielki sportowiec i odważna kobieta. Brawo ! Jestem z Panią !
5 miesięcy temu / ems
 
Chciałabym przypomnieć pani Klepackiej fragment dokumentu - kodeksu etycznego MKOl. Jest tam fragment, który powinna sobie przyswoić. W dziale "Fundamentalne zasady" możemy przeczytać, że "poszanowanie uniwersalnych fundamentalnych zasad etycznych stanowi podstawę olimpizmu". A zasady te obejmują m.in. wyeliminowanie wszelkiej dyskryminacji niezależnie od jej powodu: rasy, koloru skóry, płci czy właśnie orientacji seksualnej. To moment na refleksję, na którą tak utytułowaną sportsmenkę powinno być stać.
5 miesięcy temu / colislaw
 
LGBT GENDER - JAKO ORGANIZACJA O IDEOLOGII NEOMARKSISTOWSKIEJ powinna zostać ZDELEGALIZOWANA JAKO ORGANIZACJA TERRORYSTYCZNA WROGA POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i MUSI BYĆ ZWALCZANA PODOBNIE JAK KOMUNIZM !!!!!!!!
6 miesięcy temu / Edu
 
Daj sobie spokój kobieto. Co Cię opentało? Chcesz zaistnieć bo wyniki w sporcie już kiepskie. Nie tędy droga. Kazdy ma prawo życ jak chce i to jest jego wybór. Pomyśl o tym w ten sposób.
6 miesięcy temu / zosia
 
Samosiu, najwyraźniej ta "pewna porcja społeczeństwa" czuje się dobrze jedynie wtedy, kiedy drażni i wyszydza świętości "innej porcji społeczeństwa" - oczywiście tamci mają siedzieć cicho i nie oponować, prawda? Wtedy "wszyscy będą czuli się dobrze"... oh, wait...
6 miesięcy temu / Adrian
 
Pani Zofia aktywnie opowiada się za wykluczeniem jakiejś porcji społeczeństwa podczas gdy druga strona chce żeby w Polsce wszyscy czuli się dobrze. Wykluczenie zawsze było zaczatkiem czegoś gorszego. Jest to niegodne sportowca zachowanie, bo zwłaszcza sport powinien jednoczyć, nie dzielić.
6 miesięcy temu / Samosia
 
ZSRS był państwem homofobicznym tam homoseksualizm był nielegalny
6 miesięcy temu / ala wilk
 
Brawo Pani Zosiu za odwagę .Jest Pani wielka .Podziw i szacun
6 miesięcy temu / Si-si
 
gdyby odpolitycznić gest Kozakiewicza to był chamski i niegodny sportowca sport ponad podziałami -taki jest sens kół olimpijskich ,p,Klepacka z LGBT może walczyć nie podpierając się swoim sportowym sukcesem ,za propozycję członkostwa AK powinna podziękować i tyle
6 miesięcy temu / do Johny L
 
Za czasów Komuny nasz wyśmienity tyczkarz Wł.Kozakiewicz był szykanowany przez polski związek sportowy za jego słynny gest wobec wygwizdujących go kibiców wrogiego nam ZSRR był to jedyny wypadek w historii olimpijskiej kiedy został wygwizdany rekord świata ! Jak widać wrócił dokładnie ten sam system polityczny nieznacznie zmodyfikowany. Ci którzy przeżyli PRL wiedzą o co chodzi, młodsi proszę zapytać rodziców lub dziadków co to było. To ważne !
6 miesięcy temu / Johny L
 
Polska jest milcząca. Polska jest miłosierna. Polska jest cierpliwa. Polska jest zapracowana. Polska podnosi się z kolan. Polska za dużo wybacza. Polska zna system wartości. Polska się budzi....
6 miesięcy temu / johny
 
Mielec murem za panią ! Nie dla lbgt
6 miesięcy temu / ert111
 
Co ta pani gada
6 miesięcy temu / Tym
 
Pani Zosiu jestesmy z pania i oczywiscie podzielamy pani zdanie. Dziekujemy za odwage.
6 miesięcy temu / non
 
Pani Zosiu dziękujemy za odwagę w ważnej sprawie. Pozdrawiam.
6 miesięcy temu / Pazi
 
Propaganda LGcośtam doprowadziła do tego, że 30-40% nie chce lub nie ma dzieci. Kto jest temu winien? Szkoda, że tylko p Zofia od łacińskiego sofia = mądroć o tym wie.
6 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
Wielu celebrytów będzie potępiać taką Zośkę, gdyż ich droga do kariery często ma podłoże.....
6 miesięcy temu / Marek
 
Jestem za poparciem Zosi zrobila bym tak samo precz z lgbt i wara od naszych dzieci
6 miesięcy temu / Różan
 
Co za śmieszny regulamin opinii. Wszystko cenzurowane to już nie opinia
6 miesięcy temu / Marek
 
Należy bronić prawdziwych LUDZKICH wartości. Precz z homo-propagandą! "Nie będzie dewiant pluł nam w twarz!, Ni dzieci nam plugawił"
6 miesięcy temu / HeteroPolak
 
