DZIŚ JEST:   22   LUTY   2019 r.

Katedry św. Piotra Apostoła
Św. Małgorzaty z Kortony
 
 
 
 

Multikulti w całej Europie? To plan Sorosa! – Orban ostrzega i prezentuje dokument

Multikulti w całej Europie? To plan Sorosa! – Orban ostrzega i prezentuje dokument
George Soros. Fot.ChinaFotoPress/MAXPPP-QIONGHAI/FORUM

W czwartkowy wieczór premier Węgier gościł w stacji Echo TV. Ostrzegał tam przed naciskami Unii Europejskiej, która chce, aby każdy kraj członkowski obowiązkowo przyjmował imigrantów. To kwestia wolności – zauważył Orban prezentując przy tym dokument, będący – jak stwierdził – planem Georga Sorosa dotyczącym wymieszania ludności w Europie.

 

W ocenie Viktora Orbana jego narodowi próbuje odebrać się prawo do wolności polegającej na prawie do odmowy przyjmowania imigrantów. Tego ma właśnie dotyczyć spór w UE.

 

Zdaniem premiera Węgier agresywnie promowany multikulturalizm to efekt działań urodzonego na Węgrzech amerykańskiego spekulanta finansowego żydowskiego pochodzenia Georga Sorosa.

W czwartek Komisja Europejska poinformowała o skierowaniu do Trybunału Sprawiedliwości UE trzech spraw przeciwko Węgrom. Pierwsza dotyczy węgierskiego prawa o szkolnictwie wyższym, druga finansowania organizacji pozarządowych, zaś trzecia niewykonania decyzji o relokacji uchodźców.

 

Wszystkie te sprawy wiążą się z Sorosem, zaś sam finansista postawił sobie za cel przede wszystkim rozwój multikulturalizmu – wynika ze słów Orbana. Prawo o uczelniach jest bowiem niekorzystne dla Uniwersytetu Środkowoeuropejskiego w Budapeszcie. To uczelnia Sorosa. Spekulant finansuje ponadto organizacje pozarządowe o profilu lewicowo-liberalnym, które propagują imigrację. Ta zaś jest najważniejszym elementem planu miliardera, a za niechęć wobec relokacji imigrantów na Węgry ojczyzna Orbana jest szykanowana przez Unię Europejską.

 

W trakcie audycji premier Węgier zaprezentował dokument. Jak powiedział, to sześciopunktowy plan Sorosa. Występować ma w nim idea stworzenia Europy o wymieszanej ludności. Dlatego też rząd w Budapeszcie musi sprzeciwić się działaniom spekulanta.

 

Zdaniem Orbana Węgry powinny uczyć się na błędach Zachodu, gdzie multikulturalizm oznacza głębokie problemy, a nie szczęśliwą koegzystencję różnych kultur, jak obiecują lewicowy ideolodzy.

 


Źródło: wpolityce.pl
MWł

 

  


DATA: 2017-12-08 14:54
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Multikulturalizm? Raczej eksterminacja Indoeuropejczyków. Bo jak nazwać wezwania do "redukcji" liczby ludności z jednej strony (w domyśle jedno lub zero dzieci u nas) a z drugiej głoszenie potrzeby "rąk do pracy" (w domyśle wspieranie migracji z Afryki i Azji). Przecież taka polityka prowadzi wprost do wymarcia jednej grupy ludności i zastąpienia jej przez inną. Ale oczywiście głośne tego wypowiedzenie nazwane zostanie rasizmem i czym tam jeszcze.
ponad 1 rok temu / One
 
Europa zawsze była wielokulturowa i to była i nadal jeszcze jest jej wielka wartość! Problemem pana Sorosa jest to, że kultura europejska ma korzenie chrześcijańskie!!A Chrześcijanin jest wolnym człowiekiem! Ten fakt właśnie chyba najbardziej mu przeszkadza!Postanowił więc coś z tym zrobić!! On wie, że jeżeli będzie w Europie wielu muzułmanów, to zdominują oni w stosunkowo krótkim czasie europejskich Chrześcijan. Europejczycy zaczną się buntować przeciwko temu, będą zamieszki, powstania, wojna, więc władze UE, chcąc przywrócić spokój, wezmą krótko "za twarz" ludzi wierzących i zabronią wyznawania jakiejkolwiek religii, nawet islamu, oczywiście w imię zachowania spokoju społecznego, bo tylko bez religii nie ma wojen religijnych! Po co to Sorosowi i jemu podobnym?? Bezideowi, zniewoleni przez opresyjne rządy ludzie, mogą się stać niewolnikami tych, którzy będą panami świata!! Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie!!
ponad 1 rok temu / WPK
 
Tzw. "Unia Europejska" pod wodzą wybranych w sposób niedemokratyczny watażków dąży do stworzenia superpaństwa z całym opresyjno-urzędniczym aparatem ucisku, na przeszkodzie stoją im państwa narodowe, które są niezbyt podatne na to, żeby ograniczać wolność obywateli. Dlatego eurokraci wpadli na iście szatański pomysł, polegający na wpuszczeniu kilku milionow islamskich migrantów eufemistycznie zwanych uchodźcami ? efekt, który był z góry do przewidzenia, jako że jest to część tego planu to eskalacja napięcia, przestępczość i coraz częstsze ataki terrorystyczne. Dlatego pod pretekstem walki z terroryzmem najpierw stopniowo zostanie zniesiona wolność np. wolność słowa, co ma już miejsce na zachodzie kolejny etap to armia europejska do kontroli przestrzegania "wartości europejskich" ostateczna faza to zapewne euro służby specjalne. Będzie się to odbywać stopniowo małymi krokami w taki sposób, że gdy ludzie zorientują się, że żyją jak niewolnicy pod butem euro komuny, będzie już za
ponad 1 rok temu / Pablo z Pueblo
 
Dobrze mówi Orban
ponad 1 rok temu / darek
 
Prawdziwa jedność może się rozwijać tylko w wolności chrześcijańskiej.
ponad 1 rok temu / Obserwator
 
Panie Boze blogoslaw wegrom naszym braciom w wierze , czuwaj nad nimi , wegry to jako nieliczny bastion europy, a v Orban prawdziwy maz stanu majacy odwage mowic prawde gla UE, nalezy zdelegalizowac wszelkie organizacje sponsorowane przez sorosa, wszedzie gdzie one dzialaja, gdyz soros robi wszystko aby zdestabilizowac kraje europejskie poprzrz wspieranie finansowe.
ponad 1 rok temu / niko
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.