DZIŚ JEST:   27   MAJA   2020 r.

Św. Augustyna z Canterbury
Św. Fryderyka, biskupa
 
 
 
 

Mocne słowa polskiego europosła po łzach szefowej unijnej dyplomacji: to zachęta dla terrorystów

Mocne słowa polskiego europosła po łzach szefowej unijnej dyplomacji: to zachęta dla terrorystów

Po zamachach w Brukseli szefowa unijnej dyplomacji – Federika Mogherini – roniła łzy na konferencji prasowej. Zdjęcia z tego wydarzenia obiegły cały świat, mając – w zamyśle redaktorów zachodnich mediów – wzruszyć widzów w Europie. Jeden z polskich europosłów słusznie zauważył, że takie zachowanie Mogherini jest, w kontekście dyplomatycznym i wojennym, co najmniej śmieszne.

 

Konferencja Mogherini dotyczyła zamachów w Brukseli. Włoszka ze łzami w oczach mówiła, że Europa i Bliski Wschód powinny wspólnie zwalczać przemoc i ekstremizm. Tak reaguje Europa na wojnę wypowiedzianą jej przez islamskich terrorystów.

 

- Łzy Federiki Mogherin to świetna zachęta dla terrorystów. Takie kobiety nie powinny zajmować się polityką. Potrzebni są ludzie, którzy dadzą w mordę, a nie którzy płaczą - ocenił Janusz Korwin Mikke w Polsat News. Dodał, że Margaret Thatcher będąc w takiej sytuacji, wysłałaby do Ar-Rakki (miasto uważane jest za centrum dowodzenia Państwem Islamskim) 50 tysięcy żołnierzy. - Trzeba uznać Państwo Islamskie, wypowiedzieć mu wojnę i zniszczyć - powiedział Korwin-Mikke.

 

Według Korwina, władze Brukseli i innych atakowanych miast źle reagują na zamachy. - Tę część, gdzie był wybuch trzeba było odgrodzić, ale lotnisko powinno działać. Pasy startowe były nietknięte, samoloty były na miejscu. Powinno się udawać, że zamachów nie było. My zmieniamy nasze plany, miliony osób stoją i oddają hołd ofiarom i taki terrorysta czuje się dowartościowany - dodał polityk.

 

Według eurodeputowanego przygotowywana przez MSW ustawa antyterrorystyczna jest „próbą odbudowania faszyzmu”.  - On się odbudowuje w całej Europie. Unia Europejska jest praktycznie krajem faszystowskim. Kontrole są wszędzie w tej chwili. PiS usiłuje temu dorównać - stwierdził.
kra 


DATA: 2016-03-25 15:52
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Tak, jasne, Boni przez 20 lat nie opuszczał gmachu sejmu w strachu przed JKM. Jak wielce oczarowanym swoim guru trzeba być, by wymyślać tak absurdalne uzasadnienia :)
ponad 4 lata temu / Rozczarowany
 
Korwin dał Boniemu w japę przy pierwszej okazji. Miał na niego polować na ulicy? Bo do sejmu nie wpuszczają postronnych. Tak gwoli ścisłości.
ponad 4 lata temu / Leaf427
 
@Arek: danie w mordę PO 20 LATACH to nie jest męski gest, lecz gest na pokaz. Męskim gestem byłoby gdyby za zniewagę dał Boniemu bez zbędnej zwłoki. Przykład innego polityka - szczerze mówiąc nie wiem, może p. Marian Kowalski? O "męstwie" JKM jest głośno, bo JKM to celebryta. Czy celebryta może być naprawdę męski? Ciekawa sprawa...
ponad 4 lata temu / Rozczarowany
 
@Prawy: problem polega na tym że JKM zdobywając uznanie gra wyłącznie dla siebie, a nie dla Polski. By była szansa na pełną naprawę Polski, na prawo od PiS powinno być TYLKO JEDNO zjednoczone ugrupowanie. A dopóki JKM gromadzi wokół siebie oczarowanych jego urokiem wielbicieli, nie ma na to szans, gdyż część prawicy nigdy nie poprze JKM ze względu na jego osobiste lewactwo moralne, a z kolei zwolennicy JKM nie poprą nikogo innego poza nim (np. Grzegorza Brauna).
ponad 4 lata temu / Rozczarowany
 
@Rozczarowany :" powiedział ten który z daniem w mordę Boniemu zwlekał 20 lat" a podaj mi przykład chociaż jednego innego polskiego polityka którego stać na taki (przecież tylko symboliczny) męski gest.Pan Kaczyński (z twojej ulubionej partii)np znany jest z tego że całuje po rękech w przeciwieństwie do JKM również mężczyzn - tak po nowoczesnemu :)
ponad 4 lata temu / Arek
 
@Rozczarowany - bardzo ciekawa i chyba trafna uwaga! Jeśli chodzi o pana europosła Mikke to oprócz różnych wygłupów i odlotów gada on też całą masę słusznych (i niepoprawnych politycznie!) rzeczy! No a co dalej z tego wynika? Pan Janusz zdobywa sobie uznanie i popularność całego szeregu (zwłaszcza młodych) ludzi. I wygląda na to, że to mu w zupełności wystarcza...
ponad 4 lata temu / Prawy
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.