Popieram. Każdy ma prawo na swoją opinię.
6 miesięcy temu / Kolo
 
Bardzo ciekawy regulamin. Zabranianie wyrażania swojej opinii, jeżeli jest sprzeczna z "widzimisie" administracji. Wnioskuje więc o usunięcie opcji wyrażenia opinii, skoro takowej nie ma.
6 miesięcy temu / Atheist
 
syndrom oblężonej twierdzy jak widzę.
6 miesięcy temu / wiech
 
cd. chodzi oczywiście o czyny homoseksualne, rzecz jasna.
6 miesięcy temu / tak tylko
 
@Wierząca - i jeszcze jedno, nie wiem jakiej jest Pani wiary, ale w mojej wierze Rzymskokatolickiej mamy m.in. pojęcie grzechu cudzego. A poza tym w oczach Bożych homoseksualizm jest obrzydliwością, proszę poczytać Pismo Święte np. Kpl 20, 13, albo 1 Kor 6, 9 więc taka reakcja jak Pani Zofii jest w pełni zgodna z naszą wiarą katolicką.
6 miesięcy temu / tak tylko
 
@Wierząca - z całym szacunkiem, ale zupełnie nie rozumie Pani istoty problemu
6 miesięcy temu / tak tylko
 
@Szybor, @Wierząca - szacunek owszem, ale nie bezrozumna zgoda na wszechobecną propagandę. Nie mam nic do homo, dopóki nie usiłują bezczelnie i z buciorami pakować się w moje życie. Proste??
6 miesięcy temu / nemo
 
W pełni popieram Panią Klapacką! Wszędzie tylko: tolerancja i tolerancja... Nie wycierajcie sobie gęby tymi frazesami. Niedługo wszystko będzie można podciągnąć pod tolerancję. Nikt już nie szanuje tradycyjnych wartości. Co dalej... niektórzy ludzie marzą o zburzeniu wszystkich murów, myślą, że najważniejszą zasadą jest brak zasad... Kiedyś jeszcze zapłaczecie i zamarzy Wam się normalność jak jej już nie będzie...
6 miesięcy temu / Tom
 
Nie popieram stanowiska tej pani, nie popieram stanowiska kościoła w tej sprawie i nie popieram żadnej osoby która dzieli ludzi na lepszych i gorszych. Jestem osoba wierzącą i mój Bóg kocha wszystkich ludzi.
6 miesięcy temu / Wierząca
 
Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie.
6 miesięcy temu / abcd
 
Nie popieram tej Pani. Szacunek należy się każdemu bez względu na orientację.
6 miesięcy temu / Szybor
 
W pełni popieram wszystkich którzy uczestniczą w walce przeciwko tęczowemu reżimowi.
6 miesięcy temu / Rafał K
 
Uważam, że Olimpijczycy powinni reprezentować godnie nasz kraj, nie tylko osiągnięciami sportowymi, również swoją kulturą osobistą i szacunkiem do każdego drugiego człowieka. Więc w tym przypadku nie popieram takiego zachowania, godnie całym sobą!
6 miesięcy temu / Jolanta
 
Niech zajmie się tym co umie najlepiej, sportem. A
6 miesięcy temu / Lidka
 
Nie popieram !!! Uwazam, że nie jest godna reprezentować kraju.
6 miesięcy temu / Anka
 
Nigdy nie będę za homofobią, i nie będę wspierała homofobów zamkniętych na inne narodowości, religie, orientacje, kolory skóry.
6 miesięcy temu / Dorota
 
Absolutnie brak poparcia dla tej osoby. Ciekawe co by ta osoba powiedziała jak by się raptem okazało, że ma w rodzinie osoby o odmiennej orientacji seksualnej
6 miesięcy temu / Ja
 
Pani Zosiu, serdecznie Panią wspieram. Wyraziła Pani głośno, to co wielu z nas pragnie powiedzieć. Dziękuję i życzę powodzenia zarówno w sporcie jak i w życiu osobistym.
6 miesięcy temu / Anna
 
Polacy w końcu wymrą bo jak każdy będzie pedałował to się tryby wyrobią.
6 miesięcy temu / Eryk
 
Popieram Zofie calym sercem.
6 miesięcy temu / Urszula
 
Złoty medal dla Zosi za odwagę i prawdę . A za zniewolonych przez demony LGTB modlitwa bo nic innego nie pomoże
6 miesięcy temu / Krzysiek
 
Wstawić się za tą panią? Nie ma mowy!
6 miesięcy temu / Nikt ważny
 
homopropaganda pełną parą, nuty na tęczowej sześciolinii, tęczowe Opole, widok z kilkudziesięciu kilometrów murowany. Nowy blok nr 5 w Elektrowni Opole - zobacz koniecznie
6 miesięcy temu / tak tylko
 
Wspieram mądra dziewczynę , kobietę, Polkę
6 miesięcy temu / [email protected]
 
Popieram Panią i jestem z Panią i musimy walczyć i bronić naszych wartości
6 miesięcy temu / Miras200
 
