DZIŚ JEST:   23   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Ojca Pio z Pietrelciny
Św. Tekli, męczennicy
 
 
 
 

Monopolista cenzuruje obrońców życia. Tym razem YouTube zamknął kanał Bractwa Małych Stópek

Monopolista cenzuruje obrońców życia. Tym razem YouTube zamknął kanał Bractwa Małych Stópek
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com (Gerd Altmann)

„YouTube zamyka nam konto” – poinformowali na Facebooku obrońcy życia z Bractwa Małych Stópek dodając, że kanał istniał od blisko 10 lat i zawierał bardzo wiele materiałów. Zapowiadają jednak, że łatwo się nie poddadzą. Nie poddaje się także YouTube, który swoją dominującą pozycję na rynku wykorzystuje do kształtowania opinii publicznej w duchu politycznej poprawności, co bardzo często oznacza cenzurowanie przeciwników aborcyjnego dzieciobójstwa.

 

W facebookowym wpisie Bractwo Małych Stópek informuje, że istniejący blisko 10 lat kanał został usunięty z YouTube, a „mimo zgłaszania oraz próśb przywrócenia” konta serwis milczy. Wobec tego obrońcy życia zdecydowali się założyć nowy kanał.

 

 

Wraz z usunięciem poprzedniego konta na YouTube Bractwu Małych Stópek mogło stracić ponad 300 filmów mających kilka milionów wyświetleń, co kosztowało obrońców życia wiele pracy. Tak się jednak nie stało – ale nie z powodu decyzji serwisu, a zapobiegliwości pro-liferów, którzy kilka miesięcy temu zabezpieczyli kopię swoich materiałów. Teraz planują udostępnić je na zewnętrznym serwerze.

 

Zachęcają ponadto do subskrypcji swojego nowego kanału oraz informowaniu opinii publicznej o zaistniałej sytuacji i podjętych działaniach. „Każdy dzień jest dobry, by bronić życia” – kończy wpis Bractwo Małych Stópek.

 

Źródło: Facebook

MWł

 

 


DATA: 2020-08-12 13:13
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
10
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Komentarze o YouTube są pozbawione merytorycznej wiedzy. To nie jest problem chcenia, ale ograniczeń technicznych. Przepustowość łącza, struktura sprzętu i oprogramowania, algorytmy pozycjonowania i wyszukiwania... To twarde realia. Bicie piany nic nie da. Patron tych dni św. Maksymilian Kolbe dobrze o tym wiedział, gdy uruchamiał drukarnię i profesjonalną redakcję Małego Dziennika. Zatroszczył się też o system dystrybucji. W swoich publikacjach przestrzegał też przed naiwnością w pojmowaniu realiów mediów. Jeżeli się coś zacznie, to wcześniej trzeba poznać kulisy współczesnej inżynierii społecznej, aby zrozumieć dlaczego ludzie sięgają po YouTube. Wywiad z Alanem Wattem jest tak odkrywczy mimo lat od jego opublikowania, że warto się z nim zapoznać...
1 miesiąc temu / Krakusik
 
@Wojtek: dużo racji w informacji od @Tomek Primke - jeżeli dobrze myślę, to nie chodzi o pobożne kanały ale o te konserwatywne - póki co walczy się z wartościami tradycyjnymi ale z czasem przyjdzie pora na następne, czyli na chrześcijańskie - pewno część pobożnych pozostanie ale proszę pamiętać że kościół katolicki to również ta część modernistyczna. To co widzę na świecie to wszechogarniająca wszystko cenzura rodem z socjalizmu/komunizmu
1 miesiąc temu / anonim_galeon
 
nie do końca @Tomek Primke. Jest dużo wartościowych rzeczy na YT które nie są zablokowane, bo "tamci" wszystkiego nie widzą albo uznają póki co za niegroźne. Sam mam zasubskrybowanych kilkanaście/kilkadziesiąt pobożnych kanałów które działają.
1 miesiąc temu / Wojtek
 
Publikacja treści konserwatywnych na YT, bo wielu ludzi z tego korzysta, ma tyle samo sensu, co publikacja takich treści w GW czy Trybunie Ludu. Nie ten target. Swego czasu byłem po tamtej stronie. Zmądrzałem nie dlatego, że czytywałem "NIE", tylko dlatego, że zacząłem czytać również coś innego.
1 miesiąc temu / Tomek Primke
 
Rewolucja ruszyła, od paru lat można było przewidzieć, że szala społeczna przechyli się na lewo, pozostaje tylko jedno pytanie na jak długo.
1 miesiąc temu / Janek
 
@Stefan, @Vicky: To jest kwestia czasu jak wszyscy niezgodni z postępem i z duchem obecnych czasów zostaną odpięci od youtube'a - cenzura już się zaczęła i będzie coraz bardziej postępować - znam to z czasów prl-u a teraz działa podobnie. Zatem im wcześniej zacznie tworzyć się alternatywne, niezależne miejsca, to tym szybciej będą dostępne poza youtube i bardziej znane - najtrudniej zmienić stereotypowe myślenie, że się nie da - si Deus pro nobis, quis contra nos
1 miesiąc temu / anonim_galeon
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.