Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   16   STYCZNIA   2021 r.

Św. Marcelego I, papieża
Św. Honorata, biskupa
 
 
 
 

Multikulti. Ubogacenie czy kulturowa pułapka?


Odtwórz w YouTube
 

Multukulti, czyli mieszanie wartości, wierzeń, obrzędów niepostrzeżenie stało się częścią dnia powszedniego. A jest to zjawisko śmiertelnie niebezpieczne. Dlaczego? Odpowiada Tomasz A. Żak w programie Kultura TAK.


DATA: 2019-08-13 18:43:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

komiczne jest to że akurat trudno jest zdefiniować "czystego "Polaka ,tu ZAWSZE był tygiel narodów ,określenie "biali " owszem tu się zgadzam
ponad 1 rok temu / klik
 
mieszanie wartości, wierzeń, obrzędów? nastąpiło 2000 lat temu! ,w końcu Słowianie mieli inne wierzenia ,Wikingowie inne itd,czy nikt nie zwrócił uwagi ze to to samo było?
ponad 1 rok temu / chichot
 
Mieszkam w Kanadzie, między wieloma imigrantami. W niektórych dzielnicach jest już więcej Chińczyków niż wszystkich innych razem. Zapytał się mnie niedawno jakiś rzecznik multikulti ?dlaczego jestem przeciwnikiem wielokulturowości?? Odpowiedziałem mu, że nie jestem, bo podobają mi się kobiety wszystkich ras i narodowości, ale czy jak zjawiłoby się w naszym mieście 10 tysięcy obcych, przybyłych z daleka, to musimy im dać czegokolwiek chcą? Odpowiedział że TAK! No to mu zaproponowałem. żeby sobie wyobraził, że ci przybysze to ESKIMOSI, którzy żądają: 1. Gór lodowych 2. Niedźwiedzi polarnych 3. Świeżych ryb z dalekiej Artktyki Czy dałby im pan to wszystko naraz? Nie odpowiedział tylko uciekł bez pożegnania. Z rozmów z Kanadyjczykami, którzy długie lata byli wśród Eskimosów jako misjonarze, wiem że Eskimosi gardzą nami, nie chcieliby wśród nas zamieszkać a jak muszą przyjechać 1000 kilometrów na południe to po trzech dniach już wracają bo nie mogą tu wytrzymać!
ponad 1 rok temu / Latarnik
 
Piekny wyklad. Bardzo dziekuje ???? Na zachodzie gdzie Mieszkam mowio o nas Polakach ze jestesmy bardzo mocnym narodem... Oczywiscie tylko ci szwedzi ktorzy znajo prawdziwo historie naszego kraju. Z Panem Bogiem
ponad 1 rok temu / [email protected]
 
Bardzo dobrze opowiedziane.
ponad 1 rok temu / Nick
 
To jest jak ze złym i dobrym pieniądzem.Gorszy zawsze wypchnie lepszego.
ponad 1 rok temu / papcio
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.