Jeszcze trochę i będą wmawiać że to my jesteśmy anormalni
6 miesięcy temu / Jampi
 
Murem za Zofią i tradycyjnymi wartośćiami!
6 miesięcy temu / MW
 
Pani Zosia na swój sukces pracowała sama ciężkimi treningami i wyrzeczeniami wspierana przez rodzinę a nie lgbt to jakby mucha siadła na nosie konia i mówiła że się naoraliśmy
6 miesięcy temu / jan
 
i właśnie widać jak tęczowy jad! sączy się z wypowiedzi odmiennych orientacji
6 miesięcy temu / jan
 
Olimpijka chyba wszystkich Polaków którzy na jej start się zrzucili a nie tylko Pis,powinna wiedzieć jak powinna się wyslowic/wypowiedzieć na drażniące tematy żeby nikogo nie urazić
6 miesięcy temu / Niet
 
Brawo Zosiu!!!!
6 miesięcy temu / Agnieszka
 
Nie wspieram jej. Szacunek należy się wszystkim. Nie tylko pani Klepackiej. Kto żąda szacunku dla siebie, winien go okazywać bliźniemu. Jaki by on nie był.
6 miesięcy temu / Kasia
 
To się chyba nazywa hipokryzja ,oskarżać o mowe nienawiści kogoś kto ma swoje zdanie na dany temat?? I oskarżenia rzucają ludzie którzy uważają się za demokratów i propagują wolność słowa?? Jako obywatel ,jestem dumny z Pani Klepackiej i z dumą patrzę kiedy nosi godło mojego kraju !!!
6 miesięcy temu / Vonklausewitz
 
Tolerancja jest wtedy jakby popierała lgbt ale jak nie popiera to już nie jest tolerancja przecież to są jej poglądy. To gdzie jest tolerancja ludzi z innymi poglądami......
6 miesięcy temu / West
 
Brawo Panu Zosia. Popieram Panią!!!
6 miesięcy temu / Święte miasto
 
Do osób uważających panią Klepacką za nietolerancyjną: od kiedy to sprzeciwianie się nikomu niepotrzebnym homomałżeństwom i homoadopcjom jest przejawem nietolerancji? Sprzeciwianie się tego typu postulatom nie jest przejawem nietolerancji. To normalny pogląd ludzki, do którego każdy ma prawo. Nietolerancyjni są za to tęczowcv.
6 miesięcy temu / Volan
 
Brawo Pani Zosiu!żadne badania naukowe nie potwierdzają racji wyboru lgbt!to ich lobby próbuje nam wmówić ze my jesteśmy nienormalni?!brawo za odwagę!I tym pozostałym ponad tysiącom normalnych!miałam nadzieję że Polacy będą normalni nie dadzą się wciągnąć w te niedorzeczne bzdury...Ale niestety Polak nowoczesny ?to naśladować wszystkiego nie mieszczącego się w kategorii logicznych Boskich praw.ubolewam bardzo nad tym co się i nas aktualnie dzieje.pozostaje mi wierzyć że rozsądek i Boży porządek jednak nie pozwoli na omamienie większości Polaków...
6 miesięcy temu / Motylka
 
Cóż powiedzieć...przykre, medalistka i taka nienawiść do drugiego człowieka,szczególnie, że Pani jest utrzymywana z podatków zwykłych ludzi, ciężko pracującychnie twierdzę, że też nie pracuje ciężko również ludzi kochających inaczej. PS.jak najwyższy pozwoli będzie Pani miała dzieci a co gdy się okaże, że któreś jest "inne" być może wypowiedziała Pani te słowa w złym momencie.... Życzę sukcesów i troszkę więcej skromności bez parcia na szkło.
6 miesięcy temu / Kris
 
Brak słów .... nie popieram
6 miesięcy temu / Opole
 
Gdyby Pani Zofia nie była tolerancyjna, to walczyłaby z ta patologią, Ona tylko się z tym nie zgadza, Ja także.
6 miesięcy temu / ak
 
Właśnie taką osobą powinna uczyć innych tolerancji. Nie popieram!!!!
6 miesięcy temu / Bercik
 
Dziękuję Pani Zofio za odwagę i gratuluję kolejnego sukcesu jakim jest ta odważna postawa. Pozdrawiam serdecznie.
6 miesięcy temu / Kasieńka
 
Brawo dla odwagii w wdrażaniu swoich poglądów
6 miesięcy temu / Monika
 
popadacie w paranoję razem z tą poprawnością polityczną A gdzie jest tolerancja dla normalnych!!!
6 miesięcy temu / Jan
 
Osoba publiczna niema obowiązku popierania zboczeń i na pewno nie musi mieć jedynie słusznych -waszych poglądów zbo-tęczowi
6 miesięcy temu / ula
 
Pani Zosiu jesteśmy z Pani dumni i pełni szacunku dla pani postawy Polki Mamy i Sportowca tak trzymać
6 miesięcy temu / Jola
 
