DZIŚ JEST:   25   MARCA   2019 r.

Zwiastowanie Pańskie
Św. Prokopa
 
 
 
 

Monachium: zwolennicy imigracji w akcji. Protestowali przeciwko „skrętowi na prawo”

Monachium: zwolennicy imigracji w akcji. Protestowali przeciwko „skrętowi na prawo”
http://media2.s-nbcnews.com/
#IMIGRACJA    #NIEMCY    #BAWARIA    #MONACHIUM    #CSU    #AFD    #PROTEST    #KRYZYS IMIGRACYJNY

Około 20 tys. osób protestowało w Monachium przeciwko imigracyjnej polityce CSU i „skrętowi na prawo w społeczeństwie i polityce”. Wbrew temu co dzieje się w Niemczech, jak widać wciąż silna jest grupa osób bezkrytycznie podchodzących do problemu przyjmowania do kraju odległych kulturowo imigrantów.

 

Do udziału w proteście wezwało ok. 130 organizacji, w tym związki zawodowe oraz stowarzyszenia katolickie i kulturalne. Odbył się on pod hasłami: „dość wyrzucania” oraz „razem przeciwko polityce strachu”. Uczestnicy akcji skrytykowali polityków CSU (szefa partii i niemieckiego MSW Horsta Seehofera, premiera Bawarii Markusa Soedera i szefa grupy krajowej Alexandra Dobrindta) i zarzucili im prowadzenie „nieodpowiedzialnej polityki podziałów”. Zdaniem demonstrantów, nie tylko AfD, ale i CSU ponosi winę za „nasilenie nienawiści i wykluczenia w polityce”.

 

Wiceszef CSU Manfred Weber ocenił, że stawiane zarzuty są przesadne i z gruntu fałszywe. Jak dodał, ten kto zarzuca CSU ekstremizm „szkodzi kulturze politycznej”.

 

Protesty poparły dwa państwowe teatry z Monachium: Kammerspiele i Volkstheater. CSU powołując się na wymóg politycznej neutralności instytucji miejskich, próbowała zablokować ich udział, ale władze Volkstheater uznały, że akcja nie jest wymierzona w konkretną partię, ale w „brutalizację języka i nagonkę”. Już wcześniej teatr brał udział w akcjach proislamskich i proimigranckich.

 

Protesty są wiązane ze zbliżającymi się wyborami do parlamentu Bawarii. Zaplanowane zostały one na 14 października. Główne role odegrają w nich dwie partie: CSU i AfD.

 

Źródło: rmf24.pl

MA

 

Zobacz także:

 

Polonia Christiana 47. Imigranci - piąta kolumna kalifatu

 

Polonia Christiana


DATA: 2018-07-23 16:06
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Do Hanys Górnośląski: Tu się nie ma z czego cieszyć! Niemcy poprostu zmieniły się z narodowych socjalistów w międzynarodowych, można powiedzieć multi-kulti-socjalistów i ściągają wszystkich żądnych zemsty, no poprostu żądnych krwi! Do tego ten rusko-pruski tandem zlokalizował głównego wroga i sprawcę upadku ZSRR, którym jest kościół katolicki. Oni założą turbany i będą nas mordować ile wlezie!
8 miesięcy temu / Janusz z Kolonii
 
Najlepsza wiadomość dnia. Sprawiedliwość dziejowa nadchodzi dla narodu niemieckiego, który ma na rękach miliony ludzkich istnień.
8 miesięcy temu / Hanys Górnośląski
 
Ciekawe jak to się skończy ?
8 miesięcy temu / Predator
 
Grabarze naszego świata nie zamilkną sami.
8 miesięcy temu / Antymodernista
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.