DZIŚ JEST:   18   LIPCA   2019 r.

Św. Szymona z Lipnicy
Św. Brunona, biskupa
 
 
 
 

Modlitwa ekspiacyjna za grzech sodomski wyrazem nienawiści? Tak uważa Facebook

Modlitwa ekspiacyjna za grzech sodomski wyrazem nienawiści? Tak uważa Facebook
Zdjęcie ilustracyjne.FOT.REUTERS/Dado Ruvic/File Photo/FORUM

Trwają przygotowania do krucjaty ekspiacyjnej za grzech sodomski, który jest grzechem wołającym o pomstę do nieba. Inicjatywa jest odpowiedzią na zbliżającą się paradę LGBT w Częstochowie. Facebook uznał jednak, że wydarzenie promujące modlitewne wzmożenie wiernych… propaguje nienawiść.

 

16 czerwca 2019 roku przez Częstochowę – u stóp Jasnej Góry – ma przejść marsz równości. Taka lokacja, ostatnie agresywne zachowania środowisk LGBT+, profanacje wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej i wiele innych czynników budzą obawy, że wydarzenie stanie się okazją do ponownego ataku na świętość.

 

„Nie możemy pozwolić na dalszą i coraz bardziej brutalną profanację naszej duchowej stolicy! Brońmy naszą Mamę!” – apelują organizatorzy inicjatywy ekspiacyjnej za grzech sodomii. Inicjatywa była promowana na Facebooku. Wydarzenie zostało jednak zablokowane przez administratora portalu. Powód? „Ten post narusza Standardy społeczności w zakresie treści propagujących nienawiść”.

 

Wydarzenie zostało utworzone ponownie i jest dostępne TUTAJ, ale zablokowanie jego pierwotnej wersji przez serwis sprawiło, że wiele osób, które zadeklarowały udział czy też zainteresowanie w modlitwie straciło możliwość otrzymywania bieżących informacji od koordynatorów krucjaty.

 

Przypominamy zatem szczegóły 9-dniowej modlitwy wynagradzającej za grzech sodomii:

„Rozpoczynamy ją 7 czerwca (włącznie), a kończymy 15 czerwca (również włącznie), co daje nam pełne 9 dni, czyli standardową nowennę”, piszą organizatorzy.

 

Nasze działanie polega na codziennym:

– Odmówieniu modlitwy Anioł Pański, w ten sposób wzywając najpotężniejsze wstawiennictwo, czyli NMP

– Odmówieniu psalmu 73:

– Podjęciu ewentualnego postu polegającego na dobrowolnym umartwieniu

 

„Jednocześnie chcemy poinformować, że została zamówiona Msza święta wynagradzająca za promocję dewiacji seksualnych w Rzeszowie (parada równości). Odbędzie się ona w Katedrze Rzeszowskiej (p.w. NSPJ) dnia 21 czerwca o godz. 18.00. Zachęcamy również do zamawiania Mszy z intencją wynagradzającą na własną rękę”, podkreślają organizatorzy.

 

Katoliku, nie bądź obojętny. Pamiętaj, że obojętność jest grzechem zaniechania, a bierność oznacza współudział w grzechu: „Kto nie jest ze Mną, jest przeciwko Mnie” (Łk11; 23).

 

Więcej informacji o wydarzeniu - TUTAJ.

 

źródło: Facebook / PCh24.pl

MA


DATA: 2019-06-04 09:32
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

No co wy, wody święconej zabrakło żeby przylać??? Tak dla ochłody! A jaaak!!! No i ulice zawczasu solą egzorcyzmowaną posypać, będą wyć, jak tralala! Do roboty bo nas mniejszość zadepcze!!!
1 miesiąc temu / Grzegorz
 
Totalitarny ten fb. Nie widzi pogardy i nienawiści srodowisk Lgbtagd i prześladuje katolików. Ręce opadają.
1 miesiąc temu / Mataleo
 
Biskupi powinni jasno i wyraźnie wypowiedzieć się o sodomitach i ich atakach na wartości. Po powyższym przykładzie widać że szeroko rozumiany kościół może być zawsze odłączony od internetu i zostają tylko "ogłoszenia w gablocie". Nie można do końca opierać się na mediach elektronicznych.
1 miesiąc temu / Mirrro
 
Dlaczego Episkopat Polski milczy, gdy bluźniercze hordy tęczowych zboczeńców na ich zdegenerowanych paradach nierówności i nietolerancji profanują katolickie świętości????!????? DLACZEGO polscy biskupi oficjalnie nie potępią homoterroryzmu??? Czyżby wyparli się Chrystusa i wolą mieć święty spokój, gdy szatan zbiera swoje żniwo????!
1 miesiąc temu / Król Artur
 
Zachęcajcie do modlitwy, ale przestańcie wreszcie używać szantaży moralnych !!! Modlitwa ma wartość gdy jest dobrowolna a nie wmawianie ludziom grzechu. Swoje apele kierujcie do KEP.
1 miesiąc temu / Rafał D.
 
po kiego grzyba korzystać z fejsa i się denerwować że cos tam blokują? Nie lepiej zrezygnować z tego dziadostwa, nie używać i nie promować, nie ma innych portali i metod komunikacji??? Czy jakaś fundacja, czy Ordo Iuris, czy pch24 albo jakis katolicki portal nie może stworzyć i promować strony do komunikacji w takich i innych katolickich akcjach? Niedługo taki fejs wszystko co katolickie będzie blokował i co? zostaniemy odcięci od swiata?
1 miesiąc temu / mamas
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.