A gdzie tolerancja,nie popieram pani,brak słów
6 miesięcy temu / Zizi
 
nikt niema zamiaru was piętnować ani na siłę leczyć to przyroda was tak dotkliwie upośledziła, ale gloryfikować ani obnosić się ze swym zboczeniem nawet przy poparciu pseudo celebrytów nie potrafiących istnieć w normalnej rodzinie, nie macie powodu jest to na pewno wstrętne.
6 miesięcy temu / Jan
 
Popieram stop LGBT, 2G lub 2L to zwiazek a nie rodzina i kropka. Dzis beda nam lewaki wpierac ze homo jest ok a za kilka lat ze pedofilja rowniez ok tylko trzeba spoleczenstwo urobic zaczynajac najlepiej od dzieci bo przeciez stare drzewo ciezko przesadzic. LGBT i te cale ich lobby jest trucizna ktora wlewa sie w zdrowe spoleczenstwo.
6 miesięcy temu / Rafal
 
Skoro wymaga pani szacunku dla siebie, proszę też szanować innych. Z całą pewnością nie popieram pani!!!!
6 miesięcy temu / Marta
 
Nie mogę zrozumieć faktu, że są osoby, które popierają p. Klepacka. Halo! Ludzie! TOLERANCJA. Czy znacie definicje tego slowa? ?poszanowanie czyichś poglądów, wierzeń, upodobań, różniących się od własnych?! Niemożliwym jest to, że osoba reprezentująca nasz kraj może mieć takie poglądy. Jeśli jest się osoba publiczną powinno się 2 razy zastanawiac nad tym co się mówi, pisze lub cokolwiek. Słowo "wstyd" nie jest pokazaniem nietolerancji jak twierdzą niektórzy, słowo to jest jak najbardziej poprawne w tej sytuacji. Jeśli osoba publiczna taka jak p. Klepacka pozwala sobie na takie zachowania powinna być jak najszybciej ukarana. Nie twierdzę, że nie moze mieć swoejgo zdania, bo ma do tego prawo, jednak uważam, że powinna powstrzymać się od homofobicznych komemtarzy. Popatrze na to z różnych stron.. Medalistka jedzie na zawody, badz przebywa w gronie osób zagranicznych, jej profil ogladaja rozni ludzie przedstawia takie, a nie inne zdanie, widzą to setki, miliony! W wielu krajach LGBT je
6 miesięcy temu / Sara
 
Macie ludzie problemy, nie ma co!!
6 miesięcy temu / Maciej
 
Szanowna Pani Zofio,dziękuję że tak szanowna i wspaniała sportsmenka, która dumnie reprezentowała naszą najjasniejszą Rzeczpospolitą teraz broni prawa rodziców do wychowania dzieci.
6 miesięcy temu / Dziaek57
 
wolność sumienia też nie jest prawem absolutnym, czasem można ją ograniczyć np. jak prowadzi do wolnego wyboru głoszenia nazizmu.
6 miesięcy temu / Agamemnon
 
Każdy człowiek ma prawo do szacunku, godności i wolności sumienia. Nikt nikogo nie ma prawa obrażać, wyżywać, oceniać i zastraszać. Jest Pani wspaniała ???? Popieram Panią i gratuluję odwagi????????
6 miesięcy temu / Maria
 
Nie podpisałam listu.
6 miesięcy temu / Ela
 
@ Young brain: czy uważasz że takie "odmienne orientacje" jak pedoseksualizm, zooseksualizm, nekroseksualizm - to też nie choroby i nie powinno się z nimi walczyć?
6 miesięcy temu / pytanie
 
Pani Zosiu, popieram i gratuluję odwagi w obronie swoich przekonań. Tolerancja i szacunek dla osób o innych poglądach powinna działać w każdą stronę.
6 miesięcy temu / Ewa
 
Kazdy ma prawo do swoich osobistych pogladow i ich wyrazania przy tym nie obrazajac nikogo.
6 miesięcy temu / Ewa Kazimiercza
 
Popieram Zofię Klepacką!!!
6 miesięcy temu / Bartek
 
Zasługuje Pani na kolejny medal Tym razem za prawdę i promowanie normalności
6 miesięcy temu / Baal
 
Jak sobie dwóch "tatusiów" zrobi dziecko jeden z nich niech wpierw zajdzie w ciążę i urodzi to niech sobie będą wspaniałymi "tatusio-mamusiami". A niech se mają... Inaczej wara od naszych dzieci.
6 miesięcy temu / Max
 
Odmienna orientacja to nie choroba z którą powinno się walczyć. Murem za Rusin
6 miesięcy temu / Young brain
 
Denerwuje mnie to jak sie obnoszą ze swoją chorobą te pedały. I wmawiają że to norma. Otrzymują ode mnie fuj fuja.
6 miesięcy temu / Ojciec założy
 
Pani Zofio Gratuluję NasREPREZENTUJESZ
6 miesięcy temu / Eliza
 
Dwuch tatusiuw nie jest gorszych niż tata i mama. RÓWNOUPRAWNIENIE
6 miesięcy temu / Lewak
 
