DZIŚ JEST:   26   CZERWCA   2019 r.

Św. Zygmunta Gorazdowskiego,
Św. Jana i Pawła, męczenników
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Jeżeli Prezydent Polski nie reprezentuje Narodu, to powinien zrezygnować ze stanowiska. Polska ma już dosyć lizusostwa i udawania przyjaźni z Żydami. Jesteśmy nieustannie przez nich obrażani i szantażowani. Dosyć udawania, że nic się nie stało..
ponad 1 rok temu / RAK
 
DUDA jest skończony to nie pierwszy raz kiedy swoja prezydenturą obraża naszą Ojczyznę i Naród. Moze ten Pan zacznie być prezysdentem naszego kraju a nie przyjajacielem wszystkich oprócz tych co go wybrali.
ponad 1 rok temu / Precz z polin
 
Niech rządzący przestaną zmuszać nas do odwiecznej rzekomo przyjaźni z Żydami. Nie było jej nigdy i nie będzie.
ponad 1 rok temu / Takiego
 
Polecam przestudiowanie tematu "jak PiS oddał brytolom za bezcen polski skarb narodowy kopalnię Krupiński". Teraz śmieją się z Ciebie i co im zrobisz?
ponad 1 rok temu / Do jimmi
 
Jeżeli tak powiedział, to jest draniem!
ponad 1 rok temu / Feliix
 
Robią nas w balona i tyle tylko nie wiem czy po prostu dudę zamurowało czy się im podporządkował. Skandal - "Czy to prawda że sprawa roszczeń żydowskich i wypłata 1 bln zł jest już załatwiona w drodze niejawnego porozumienia z Izraelem" a co masz jakieś wiarygodne źródło ja se mogę powiedzieć że 2+2 = 7 mi to wygląda na dezinformacje. Jest tu parę youtuberów co się podszywa pod prawice podejrzewam że jakieś wtyki co napuszczą specjalnie na pis ludzi. Co ja nie głosowałem na PIS ale widać to jak cholera. Jak tam patrze przez głowę dane fakty a nie coś sobie słyszałem. Mienie bez spadkowe jest uregulowane tak a propos bo mienie bez spadkowe polskich obywateli jest polskich obywateli a nie obcych organizacji. Mienie tych co się ubiegają z rodzin co żyją jest oddawane i jest uregulowane. Jeśli kto kol wiek by spadek polskich obywateli chciał dać obcemu państwu czy organizacji powinien dyndać za zdradę a egzekucja powinna być przeprowadzona publicznie dla przykładu.
ponad 1 rok temu / jimmi1983
 
Skoro prezydent Polski szedł w marszu żywych,ramię w ramie z prezydentem Izraela to oznacza, że podpisuje się pod tym, co on powiedział . A teraz " rżnie głupa".
ponad 1 rok temu / hm
 
Czy to prawda że sprawa roszczeń żydowskich i wypłata 1 bln zł jest już załatwiona w drodze niejawnego porozumienia z Izraelem??? Czy Pisowski rząd zdradził Polaków???? Żydzi w Niemczech twierdzą że Polska będzie płacić!!!!!
ponad 1 rok temu / Skandal
 
@Sec. Przestań siać zamęt na tym portalu i bij się we własne piersi, a nie w nasze. Jak jesteś Niemcem, to przepraszaj za Jedwabne, a Polakom nie wydawaj takich poleceń.
ponad 1 rok temu / Anaja
 
@Sec "Kiedy byłem w Izraelu sprzedawca w sklepie mi błogosławił". Wracaj do tego swojego Izraela (na tę pustynię, co to "zakwitla"), a od Polski się odczep.
ponad 1 rok temu / wwm
 
Czy w następnym roku pójdzie ktoś w z naszych polityków w Marszu żywych? Czy przyjmie izraelskiego polityka?
ponad 1 rok temu / Ed
 
Ścigać oszczerców-prowokatorów!
ponad 1 rok temu / sp
 
@Sec Tym sposobem można oskarżyć o współudział każdego. Typowe zabiegi dialektyczne mające udowodnić postulowaną tezę. Fakty są takie że za obozy odpowiada III Rzesza Niemiecka. Inaczej mogą twierdzić pseudo moralizatorzy bez elementarnej wiedzy lub głupcy. Żal tylko że jednych i drugich pełno.
ponad 1 rok temu / One
 
@Sec Więc chrześcijańskim obowiązkiem jest dać pokornie pluć sobie w twarz "narodowi wybranemu"? Żydzi sa tak podzieleni, że jedynym spoiwem jest "Holokaust", czyli wielkie PIENIĄDZE! "Znam twoje uczynki, ucisk i ubóstwo ? lecz jesteś bogaty ? i bluźnierstwo tych, którzy mówią, że są Żydami, a nimi nie są, ale są SYNAGOGĄ SZATANA." (Objawienie 2:9)
ponad 1 rok temu / stach
 
