Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   02   KWIETNIA   2020 r.

Św. Franciszka z Pauli
Św. Marii Egipcjanki
 
 
 
 

Mogiły krakowskich konserwatystów. Przyjdź, zobacz, westchnij


Odtwórz w YouTube
 

Na krakowskich cmentarzach spoczywa wielu wybitnych Polaków. Leżą tu ludzie kultury i sztuki, historycy i politycy, artyści pióra i pędzla, żołnierze, kapłani, monarchowie. W duchowym sercu Polski znajdują się także mogiły krakowskich konserwatystów. Naszym obowiązkiem jest pamiętać o tych wyjątkowych osobach zasłużonych dla umacniania cywilizacji katolickiej.


DATA: 2016-10-31 07:53:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

W Krakowie w dniu Wszystkich Świętych też doszło do profanacji Cmentarza Rakowickiego, przez najwyższych "dostojników kościoła" poprzez ustawienie na jego terenie gigantycznej sceny i zakłócanie nabożnego charakteru świąt wymagającego powagi i spokoju do modlitwy za zmarłych głośną muzyką rozrywkową, która sączyła się już od wczesnych godzin rannych pod pozorem przygotowań do koncertu [!!!] na cmentarzu który odbył się ok. 19:00. MEGA SKANDAL I PROFANACJA !!! ZA TO POWINNY POLECIEĆ GŁOWY W KURII !!! A tu się okazuje, że to satanistyczno - pogańskie naśladownictwo Haaloween, planowane jest odbywać się co roku i we wszystkich miastach w Polsce !!! APAGE SATANAS KS. KARD. DZIWISZ !!!
ponad 4 lata temu / ultrAS
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 133 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.