LGBT to normalność. Zeiązek chłopa z babą to dewiacja. Fuj
6 miesięcy temu / Rasowy lewak
 
Popieram Zofie Klepacką.
6 miesięcy temu / His
 
Pani Zofio jest Pani autorytetem
6 miesięcy temu / ŁUKASZ
 
Pani Zofio dziękuje za Pani piękną postawę
6 miesięcy temu / Janusz
 
Brawo pani Zosiu za wspaniałą postawę w obronie wartości chrześcijańskich jest nas więcej niż tych co ie wiedza co robią jak powiedział Pan JEZUS.
6 miesięcy temu / Maria
 
Jestem z Tobą Zofia ????????????????
6 miesięcy temu / Igła
 
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Wszyscy powinniśmy bronić chrześcijańskiego ładu, jak Zofia Klepacka i nie dać iść tak wielu na potępienie wieczne z powodu zepsucia moralnego przez grupy satanistów. Króluj nam Chryste!
6 miesięcy temu / Yamamoto
 
Brawo Pani Klepacka !!!
6 miesięcy temu / Witek-1965
 
Jestem z Tobą. Jesteś wspaniała. Dziękuję za TwojTwoją odwagę. Takich ludzi potrzebuje Polska.
6 miesięcy temu / Małgorzata
 
P.Zosiu jestem z panią.Pozdrawiam,tak trzymać wara od naszych dzieci
6 miesięcy temu / Babcia Frania
 
Jestem za tolerancją i p. Trzaskowskim, a przeciw kołtuństwu i p. Klepackiej.
6 miesięcy temu / Odyss
 
Dzieci wychowują mama i tata.
6 miesięcy temu / Adammercik1946
 
Naszym pseudo celebryta w głowach się przewróciło. Super postawa Pani Zofio tak trzymać. Nie dajmy się popelinie intelektualnej. Pozdrawiam
6 miesięcy temu / Polak
 
Zosiu jesteśmy z Tobą
6 miesięcy temu / Marta
 
Za panią Klepacką. Tak trzymać. A szyc to niech sobie ... golnie. Autorytety się kurka wodna znalazły, jandy sztury, ostaszewskie I inne.
6 miesięcy temu / BrawoZK
 
Zakaz wykonywania zawodu dla Szyca i Rusin.
6 miesięcy temu / asiorek
 
Zuzia tak trzymac jestem z Toba.Kim oni sa
6 miesięcy temu / Tadeklink
 
Brawo pani Zofio! Popieram i jestem z pani dumny! Mnie osobiście ten szatański ruch obraża i nie nie zamierzam tolerować panoszącego się zła
6 miesięcy temu / Normal
 
Polonia jest również za Panią !!!
6 miesięcy temu / PoloniaSport
 
Wstyd!!!! klepacka. Wstyd dla sportu
6 miesięcy temu / Aga
 
Wielki szacunek pani Zofio
6 miesięcy temu / Viola
 
Zosia ja tez nie życzę sobie obowiązkowej indoktrynacji homoseksualnej moich dzieci ! Murem za Zosia!!
6 miesięcy temu / Kika
 
Popieram i wspieram pania Klqpacka
6 miesięcy temu / Barbara
 
Użytkownicy wstawiający komentarze przeciw społeczności LGBT obrażają tę społeczność. Czy w takim razie ich komentarze zostaną usunięte? Nie, ale "promujące zachowania niezgodne z naturą" już nie istnieją.
6 miesięcy temu / Człowiek, jak
 
Popieram prawo wolności wypowiedzi!
6 miesięcy temu / WAT
 
Nie ma miejsca dla wykolejeńców obojętnie pod jaką nazwą się kryją w społeczeństwie ludzkim. To nie są ludzie to potwory z piekła rodem
6 miesięcy temu / Pit
 
wiele osób jest przeciwko ,nie widzicie że ona się chce do polityki dostać?
6 miesięcy temu / chichot
 
Wali się celebruytom w czaszke na budowe z nimi może troche by im mózgi odparowały
6 miesięcy temu / Spoko
 
O, proszę - zboki w płaszczach tolerastów zrobiły nalot na PCH24 : Bardzo dobrze - znaczy że akcja działa!
6 miesięcy temu / Wojtek
 
Do pewnego Łukasza! Łukaszku, znasz bajkę o wężu?
6 miesięcy temu / brawo Zosia!
 
