DZIŚ JEST:   26   STYCZNIA   2020 r.

III Niedziela Zwykła
Św. Tymoteusza, biskupa
Św. Tytusa, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@ Izydor Oracz Po co to pomieszanie, ten cały groch z kapustą. Czy chodzi o odwrócenie uwagi. Tutaj idzie o tęczową zarazę, ktora zalewa ulice, szkoły, miejsca pracy, i wymga dla siebie kultu.
5 miesięcy temu / Ryś
 
Czy zastanawialiście się czym jest "tęczowa zaraza"? To nie tylko gremia lgbt, których jest 2-3%. 40% Polajków wogóle nie chodzi do kościoła. 30% nie ma lub nie chce mieć dzieci, żyje bez kościelnego ślubu. Prawie 50% małżeństwn rozpada się. W niektórych miastach 50% licealistów nie chodzi na religię. 70% Polaków nie wyobraża sobie służby w wojsku. Pytem zatem - gdzie jest granica tęczowej zarazy?
5 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
Wielka radosc ogarnela moje serce widzac zjednoczonych moich braci I siostry w modlitwie. Nasza swieta wiara w Boga jest wielka. Jednoczmy sie jeszcze bardziej kochani. Nasi pradziadkowie I dziadkowie zostawili nam wielki majatek I skarb w naszej wierze. Zostawili nam piekne Swiatynie i wielu wspanialych i dobrych duszpasterzy. I oni maja nam pomoc I prowadzic nas wlasciwa I dobra droga do Pana Boga Naszego w niebie. Oni maja nas bronic slowem I czynem. Arcybiskup pokazal nam z czym mamy walczyc. Ale czy my mamy tylko jednego prawego arcybiskupa w Polsce? Gdzie sa inni? Boze pokaz nam ich, ze oni tez wskaza nam sposoby walki z diablem w naszej kochanej Ojczyznie. Niech wyjda z murow I walcza na czele nas wszystkich. Niech oczyszcza dusze naszych braci w zakonach I w tlumie. Nasi bracia pogubili sie poprzez okupacje, ale oni dojda do rozumu poprzez nasze modlitwy I blaganie. Amen
5 miesięcy temu / Boguslawa
 
@mee: rozwiń proszę określenie /sodomita/"szuka Boga". Jak on Go szuka? Jeśli Go nigdy w sercu nie miał, to niech czyta z uwagą Ewangelię, a jeśli odszedł od Niego, to najłatwiej Go odnaleźć z powrotem poprzez nawrócenie, szczery żal za grzechy, spowiedź świętą, pokutę i postanowienie poprawy, s więc zerwanie z grzechem sodomskim. Proste?
5 miesięcy temu / gość
 
Misiek- LGBT jest wszędzie Każdy już o tym wie i nic nowego nie odkryłeś Jest nie tylko w kościołach ale obok Ciebie w każdej przestrzeni publicznej: wśród aktorów, muzyków, trenerów Dlaczego więc najbardziej atakowany jest kościół? Bo to jest szatański plan zniszczenia go Najpierw zdemaskować takie zachowania w kościele jest to oczywiście potrzebne i oczyszczające a potem na ten poraniony teren wejść z LGBT i siać spustoszeniem w umysłach ludzkich Z gadania i krytyki nic nie wyjdzie Czy kiedykolwiek zamówiłeś modlitwę chociaż raz dziennie ZDROWAŚ MARYJO za jakiegoś poranionego kapłana czy świeckiej osoby poranionej takim grzechem Och - gdybyś tylko wiedział jakim wojownikiem Bożym mógłbyś się stać ilu uwolniłbyś spod władzy nieprzyjaciela a jaką zasługę na życie wieczne byś zyskał Och gdybyś tylko wiedział i w to wierzył
5 miesięcy temu / Bibi
 
Tak Wreszcie trzeba się obudzić i iść nauką Jezusa. Akceptacja człowieka i miłość do każdego -TAK ale NIE - dla akceptacji grzechu. Mamy do czynienia z próbą obalenia dotychczasowych wartości, zakłamania moralnosci, wprowadzenia nowej ideologi w życie, calkowitej wolnosci wyzwolenia z zasad Bożych Rozwścieczony szatan uderzył w Polskę z całą siłą Wielkie brawa dla bpa Jedraszewskiego Niech inni: prymas, biskupi i kapłani biorą z Niego przykład Jestem z Niego dumna Pójdziemy za Wami pasterze ale musicie mieć ducha odwagi i prawdy
5 miesięcy temu / Bibi
 
cieszę się że byłem ale gdzie są inni biskupi i arcybiskupi ich niestety brakło czyżby się bali a może bardzo się boją...
5 miesięcy temu / pol
 
Bogu niech będą dzięki że mamy jeszcze tak cudownych Kapłanów jakim okazał się Abp Jędraszewski. Tylko prawda i Boże wartości mogą ocalić ten zepsuty świat,trzeba napominać grzeszników a nie popierać zło i ohydę spustoszenia jakie sieje LGBT
5 miesięcy temu / Monika
 
Jesli tak bardzo przeszkadzaja wam osoby z lgbt to usuncie je ze stanu duchownego. Nie ma? To moze zaczniemy po nazwiskach od pracownikow kurii metropolitalnej i profesorow uniwerytety papieskiego?
5 miesięcy temu / Misiek
 
?Jeśli ktoś jest gejem i szuka Boga i ma dobrą wolę, kim jestem, by go sądzić?? - papiez Franciszek...nie zauwazono natomiast, ze to sprzeniewierzenie sie Bogu jest przyczyna zgorszenia i obrzydliwosci.
5 miesięcy temu / mee...
 
Murem za Arcybiskupem! Nie można inaczej. Trwa wojna światów, trzeba dawać świadectwo i chwytać za Różaniec. Byłem tam... I nie mogę zrozumieć, że w całym Krakowie nie można było znaleźć porządnego nagłośnienia, żeby obsłużyć niewielki przecież placyk przed Kurią. W tylnej jego części nie można było prawie nic poza modlitwami zrozumieć. Nasza grupa stała z tyłu była zawiedziona. Kto odpowiadał za nagłośnienie? I najważniejsze pytanie: Dlaczego nie przyjechało nas więcej? Naprawdę żal. Szkoda. Oczywiście: upał, duchota, sobota... Ale żołnierz na froncie nie zważa na upał... Poza tym: w kościele tuż obok placu zakończył się ślub. Ludzie wyszli z kościoła, stanęli blisko obok nas, gadali, śmiali się... Wiec poparcia nic ich nie obchodził. Dlaczego? To nie u=ich sprawa. Czy ksiądz udzielający ślubu nie mógł ich namówić, żeby choć na chwilę przyłączyli się do poparcia ks. Arcybiskupa? Jakie by to było piękne! Jakie wymowne! Wniosek: nadal nie umiemy walczyć.
5 miesięcy temu / Tom Bombadil
 
"My pójdziemy za nimi w ogień tylko niech nazywają rzeczy po imieniu". Cóż dodać? Gdzie wspólny głos Kościoła? Przemilczeć nie drażnić ot cała nauka.
5 miesięcy temu / Marek
 
KSIĘŻA przestańcie się bać! To jest wasz czas na danie świadectwa! To dzisiaj pytaja WAS czy Go znacie? Czy tak jak apostołowie nie zdacie egzaminu? ODWAGI! Potrzebujemy was na czele naszych szeregów!
5 miesięcy temu / Marek
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.