DZIŚ JEST:   14   SIERPNIA   2020 r.

Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Św. Elżbiety Renzi
 
 
 
 

Modlitwa ekspiacyjna za grzech sodomski wyrazem nienawiści? Tak uważa Facebook

Modlitwa ekspiacyjna za grzech sodomski wyrazem nienawiści? Tak uważa Facebook
Zdjęcie ilustracyjne.FOT.REUTERS/Dado Ruvic/File Photo/FORUM

Trwają przygotowania do krucjaty ekspiacyjnej za grzech sodomski, który jest grzechem wołającym o pomstę do nieba. Inicjatywa jest odpowiedzią na zbliżającą się paradę LGBT w Częstochowie. Facebook uznał jednak, że wydarzenie promujące modlitewne wzmożenie wiernych… propaguje nienawiść.

 

16 czerwca 2019 roku przez Częstochowę – u stóp Jasnej Góry – ma przejść marsz równości. Taka lokacja, ostatnie agresywne zachowania środowisk LGBT+, profanacje wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej i wiele innych czynników budzą obawy, że wydarzenie stanie się okazją do ponownego ataku na świętość.

 

„Nie możemy pozwolić na dalszą i coraz bardziej brutalną profanację naszej duchowej stolicy! Brońmy naszą Mamę!” – apelują organizatorzy inicjatywy ekspiacyjnej za grzech sodomii. Inicjatywa była promowana na Facebooku. Wydarzenie zostało jednak zablokowane przez administratora portalu. Powód? „Ten post narusza Standardy społeczności w zakresie treści propagujących nienawiść”.

 

Wydarzenie zostało utworzone ponownie i jest dostępne TUTAJ, ale zablokowanie jego pierwotnej wersji przez serwis sprawiło, że wiele osób, które zadeklarowały udział czy też zainteresowanie w modlitwie straciło możliwość otrzymywania bieżących informacji od koordynatorów krucjaty.

 

Przypominamy zatem szczegóły 9-dniowej modlitwy wynagradzającej za grzech sodomii:

„Rozpoczynamy ją 7 czerwca (włącznie), a kończymy 15 czerwca (również włącznie), co daje nam pełne 9 dni, czyli standardową nowennę”, piszą organizatorzy.

 

Nasze działanie polega na codziennym:

– Odmówieniu modlitwy Anioł Pański, w ten sposób wzywając najpotężniejsze wstawiennictwo, czyli NMP

– Odmówieniu psalmu 73:

– Podjęciu ewentualnego postu polegającego na dobrowolnym umartwieniu

 

„Jednocześnie chcemy poinformować, że została zamówiona Msza święta wynagradzająca za promocję dewiacji seksualnych w Rzeszowie (parada równości). Odbędzie się ona w Katedrze Rzeszowskiej (p.w. NSPJ) dnia 21 czerwca o godz. 18.00. Zachęcamy również do zamawiania Mszy z intencją wynagradzającą na własną rękę”, podkreślają organizatorzy.

 

Katoliku, nie bądź obojętny. Pamiętaj, że obojętność jest grzechem zaniechania, a bierność oznacza współudział w grzechu: „Kto nie jest ze Mną, jest przeciwko Mnie” (Łk11; 23).

 

Więcej informacji o wydarzeniu - TUTAJ.

 

źródło: Facebook / PCh24.pl

MA


DATA: 2019-06-04 09:32
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
6
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

No co wy, wody święconej zabrakło żeby przylać??? Tak dla ochłody! A jaaak!!! No i ulice zawczasu solą egzorcyzmowaną posypać, będą wyć, jak tralala! Do roboty bo nas mniejszość zadepcze!!!
ponad 1 rok temu / Grzegorz
 
Totalitarny ten fb. Nie widzi pogardy i nienawiści srodowisk Lgbtagd i prześladuje katolików. Ręce opadają.
ponad 1 rok temu / Mataleo
 
Biskupi powinni jasno i wyraźnie wypowiedzieć się o sodomitach i ich atakach na wartości. Po powyższym przykładzie widać że szeroko rozumiany kościół może być zawsze odłączony od internetu i zostają tylko "ogłoszenia w gablocie". Nie można do końca opierać się na mediach elektronicznych.
ponad 1 rok temu / Mirrro
 
Dlaczego Episkopat Polski milczy, gdy bluźniercze hordy tęczowych zboczeńców na ich zdegenerowanych paradach nierówności i nietolerancji profanują katolickie świętości????!????? DLACZEGO polscy biskupi oficjalnie nie potępią homoterroryzmu??? Czyżby wyparli się Chrystusa i wolą mieć święty spokój, gdy szatan zbiera swoje żniwo????!
ponad 1 rok temu / Król Artur
 
Zachęcajcie do modlitwy, ale przestańcie wreszcie używać szantaży moralnych !!! Modlitwa ma wartość gdy jest dobrowolna a nie wmawianie ludziom grzechu. Swoje apele kierujcie do KEP.
ponad 1 rok temu / Rafał D.
 
po kiego grzyba korzystać z fejsa i się denerwować że cos tam blokują? Nie lepiej zrezygnować z tego dziadostwa, nie używać i nie promować, nie ma innych portali i metod komunikacji??? Czy jakaś fundacja, czy Ordo Iuris, czy pch24 albo jakis katolicki portal nie może stworzyć i promować strony do komunikacji w takich i innych katolickich akcjach? Niedługo taki fejs wszystko co katolickie będzie blokował i co? zostaniemy odcięci od swiata?
ponad 1 rok temu / mamas
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.