Czy wasza sprawiedliwość jest wieksza niż Faryzeuszy? Jesli wy nie przebaczycie waszym winowajcom to dlaczego spodziewacie się że Bog wam wybaczy? Polacy też zachwywali się podle w czasie WW2. Trzeba się bic w piersi. Chcecie wiecej swiadectw? Mogę podać nazwiska. I byli to strażacy w czasie wojny. Wiecej było prawych, ale nie obrazajcie się.
ponad 1 rok temu / Sec
 
Pamiętajcie, że mamy być lepsi od Faryzeuszy. Na tym portalu chyba nie muszę podawać Źródła. Zły działa aby caly świat potępił Żydów. Muzulmanski Mahdi szykuje się do podbicia Jerozolimy a Wy uważajcie aby nie być z antychrystami w jednym jarzmem. Żydzi sa tak podzieleni, że jedynym spoiwem jest Holokaust, czyli ofiara krwawa. Bóg rozproszyl Żydów, ale ze względu ne Jego święte Imię sprowadził ich na Syjon. Cała pustynia zakwitla tak jak Pan obiecał. Wielu już się nawrócił a Reszta zrobi to kiedy zobaczą "kogo przebodli". Niestety nie można ich nawracać w naszym kościele. A wystarczy pokazać im Izajasza 53, czy Psalm 22. Kiedyś każdy zyd byl religijny. Obecnie pewnie ze 20 % stosuje seie do zasad Prawa. Nawet nie mogą, bo nie ma Świątyni. Proszę tylko nie popadac w pychę. U nas kościoły pelne, ale w sercach różnie bywa. Nie będę osądzać, ale wystarczy poczytać komentarze. Pozdrawiam PS Kiedy byłem w Izraelu sprzedawca w sklepie mi błogosławił. W Polsce nigdy w miejscu
ponad 1 rok temu / Sec
 
Pieniądz rządzi światem, a pieniądze mają Żydzi, dlatego prezydent Duda musiał z pokorą słuchać dziada z Izraela i jeszcze mu za to podziękować. Ale za to w domu go pochwalili.
ponad 1 rok temu / Miszugene
 
I będą nieporozumienia na tym tle, dopóki PAD będzie musiał wybierać pomiędzy Polską a swoją żoną i jej rodziną. To był błąd kandydatury, którego nikt nie przewidział, ale którego musimy się ustrzec przy następnych wyborach!
ponad 1 rok temu / Stefan Jr
 
Pani Ewa Kurek prawidłowo opisała stosunek Izraela do Polski!
ponad 1 rok temu / Piotr
 
Prezydent Izraela chyba ma rację! Żydzi obywatele polscy współpracowali z Niemcami w gettach w zagładzie innych Żydów. Pewnie o to chodzi?
ponad 1 rok temu / historyk
 
Agresja Niemiec 01.09.1939, nóż w plecy 17.09.1939, rok 2018 atak państwa Izraelskiego. A my żeśmy Żydów wpuścili na nasze ziemie, ugościli i przyjęli po dobroci kiedy inne narody zamknęły w ubiegłych stuleciach swoje drzwi przed nimi. Ja im tego nie zapomnę i nie odpuszczę dożywotnio, nawet jak to tylko wojna dyplomatyczna.
ponad 1 rok temu / Karol
 
Trzeba glosowac na partie pana Bosaka.
ponad 1 rok temu / erol
 
Żydzi powinni Polsce zapłacić ogromne odszkodowania za wyrządzone szkody, obecnie i w poprzednich wiekach.I tego publicznie powinna żądać głowa państwa. Pan Prezydent jest niestety miałki; jest kiepskim politykiem. Szkodzi publicznie Polsce przez kontakty z zaciekłymi wrogami, jakże przyjaźnie ustawiane ze strony Pana Prezydenta. Powinien się podać do dymisji.
ponad 1 rok temu / szary obywatel
 
W latach 90-tych krążył taki dowcip: Kto z Unii Wolności nie jest żydem? Tadeusz Syryjczyk. Dlaczego? Bo, syryjczyk. To tyle jeżeli chodzi o przynależność Dudy do UW.
ponad 1 rok temu / Owlman
 
Napis na Dworcu Gdańskim:"Więcej zostawili po sobie niż posiadali". To jest ich bezczelna metoda na pomnażanie majątku! Serio! oni wrócą nie po to co "posiadali", lecz po to, co "zostawili"
ponad 1 rok temu / tereferek
 
czy obecny prezydent dba o Polska racje stanu? jeśli to prawda co powiedzial prezydent izraela to polski prezydent jest kłamcą. ktorego irzeba zmienic
ponad 1 rok temu / st.
 