Brawo pani Zosiu. !!!!!!Jestem z panią i za panią.
6 miesięcy temu / Zbyszek
 
Nie rozumiem, nie popieram i nie szanuję ludzi, którzy nie szanują innych ludzi. WSTYD Pani Klepacka! Bóg każe kochac bliźniego swego jak siebie samego. Ojczyzna to tez ludzie z środowisk LGBT. A honor to tez wlasciwa postawa ktorej Pani najwidoczniej nie ma. WSTYD! WSTYD! WSTYD!
6 miesięcy temu / P
 
Podziwiam i gratuluję że ma pani swoje zdanie
6 miesięcy temu / Anna
 
Dlaczego jednej stronie wolno mówić wszystko , robić sobie jaja z procesji... A drugiej stronie nic... Gdzie jest tolerancja środowiska Lesbijek gejów i transeksualistów dla katolików skoro my mamy ich tolerować i nie wytykać palcem i ect to niech oni nas nie wytykają... i niech nie wpychają się w nasze życie... Co do seksualizacji dzieci popatrzcie co sie chociażby dzieje w wielkiej brytani z młodzieżą która taki program przechodzi.... Osoby które nie szanują poglądów innych osób są hipokrytami w swoim walczeniu o wolnośc, tolerancje i pokazuje jak płytkie jest filozfia LGTB
6 miesięcy temu / krek
 
Klepacka niech robi to co potrafi w sporcie-jeżeli chce się lansowac to nie w taki sposób bo jej wypowiedzi są karygodne,rasistowskie,szowinistyczne-no chyba że w ten sposób chce wejść do polityki
6 miesięcy temu / Babcia61
 
Mhhh, spadek popularności widzę, oraz nieudolną próbę zaistnienia.
6 miesięcy temu / Janek
 
Brawo Pani Zosiu!! Jestem z Panią i trzymam kciuki!!!
6 miesięcy temu / Stan
 
Kochana imienniczko jestem z Tobą ,Nas Reprezentujesz.
6 miesięcy temu / Zofia to ja
 
Pani Zofio! Straciłem do Pani całkowicie szacunek po tym co słyszę w Pani wypowiedziach! Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd! A tak prymitywnego zachowania z Pani strony jak w nagraniu wymiany zdan z Kinga Rusin dawno nie widziałem. Jest Pani naprawdę małą osobą. Kończyć czas Pani Zofio te występy. I oddać wszystkie medale!
6 miesięcy temu / Łukasz
 
Ma pani dusze wojownika potrafi pani walczyc i nie poddawac sie !Wyrazy szacunku za odwage, szczerosc i otwarte gloszenie swoich pogladow .Dzis mowienie prawdy jest duzym wyzwaniem
6 miesięcy temu / Mgielka
 
Brawo! Popieram
6 miesięcy temu / Ostatni Sprawie
 
Jesteśmy z panią
6 miesięcy temu / Crone
 
Nie dla osób które nie przeszczegają zasad które są dane dla ludzi
6 miesięcy temu / mirek108
 
,,TYLKO ZDROWE RYBY PŁYNĄ POD PRĄD,, Jesteśmy dumni z Pani i popieramy Panią. Pozdrawiamy
6 miesięcy temu / Aneta
 
Pani Zosiu wszyscy prawdziwi Polacy Panią popierają.
6 miesięcy temu / Katolik
 
Kim ty jesteś panie Szyc? Zagranie w kilku komediach nie upoważnia do nienawiści wobec osoby która z orłem na piersi przynosi dumę naszej kochanej Polsce więc stań pan po stronie ojczyzny - Polski
6 miesięcy temu / Rafi
 
Brawo Pani Zosiu jest Pani wzorem sportowca i kobiety i mamy broniacej naszych dzieci przed wpajaniem im LGBT.Ma Pani moje i mojej rodziny wsparcie.Trzymajmy się wszyscy razem to będzie ok.a tych Szycow Rusinki i wszelkich samozwańczych celebrytow ignorujmy.Pozdrowienia
6 miesięcy temu / dm
 
Brawo, Pani Zosiu trzymaj się ????????????
6 miesięcy temu / Kati
 
Szacunek za wspaniałą postawę Polki.
6 miesięcy temu / Kazek
 
Ja wspieram każdego sportowca w tym też Ciebie Zosiu nie przejmuj się tym co gadają ci pseudo celebryci bo to tylko czysta zazdrość ludzi którzy sami w życiu nic tak naprawdę nie osiągnęli tylko przejmowali schede po mamusi lub tatusiu bo na nic sami sobie nie zapracowali powodzenia Zosiu i trzymam kciuki za Ciebie
6 miesięcy temu / Monik 30
 
calym sercem za p.Zofia
6 miesięcy temu / zstar
 
Pani Zosiu = jest Pani WIELkA. Dużo zdrowia.
6 miesięcy temu / Grześ
 
Jest Pani prawdziwą mistrzynią. Dziękuję Pani Zosiu
6 miesięcy temu / Czesław Pukar
 
trzymaj sie dziewczyna sama jestem mistrzynia z 1962 r w wioslarstwie,my sporcmenki mamy twarda nature i ciagla wole walki.trzymaj sie.
6 miesięcy temu / anna
 
Brawo Pani Zosiu. Tak trzymać ????
6 miesięcy temu / Kati
 
Jesteś Wielka !
6 miesięcy temu / Paula
 
Brawo Pani Zosiu! Popieram !!!!!
6 miesięcy temu / Rybnik
 
Pani Zosiu Jest Pani wielka, a niby celebryci z ogromnie przerośniętym ego uzurpujący sobie prawo do wszech wiedzy postępują jak psy atakujące karawanę, niech sobie szczekają nie ma na co zwracać uwagę.
6 miesięcy temu / Lech
 
