DZIŚ JEST:   27   MAJA   2020 r.

Św. Augustyna z Canterbury
Św. Fryderyka, biskupa
 
 
 
 

Morderca paryskich policjantów wtyczką Państwa Islamskiego? Pracował w prefekturze od 16 lat!

Morderca paryskich policjantów wtyczką Państwa Islamskiego? Pracował w prefekturze od 16 lat!
źródło: pixabay.com
#ISLAM    #TERRORYZM    #FRANCJA    #POLICJA    #MORDERSTWO    #MUZUŁMANIE

Mężczyzna, który w paryskiej prefekturze zabił czterech policjantów i ranił funkcjonariuszkę mógł pracować dla Państwa Islamskiego. Jako informatyk miał dostęp do tajnych informacji dotyczących planowanych działań przeciwko islamskim ekstremistom we Francji. Pracował w policji od 16 lat.

 

Informacje ujawniane na temat napastnika przez media i prokuraturę porażają. Mężczyzna dysponował bowiem dostępem do tajnych informacji na temat działań wymierzonych w islamskich terrorystów. Mógł je przekazywać do ISIS. Opozycja grzmi i domaga się komisji śledczej.

 

Wedle zebranych zeznań sprawca ataku przeszedł na islam już osiem lat temu i w prywatnych rozmowach wychwalał serie zamachów terrorystycznych w Europie. Nikt ze specsłużb nie zareagował. Mężczyzna zmienił też swoje zachowanie – przestał podawać rękę kobietom, a w weekendy ubierał się w tradycyjne islamskie stroje. Przed czwartkowym atakiem wysłał do żony SMS – napisał „Allah jest wielki”. Ta odpowiedziała: „Tylko Allach może sądzić twoje czyny! Pozostań wierny Koranowi!”.

 

Szef francuskiej prokuratury antyterrorystycznej Jean-Francois Ricard ujawnił też szczegóły morderstwa. Sprawca był brutalny – jednej z ofiar poderżnął gardło, podobnie chciał zgładzić funkcjonariuszkę. Trzem pozostałym policjantom zadał liczne rany kłute. Mężczyzna został zastrzelony.

 

Źródło: rmf24.pl

MA


DATA: 2019-10-05 19:12
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Do olden: W dniu 30 czerwca 2017r. w Gdańsku prezydenci miast podpisali wspólną deklarację. Wyrażają w niej gotowość oraz chęć przyjmowania przez Polskę uchodźców oraz imigrantów zwanych uchodźcami. Krakowa Jacek Majchrowski b.SLD, Białegostoku Tadeusz Truskolaski PO, Bydgoszczy Rafał Bruski PO, Gdańska Paweł Adamowicz PO, Lublina Krzysztof Żuk PO, Łodzi Hanna Zdanowska PO, Poznania Jacek Jaśkowiak PO, Rzeszowa Tadeusz Ferenc SLD, Szczecina Piotr Krystek PO, Warszawy Gronkiewicz Waltz PO i Wrocławia Rafał Dutkiewicz PO, miał być również Katowic Krupa Marcin ale był nieobecny.Zdaniem rzecznika prasowego Młodzieży Wszechpolskiej grupa 11 prezydentów miast w Polsce to ?parszywa jedenastka?.
7 miesięcy temu / Hit
 
PiS stwarza u nas sytuację analogiczne, rozwija, wspiera je, aby potem leczyć. Konfederacja Wolność i Niepodległość lista nr 4 chce zapobiegać.
7 miesięcy temu / olden
 
Macron tak ich promuje, a on był bankierem Rotschildów i wszystko jasne kto chce zniszczyć kulturę rzymskokatolicką.
7 miesięcy temu / nom
 
Ten kraj jest już dawno zinfiltrowany przez mlodszych braci w wierze. Zatrudniać ich w policji to jak postawić lisa na straży kur w kurniku.
7 miesięcy temu / Rafał D.
 
Religia pokoju. Niektórzy krytykują religie że są przyczyną wojen. Nie do końca się zgadzam. Tak czy inaczej przekonania ludzi w wielu kwestiach są tak rozbieżne że czy religia czy nie w pewnym momencie musi dojść do konfrontacji. Po prostu nie da się tolerować tego czego nie da się tolerować.
7 miesięcy temu / Jot
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.