Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   01   CZERWCA   2020 r.

NMP Matki Kościoła
Św. Justyna, męczennika
Św. Pauli
 
 
 
 

Murem za Arcybiskupem! Tak było w Krakowie [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

W sobotę 10 sierpnia przed krakowską Kurią Metropolitarną odbyła się modlitwa polskich katolików w intencji księdza arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, który stał się ofiarą nagonki za słowa prawdy o totalitarnej ideologii LGBT+. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego modlitewnego wydarzenia.

 

 


DATA: 2019-09-05 07:55:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@ Izydor Oracz Po co to pomieszanie, ten cały groch z kapustą. Czy chodzi o odwrócenie uwagi. Tutaj idzie o tęczową zarazę, ktora zalewa ulice, szkoły, miejsca pracy, i wymga dla siebie kultu.
9 miesięcy temu / Ryś
 
Czy zastanawialiście się czym jest "tęczowa zaraza"? To nie tylko gremia lgbt, których jest 2-3%. 40% Polajków wogóle nie chodzi do kościoła. 30% nie ma lub nie chce mieć dzieci, żyje bez kościelnego ślubu. Prawie 50% małżeństwn rozpada się. W niektórych miastach 50% licealistów nie chodzi na religię. 70% Polaków nie wyobraża sobie służby w wojsku. Pytem zatem - gdzie jest granica tęczowej zarazy?
9 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
Wielka radosc ogarnela moje serce widzac zjednoczonych moich braci I siostry w modlitwie. Nasza swieta wiara w Boga jest wielka. Jednoczmy sie jeszcze bardziej kochani. Nasi pradziadkowie I dziadkowie zostawili nam wielki majatek I skarb w naszej wierze. Zostawili nam piekne Swiatynie i wielu wspanialych i dobrych duszpasterzy. I oni maja nam pomoc I prowadzic nas wlasciwa I dobra droga do Pana Boga Naszego w niebie. Oni maja nas bronic slowem I czynem. Arcybiskup pokazal nam z czym mamy walczyc. Ale czy my mamy tylko jednego prawego arcybiskupa w Polsce? Gdzie sa inni? Boze pokaz nam ich, ze oni tez wskaza nam sposoby walki z diablem w naszej kochanej Ojczyznie. Niech wyjda z murow I walcza na czele nas wszystkich. Niech oczyszcza dusze naszych braci w zakonach I w tlumie. Nasi bracia pogubili sie poprzez okupacje, ale oni dojda do rozumu poprzez nasze modlitwy I blaganie. Amen
9 miesięcy temu / Boguslawa
 
@mee: rozwiń proszę określenie /sodomita/"szuka Boga". Jak on Go szuka? Jeśli Go nigdy w sercu nie miał, to niech czyta z uwagą Ewangelię, a jeśli odszedł od Niego, to najłatwiej Go odnaleźć z powrotem poprzez nawrócenie, szczery żal za grzechy, spowiedź świętą, pokutę i postanowienie poprawy, s więc zerwanie z grzechem sodomskim. Proste?
9 miesięcy temu / gość
 
Misiek- LGBT jest wszędzie Każdy już o tym wie i nic nowego nie odkryłeś Jest nie tylko w kościołach ale obok Ciebie w każdej przestrzeni publicznej: wśród aktorów, muzyków, trenerów Dlaczego więc najbardziej atakowany jest kościół? Bo to jest szatański plan zniszczenia go Najpierw zdemaskować takie zachowania w kościele jest to oczywiście potrzebne i oczyszczające a potem na ten poraniony teren wejść z LGBT i siać spustoszeniem w umysłach ludzkich Z gadania i krytyki nic nie wyjdzie Czy kiedykolwiek zamówiłeś modlitwę chociaż raz dziennie ZDROWAŚ MARYJO za jakiegoś poranionego kapłana czy świeckiej osoby poranionej takim grzechem Och - gdybyś tylko wiedział jakim wojownikiem Bożym mógłbyś się stać ilu uwolniłbyś spod władzy nieprzyjaciela a jaką zasługę na życie wieczne byś zyskał Och gdybyś tylko wiedział i w to wierzył
9 miesięcy temu / Bibi
 
Tak Wreszcie trzeba się obudzić i iść nauką Jezusa. Akceptacja człowieka i miłość do każdego -TAK ale NIE - dla akceptacji grzechu. Mamy do czynienia z próbą obalenia dotychczasowych wartości, zakłamania moralnosci, wprowadzenia nowej ideologi w życie, calkowitej wolnosci wyzwolenia z zasad Bożych Rozwścieczony szatan uderzył w Polskę z całą siłą Wielkie brawa dla bpa Jedraszewskiego Niech inni: prymas, biskupi i kapłani biorą z Niego przykład Jestem z Niego dumna Pójdziemy za Wami pasterze ale musicie mieć ducha odwagi i prawdy
9 miesięcy temu / Bibi
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 140 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.