Super Kobieta i Mama tak broni swoich dzieci prawdziwa mama.
6 miesięcy temu / Ojciec
 
W 100% jesteśmy z Tobą oby więcej było takich wspaniałych ludzi
6 miesięcy temu / Grzesiek
 
Tak trzymaj
6 miesięcy temu / 1110regina
 
Trzymaj się mocno wszyscy jesteśmy z Tobą wiara wartości rodzina bez tego nie da się żyć a patologie trzeba piętnować
6 miesięcy temu / Pol
 
Dziękuję za piękną postawę!
6 miesięcy temu / grażyna
 
Wyrażanie opinii że dewiacje seksualne są cacy, a ich krytyką jest be?? toż to belkot. Pani Zosiu niech się pani nie przejmuje opi iami wszelkiego rodzaju frustratów, pijaków, ćpunów ....czytaj Rusiny, szyce, szczury, Jandy i cała ta reszta pseudo celebrytów którzy nie pojęli jednego... Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę...jestem z panią całym sercem.
6 miesięcy temu / Emeryt
 
Zofia bardzo dobrze tszymaj się a pedałów otstrzelić
6 miesięcy temu / Roman
 
Zosieńko ,jest nas już 15 746 brawo kochani,brawo Zosiu :
6 miesięcy temu / gość z drogi
 
droga Zosienko,jesteś wspaniała a ja jestem dumna z mojej młodziutkiej imienniczki Zofia
6 miesięcy temu / gość z drogi
 
Popieramy wszyscy Panią Zosię.
6 miesięcy temu / Aga
 
Zosiu, jesteśmy z Tobą.
6 miesięcy temu / fixit
 
Nie daj sue dzuewczyno esxyscy stoimy murem za tobą A ta banda sodomituw niech spada
6 miesięcy temu / Bolo
 
Trzymaj się Zosiu 95% Polaków jest z tobą i uważa za zboczenie i chorobę całe to lewactwo i pedalstwo a Szycem się nie przejmuj mózg mu się zalasował. o Rusin już nie wspomnę bo szkoda mojego czasu
6 miesięcy temu / JOKER
 
Razem z tobą!!!
6 miesięcy temu / Roman
 
Jest Pani wzorcem.Mistrz Świata. Z plebstwem pseudo dziennikarzy czy aktorów prosze niewalczyc bo to wszawe próbki. PANI JEST MISTRZEM ŚWIATA.
6 miesięcy temu / Maikiski
 
Pani Zofio gratuluję sukcesów sportowych i dziękuję za nie. Dziękuję również za godną, budującą postawę polskiej kobiety i matki, a LGBT niech Pani się nie przejmuje. Cóż, są ludzie i bywają sodomici.
6 miesięcy temu / Maria
 
Ma 100000% racji!! ???? Tych LGBT powinno się leczyć a nie czcić!!!!!!
6 miesięcy temu / 7 Rider
 
Popieram !!!!!!!
6 miesięcy temu / R
 
Murem za Zosia
6 miesięcy temu / Ulka
 
również już podpisałam...
6 miesięcy temu / kwiatek77
 
Piękna, mądra i charakterna.
6 miesięcy temu / N
 
Zobaczymy jakie tu beda wybory. Zobaczymy ilu narodowych braci I siostr bedzie glosowac na piekna Anne. Twarz tej mlodej kobiety lsni z pieknosci naturalnej. jej serce bije polskoscia. Jestesmy naprawde z niej dumni. Jest tu na kogo glosowac. Otaczajmy ja modlitwa, a sam Bog ja uchroni od wszelkiego niebezpieczenstwa. Niech sie stanie wola Boza. Chwala Tobie Chryste! Amen! WSZYSCY GLOSUJEMY NA NASZA ANIE!!!!!!!!
6 miesięcy temu / matka polska
 
Szanowna Pani Zofio! Jestem dumny z Pani bezkompromisowej postawy w sprawie LGBT, jestem synem Żołnierza Niezłomnego przeżywałem na przełomie lat 50 i 60,70,80 ub.wieku różne szykany, bito mnie smykiem od skrzypiec w szkole podstawowej po głowie bo nie chciałem śpiewać międzynarodówki, Śpiewałem Hymn,odmawiano w latach 50 sprzedaży chleba mojemu Ojcu, byłem więźniem politycznym w latach 80, wyrzucano mnie z pracy. Lecz pozostałem sobą do dnia dzisiejszego, Jestem z PANI dumny, tak trzymać.Kiedy osiągnie Pani mój wiek będzie Pani mogła spojrzeć w lustro i powiedzieć było warto.
6 miesięcy temu / Gruda 1912
 
Do tego czasu myślałem że w sporcie trzeba być tylko dobrym, a tu okazuje się że jeszcze wymagana jest poprawność poglądów by mieć wsparcie. KOMUNA W PODŁYM WYDANIU.
6 miesięcy temu / Wiwi
 
