Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   22   LISTOPADA   2019 r.

Św. Cecylii, męczennicy
Św. Sawy
 
 
 
 

Módlmy się za zmarłych na różańcu


Ks. Roman Kneblewski o konieczności i naglącej potrzebie modlitwy za zmarłych. „Módlmy się za nich na różańcu” – apeluje duchowny.


DATA: 2015-07-10 15:23:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Cały rózaniec to zaledwie poł godziny a ile można zyskac u Boga!
ponad 4 lata temu / manduria
 
Jeśli się modlimy za dusze Zmarłych,oni orędują za nami u Boga.I dużo mogą wymodlić,więcej niż przypuszczasz.Lap za różaniec,nie ma czasu do stracenia!
ponad 4 lata temu / Hania S.
 
Staram się codziennie odmawiać i ofiarować koronkę do Miłosierdzia Bożego za zapomniane dusze w czyśćcu. Codziennie w godzinie śmierci Pana Jezusa!
ponad 5 lat temu / Darek
 
BOG ZAPLAC OJCZE ;STARAM SIE TO ROBIC
ponad 5 lat temu / maria
 
Pięknie powiedziane
ponad 6 lat temu / M.A.
 
Dziekuje ks. Kneblewskiemu za jego przekaz!!!!!
ponad 6 lat temu / miecio
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 118 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.