DZIŚ JEST:   11   SIERPNIA   2020 r.

NMP Świętolipskiej
Św. Klary, dziewicy
Św. Zuzanny, męczennicy
 
 
 
 

Modlitwa, pokuta, post - weź udział w krucjacie przeciwko dyktaturze LGBT+

Modlitwa, pokuta, post - weź udział w krucjacie przeciwko dyktaturze LGBT+
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com

„W związku ze zbliżającą się paradą LGBT w Częstochowie dnia 16 czerwca anno domini 2019 uruchamiamy inicjatywę ekspiacyjną (wynagradzającą) za grzech sodomii, który jest grzechem wołającym o pomstę do Nieba. Modlimy się w intencji zadośćuczynienia Bogu za ten grzech oraz o upokorzenie jego wrogów przed Boskim Majestatem”, czytamy na Facebooku na stronie wydarzenia - Krucjata ekspiacyjna za grzech homoseksualizmu: Częstochowa.

 

Prezydent Częstochowy wydał zgodę na organizację marszu homoseksualistów i zwolenników ruchu LGBT. Będzie to już druga „tęczowa manifestacja”, która odbędzie się w tym mieście. Podczas niej może dojść do prowokacji, ponieważ start i meta marszu mają miejsce tuż przed Jasną Górą.

 

Według organizatorów wydarzenia modlitewnego istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że podczas parady LGBT w Częstochowie dojdzie, podobnie jak niedawno w Gdańsku, do profanacji wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej. „Nie możemy pozwolić na dalszą i coraz bardziej brutalną profanację naszej duchowej stolicy! Brońmy naszą Mamę!”, czytamy na FB.

 

Właśnie dlatego katolicy zostali zapraszeni do wzięcia udziału w 9-dniowej modlitwie wynagradzającej za grzech sodomii. „Rozpoczynamy ją 7 czerwca (włącznie), a kończymy 15 czerwca (również włącznie), co daje nam pełne 9 dni, czyli standardową nowennę”, piszą organizatorzy.

 

Nasze działanie polega na codziennym:

– Odmówieniu modlitwy Anioł Pański, w ten sposób wzywając najpotężniejsze wstawiennictwo, czyli NMP

– Odmówieniu psalmu 73:

– Podjęciu ewentualnego postu polegającego na dobrowolnym umartwieniu

 

„Jednocześnie chcemy poinformować, że została zamówiona Msza święta wynagradzająca za promocję dewiacji seksualnych w Rzeszowie (parada równości). Odbędzie się ona w Katedrze Rzeszowskiej (p.w. NSPJ) dnia 21 czerwca o godz. 18.00. Zachęcamy również do zamawiania Mszy z intencją wynagradzającą na własną rękę”, podkreślają organizatorzy.

 

Katoliku, nie bądź obojętny. Pamiętaj, że obojętność jest grzechem zaniechania, a bierność oznacza współudział w grzechu: „Kto nie jest ze Mną, jest przeciwko Mnie” (Łk11; 23).

 

Więcej informacji o wydarzeniu - TUTAJ.

 

Źródło: Facebook

TK


DATA: 2019-06-03 15:18
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Ja się z chęcią pomodlę o nawrócenie dla osób szerzących nienawiść i kłamstwa oraz mylących homoseksualizm z dewiacją.
ponad 1 rok temu / Karol K
 
Idąc takim tokiem myślenia, to zezwalacie osobom wyznającym islam na traktowanie innych tak, jak nakazuje im wiara, więc przyzwalacie na kamienowanie nieposłusznych kobiet, które nie chodzą w odzieniu zakrywającym całe ciało.
ponad 1 rok temu / Krzysiek
 
to brzmu jak opis do eventu w grze rpg, a nie jak cos, co ma sie zdarzyc...ludzie, co jest z wami nie tak? naprawde musicie zagladac innym do lozek? w porzadku, moze i to sprzeczne z wasza wiara, ale nie wpychajcie sie do zycia innych z butami tylko dlatego, ze wam sie to nie podoba
ponad 1 rok temu / Agnes
 
Mówimy o dyktaturze LGBT ponieważ środowiska te zmierzają do powszechnego i zatwierdzonego prawnie uznania za normalne czegoś, co wg katechizmu jest grzechem ciężkim. Mówię o grzechach sodomskich, zaliczanych do kategorii wołających o pomstę do nieba. Środowiska LGBT negują prawdę o tych grzechach, buntując się w ten sposób przeciwko Panu Bogu.
ponad 1 rok temu / Ewcia
 
Chuligani z lgbt dyktują sodomię i rozpustę, a uczciwi ludzie będą siee za nich modlić i pościć, oraz przepraszać Boga za cudze winy. Oby chociaż kilku sodomitów skorzystało z tego daru i zaczęło żyć uczciwie. Modlący robią to też dla nich mogą zmienić życie na godne i uczciwe, zamiast truć sie i obrażać Boga ideologią lgbt.
ponad 1 rok temu / Michu.
 
@xyz też wydaje mi się , że najlepiej przyjąć upokorzenie jako opcję nawrócenia. Nawrócony jako upokorzony, przez to, że wie już jak bardzo się pomylił. Niebezpieczną natomiast drogą jest identyfikowanie swojego gniewu ze Sprawiedliwością Boża bo ona jest nierozłączna z Miłosierdziem a u nas słabo jest z tym. W Bogu te przymioty są jednością polecam traktat o Miłosierdzi Bł. Michała Sopoćki nam jest to trudno pojąć bo w człowieku te przymioty są rozłączne, dlatego tak łatwo poruszamy się po skrajnościach - fałszywe miłosierdzie lub sprawiedliwość bez miłości.
ponad 1 rok temu / Katarzyna
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.