Duda wywodzi się z Unii Wolności to typowy przedstawiciel PO/PiS-u.PiS wygrywa wybory mamiąc Polaków programem narodowym, a później skręca w lewo i realizuje zupełnie inny program. Właśnie Jarosław obsadził najważniejsze posady w państwie ludźmi o poglądach liberalnych albo bezwzględnie sobie posłusznymi.
ponad 1 rok temu / Polak
 
Już w czasie przemówienia prezydenta Izraela, z tłumaczenia wynikało,że oskarża on Polaków o (h)olokaust.Czy to brak kultury?
ponad 1 rok temu / Brunon
 
Skandal..To już do tego doszło,że PAD kryje oszczercę .. lepiej dla PADa byłoby gdyby milczał...W sprawie Riwlina oczywiście....bo Jego milczenie w sprawie haniebnych słów żyda, po raz kolejny udowadnia, że cienki z niego Bolek..I może już pakować walizki do Krakowa bo Polacy na zdrajców i tchórzy nie głosują..A to jest tchórzostwo słyszeć i milczeć jak Polska jest znieważana.Co z Pana Panie Prezydencie za syn,który nie broni Ojczyzny,która jest matką każdego Polaka..Co z Pana Panie Prezydencie za człowiek,który nie ma odwagi powiedzieć PRAWDY o żydach mordujących żydów w czasie wojny a Polaków i w czasie wojny i w sowieckiej okupacji..Tak Pan wszystkich przeprasza,że z tych przeprosin jak widać kłamstwo , arogancja i plucie Polsce i nam w twarz w odpowiedzi za pańskie pełzanie przed talmudzistami się DOSTAJE....wstyd mi za Pańską postawę tchórzliwego milczenia,gdzie była okazja dla Pana, żeby wykazać się męstwem i mądrością męża stanu..miałeś chamie złoty róg ...ostał ci sz
ponad 1 rok temu / Megi
 
Gdzie są reprezentanci narodu polskiego. Nie ma ich! Wstyd i hańba. Pan prezydent się czołga przed oskarżycielami. A gdzie jego elokwencja, czy tylko wtedy jest mocny, jak miesza nam w głowie gładką mową o patriotyzmie.
ponad 1 rok temu / Zawiedziony
 
No panie prezydent Duda może ich pan znowu przeprosi. Pluja nam w twarz a pan ze to deszcz
ponad 1 rok temu / Cześć
 
Ci nas opluwaja a nasz rząd mówi że to deszcz i w kółko przeprasza
ponad 1 rok temu / Tredi
 
A tak na chłodno. Zastanówmy się, czy prezydent Andrzej Duda jest jeszcze prezydentem Polski, czy już reprezentuje inną nację.
ponad 1 rok temu / kir
 
Dlaczego pobłaża się takiemu znieważaniu Polski i nas Polaków?? Za tak bezczelne wypowiedzi należy natychmiast zerwać lub przynajmniej zawiesić stosunki zarówno dyplomatyczne jak i gospodarcze oraz wstrzymać jakąkolwiek pomoc wszelkiego rodzaju instytucjom i organizacjom żydowskim w Polsce. Dlaczego Rząd płaszczy się przed potomkami żydowskich zbrodniarzy komunistycznych????
ponad 1 rok temu / Benek
 
Najbardziej bola dlugi wdziecznosci... to samo zrobili ze sw. Piusem XII, ktory ich ratowal. Modlmy sie za perfdis iudeis!
ponad 1 rok temu / Trad
 
Swoją drogą tłumaczka była kiepska ,plątała się ,pomijała fragmenty,nic dziwnego że PAD nie usłyszał a Riwlin powiedział.
ponad 1 rok temu / Ania
 
To pokazuje,"wdzięczność" tego narodu jak również,że Polska popełniła wielki błąd przyjmując ich, tych którzy 47 razy byli wyganiani z wielu państw Europy.
ponad 1 rok temu / My
 
Na gwałt potrzebny instytut badający zbrodnie żydowskie na Polakach. To nawet nie jest kwestia zdeptania w zarodku plugawej narracji oskarżania narodu polskiego, to jest obowiązek wobec rodaków którzy stali się ofiarą żydowskich oprawców - w trakcie wojny jak i przez żydowskich oprawców wchodzących w skład nowego sowieckiego porządku. Chrześcijańską powinnością byłoby również zbadanie udziału samych Żydów w zagładzie własnego narodu, chociażby dlatego że rzecz miała miejsce na ziemiach polskich, i nikt inny na świecie poza Polakami tego nie uczyni. Rządzącym oczywiście hańba za zaniechanie bronienia godności Rzeczypospolitej. Ojczyznę wolną racz nam zwrócić Panie!
ponad 1 rok temu / Dariusz
 
Żyd nie potrafi żyć bez holokaustu. Zamiast pogodzić się to lepiej prowokować... dziwny ten naród.
ponad 1 rok temu / Witold
 
Aj waj Polska nie wasz kraj!
ponad 1 rok temu / Realista
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.