Popieram Panią. My inaczej myślący także powinniśmy mieć prawo do wyrażania własnego zdania w wolnym kraju. Tym bardziej kiedy mniejszość próbuje narzucać nam własne.
6 miesięcy temu / Beata Piotrowsk
 
Za poglądy odmienne od naszych nie można rządach usunięcia pani Klepackiej z kadry. Każdy ma prawo wyrażać poglądy jakie che. Jesteśmy wolnymi ludźmi.
6 miesięcy temu / Silas
 
Osoby krytykujące Zk nie dorosły do zrozumienia pojęcia demokracja. Nie mają żadnego prawa zabraniać jej wyrażania swoich poglądów. Dają jedynie dowód swojej ograniczoności. Na szczęście mamy w Polsce większość ludzi mądrych, rozsądnych, wierzących co to jest demokracja
6 miesięcy temu / Edi
 
Jestem dumna z Pani. Jest pani młodą i odważną osobą. Trudno, aby garstka odmieńców narzucała większości swoje fobie.
6 miesięcy temu / Ola
 
Jestem dumna z Pani że Polska może liczyć na Panią w tym boju o nasze dzieci. Czołem Wielkiej Polsce
6 miesięcy temu / Patriotka
 
Oczywiście jestem. Popieram Panią.
6 miesięcy temu / Kasandra
 
Mądra kobieta !
6 miesięcy temu / Piotr
 
..don kichotow nie musi sie Pani obawiac
6 miesięcy temu / paulus
 
zawsze nie dla LGBT !!!
6 miesięcy temu / krzysztof
 
Zgodnie z nauczaniem kościoła, a także głównej zasady mojej mamy ;aby ludzi traktować z wzajemnością - nie szanuje ludzi nie szanujących ?innych? ludzi!
6 miesięcy temu / Oz
 
Podpisałem. Pani Zofio, proszę się trzymać - raz, że jest nas więcej, a dwa: jeśli Bóg z nami, któż przeciwko nam?
6 miesięcy temu / Marcin
 
Co nam jakaś Klepatcka ? Już pozamiatane ,rządy w rękach ludu jak po II wojnie. Nie będzie nam jakiś... mówił, że w gumowcach po dywanach chodzić nie trza.
6 miesięcy temu / Stańczyk
 
Dlaczego ludzie muszą stawać w obronie utytułowanej reprezentantki Polski? Gdzie jest państwo, a zwłaszcza Kaczyński i Ziobro, gdy w sieci i na ulicy trwa zorganizowana akcja niszczenia zasłużonej dla Polski kobiety? Czekają aż tłum lewaków zaatakuje i ukamienuje kobietę na ulicy czy może zajęci są tropieniem antysemitów i innych nieprawomyślnych?
6 miesięcy temu / Tytus
 
Pani Zofii popieram pajace i komedianci do roboty A nie liczyć tylko na państwowe dotacje
6 miesięcy temu / Milka
 
Jestem za Zofią klepacką niech te arlekiny jej nie obrażają
6 miesięcy temu / Milla
 
Popieram P. Klepacką. @banita; ty też potrenuj! Samodzielne myślenie.
6 miesięcy temu / magis
 
Sam fakt zawahania się nad podpisem świadczy o problemach z rozpoznaniem rzeczywistości. Nie przeciwstawisz się robactwu, jutro podlegać będziesz jego prawom!Antoine de Saint-Exupéry ostrzegał, ale kto by tam brał poważnie jakiegoś małego Księcia . . .
6 miesięcy temu / Andrzej BR
 
Brawo za odwagę i prawde naszej katolickiej wiary Szczęść Boże.
6 miesięcy temu / Artur
 
Niech pani Kepacka lepiej zajmie się treningiem, a nie politykowaniem.
6 miesięcy temu / banita
 
,popieram p.Klepacką, pozdrawiam wszystkich którzy popierają ????????????
6 miesięcy temu / Edek
 
@Piotr, zgadzam się, aczkolwiek dodałbym, że nie tylko katolika, ale każdego prawego człowieka
6 miesięcy temu / JSK
 
nie miałem zwyczaju ani chęci podpisywania się pod takimi listami, ale dzisiaj zobaczyłem wiszące przy głównej ulicy mojego miasta tęczowe szmaty. Podpisałem list i proszę niezdecydowanych, jak ja jeszcze wczoraj, o wspólną walkę o dobro. Sodomici organizują w moim mieście demonstrację grzechu sodomii w Dniu Dziecka!
6 miesięcy temu / zielony
 
Pełne poparcie dla p. Klepackiej - z dumą i szacunkiem. Rusin i Szyc - wstyd i hańba, ostracyzm do czasu rehabilitacji.
6 miesięcy temu / Gerard
 
Autorytety Szyc i Rusin dobre hahaha
6 miesięcy temu / Erty
 
Powinność spełniona.
6 miesięcy temu / Spostrzegawczy
 
Cieszę się z tej akcji. Chętnie się wpisałem. Trzymaj się Zosia!
6 miesięcy temu / Michu.
 
Wsparcie Zofii Klepackiej to obowiązek każdego katolika.
6 miesięcy temu / Piotr
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.